Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam niniejszym Przemqa, który stał się Klasykiem...

 

:oops:

 

:wink:

 

"Od-pozdrawiam" Cię WiS-ie (jak zwykle serdecznie) i podzielę się z Tobą pewnym wnioskiem: rozmawiając prywatnie na g-g z owocem o sprawach, powiedzmy, męskich, uważaj co piszesz, bo nigdy nie wiadomo, gdzie to się potem pojawi :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj co piszesz, bo nigdy nie wiadomo, gdzie to się potem pojawi :twisted:.

 

Z tego, co wiem, to zapytałem cię o zgodę...? :(

 

Dobrze, nadszedł czas na oficjalny disclaimer :twisted:: tak, owoc pytał. Stawianie mnie go teraz w niekorzystnym świetle jest z mojej strony ze wszechmiar podłym i wrednym zachowaniem. Ale w końcu w avatarze mam Dicka Wredniaka, nie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego STi skręcającego w Karmelicką z Dunajewskiego ~11, oraz GT'ka stojącego na Karmelickiej.

 

EDIT: Aaaaa, byłbym zapomniał! Pozdrowienia dla STi MY '06 (:shock:) US-Speca, na obcych (celnych?) blachach, jadącego E4 na wschód (:twisted:), mijanego przy wyjeździe z Wieliczki.

 

Howgh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla nibieskiej strzały gnającej dzisiaj rano KEN-em na ursynowie, pomachaliśmy sobie na wysokości multikina, coś wtym jest że maniacy subaru jadac szukaja "bratniej duszy" a jak znajda to sie pozdrawiaja i to jest super. Akurat wiozłem brata i był miło zaskoczony, zaraził się i powiedział chyba musze kupiś sobie subaru :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...