Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Pani w czarnym STI (tym razem nie Harvester :mrgreen: ) spotkanej i obkiwanej w Mysiadle jakies 40min temu :cool:

To może był Harvester tylko się odpicował :mrgreen::mrgreen::twisted:

Oraz pozdro dla mojego serdecznego przyjaciela, który mnie dziś odwiedził :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla oświniaczonej błękitnej Imprezy STI DW..... ok 10.15 na pl.Piłsudskiego

 

odpozdrawiam serdecznie :mrgreen:

 

[Przemeq] :marro - tego samego, któremu przed chwilą odpowiedziałem - spotkanego pod Klifem.

Tak, przyznaję się: byłem w niedzielę na zakupach .

 

Przemeq nie przesadzaj z tymi zakupami :mrgreen: jak byś wyszedl z siatami obładowany to co inengo - choc moze i tak było bo rozmawialismy przed :mrgreen: a ty byłes tylko się "poszwędać" po sklepach z ciuszkami ........ :cool:

 

z drugiej strony muszę chyba inaczej sie ubierac w takie miesjce jak Klif ktore sie zrobiło trochę takie kawiorowe, bo lansik tam jest mega :mrgreen: :roll: a ja w swoich bojówkach raczej wyglądałem w oczach sprzedawcow na takiego co chce coś zap.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marro, to Ty parkujesz naprzeciwko "U Kucharzy"?

 

czasem tak :mrgreen: czesciej parkuję na parkingu przy liceum reja - fajniejsze widoki jak licealistki wychodzą :mrgreen:

 

a co pracujesz gdzieś w poblizu ?

no dokładnie, już raz Cię pozdrawiałem z tego miejsca i w tym wątku :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaparkowala na.... w sposob dla siebie charakterystyczny

 

Ze niby znowu osmielila sie stanac w swojej bramie? :razz: :mrgreen:

 

 

 

Pozdrowienia dla czarnego Forka ktory chyba jechal do 5+1 Turbo w Mysiadle i strasznie sapal po drodze, jakas niecala godzinke temu :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki czarnego Forka w poprzedniej budzie, rejestracja WX cośtam, świnka na klapie, na bocznej szybie reklama jakiejś agencji reklamowej :wink: Spotkany dziś przed 16 w korku (mocny dzwon był!) na wlocie do Łomianek :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Mark L.A. widzianego o 17.00 koło dworca w Bielsku :)

Odpozdrawiam serdecznie . Podążałem z wonglem do chałupy, bo jakoś się zimno zrobiło .

W Castoramie kupiłem groszek ekologiczny, cena 23,97 pln za 25 kg , czyli 958,8 pln za tonę :shock: . Więc jest nowy biznes do zrobienia, mielenie wongla . Kupujesz tonę za ok. 400 pln, młynek i maszynę do pakowania, przebicie, że cho cho .

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...