Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla spotkanego wczoraj wieczorem, pod Marko na Bielanach, niebieskiego forka.

 

a to Ty machałeś jak przejeżdżałem? zdaje się, że byłeś inkoguto, co mnie nieco zmyliło. już się zacząłem zastanawiać, czy np nie zostawiłem na dachu fotelika z dzieckiem czy innej kawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarioF, to Ty jechałeś od strony Grójca do Nowego Miasta na pojeżdżawkę verta tak przed 15 :?:

 

to pozdrawiam :cool:

tak to ja, troche pozno sie zebralem, niespodziewanie kolega z daleka zawital do mnie

strzelam ze jechaliscie z Bzykiem Legacy, zorientowalem sie jak juz sie minelismy :roll: :mrgreen:

 

pzdr dla Simona

wczoraj na okeciu

widzialem ze machales, sory ale nie mialem czasu zeby zawrocic i pogadac, praca :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce oświniaczonego WRX spotkanego i pozdrowionego z wzajemnoscia dzisiaj na Hery pod myjnia - odbieralem mojego czysciutkiego gteka.

 

Troche sie spieszylem i sie nie zatrzymalem, aby pogadac. Nastepnym razem ;)

 

pozdrawiam również :)

przy okazji pozdrowienia dla przemqa dzisiaj spotkanego około 18 na skrzyżowaniu towarowa/prosta, nie odmachałem bo się jakoś zamyśliłem i żona mi dopiero powiedziała że machałeś, sorry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Szakalem pozdrawiamy serdecznie zielone GT combi o 6.55 na Krakowskiej z Raszynem. Kiwka była :D Fajnie, że nas wypatrzyłeś

- :cool: pozdrowienia również dla Srebnego Hawk eye WRX na stacji Statoil pod giełdą kwiatową i miał chyba czarną świnkę na lewym lusterku,

- oraz pozdro chyba dla bujaka 27 lub granatowego Wrx Bug eye combi z białą trzodą na lusterku na trasie toruńskiej w Markach w stronę Centrum o godz. 16.44 :)

- no i oczywiście pozdrawiam Szakala z którym dziś lataliśmy tu i tam :wink: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika pięknego czerwonego Forka XT 03-04 spotkanego dzisiaj kolo 13-14 w Radziejowicach. Blach nie zdążyłem zobaczyć. Ale kiwka była, mimo ze jechałem Mondeło. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego WRX'a z naleśnikiem spotkanego dzisiaj około 15 na Nowowiczlinskiej w Gdyni. Kiwka z mojej strony była, ale bez reakcji kierownika. Czyżby Roberto555 ?
Fakt.

Mea culpa, ale widocznie nie dostrzegłem :oops:

niemniej odpozdrawiam i obiecuję poprawę ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla ciemno srebrnego STI MY06-07 dziś przed 10 rano mknącego z szucha na trase łazienkowską w kierunku pragi - minęlismy cię czarną MR2 turbo. Wanna play :cool: ale zjechaliśmy na wisłostradę i nic z tego nie wyszło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzdr dla Simona

wczoraj na okeciu

widzialem ze machales, sory ale nie mialem czasu zeby zawrocic i pogadac, praca :roll:

 

Haha, pomylilem Cie z MaciekiemSubru, ale efekt tego byl taki, ze Maciek do mnie wpadl popatrzyc jak orkan rzuca samolotami na podejsciu. Odpozdrawiam :cool:

 

Pozdrawiam niebieskiego WRX(STI?) ktory na mnie dzisiaj naburczal na Shellu przy Pulawskiej ok. 17stej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...