Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

jak skręcał z Puławskiej w Domaniewską w prawo - ja wówczas skręcałem w tę samą Domaniewską

Nie ma panie takiego skrzyżowania. :razz:

 

Mógł skręcać z Puławskiej w Domaniewską. :cool:

 

Mylisz się w tej wypowiedzi co najmniej raz :twisted:. Zapraszam na maps.google.pl, pod ten adres:

 

http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s ... 8&t=h&z=16

 

I teraz ustalmy, czy nie mylisz się dwa razy: dlaczego nie "tę Domaniewską"? Jest to forma biernika:

- podaj mi (kogo? co?) tę książkę

- skręcam w (kogo? co?) ulicę Domaniewską => przez analogię: w tę ulicę Domaniewską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego STI na pomarańczowej feli, który codziennie rano przejeżdza Kartuską w dół, tak za 10 ósma, i mówi mi swoim dźwiękiem, że czas do pracy.

No i czasem syknie, bo kawałek prostej jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phi... No to późno wstajesz, tylko pozazdrościć :D

 

Do pracy na 8, a z łóżka się zwklekam tak około 7:38 ;) 7:44 wychodzę z łazienki, 7:48-7:50 z domu w zależności od tego, czy znalazłem skarpetki do pary :) Do pracy mam niecałe 2 km, czyli mniej niż 5 min. Zdążę jeszcze rano pójść do piekarni... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, to na PW mi napisz gdzie masz parking ;-) bo w sumie szukam jakiegos miejsca z daszkiem oczywiscie odplatnie ;-) bo auto i tak 2 -3 razy w tygodniu tylko uzywam ;-)

 

[ Dodano: Czw Wrz 24, 2009 11:52 am ]

bo na fotkach o adamusa widzialem hale wiec niewiem czy on ma duzy i miejsce by odsprzedal ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla żółtego Evo (IX ?) próbującego ominąć korek na ulicy Radzikowskiego, poprzez taktyczny skręt w Ojcowską :) Jak go podziwiałem stojąc za (w Lanosie... ale tym produkcji koreańskiej :P) zauważyłem pod rejestracją (coś koło kr 469??) napis forum.subaru.pl :)

 

Edit.

I jeszcze dla Forestera stojącego przed chwilką (16:20?) pod Sparem w Modlniczce :P (czarna świnka na tylnej klapie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika Subaraka Imprezy srebrnego w kombi ze świnkami na lusterkach Który staje koło wjazdu na green park - murckowska Katowice :) Jak to miło że w moim biurowcu pracuje jeszcze jakiś subarowicz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...