Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla czarnego wrx'a 2002 (jak alex'owy, tylko chyba na zlotych felgach)

jezdzacego w gore i dol ul. grabowej. namierzony 21:15 i 21:20 8)

 

Dzięki, pozdrawiam (zaocznie) również, to byłem ja. Nigdzie w Krakowie nie ujdzie się niezauważonym :wink:

 

kurcze, to chyba musze isc wreszcie wymienic szkla w patrzalkach.

bylem przekonany, ze okragle slepia widzialem. jak bedziesz nastepnym razem

przejezdzal to zagladnij, jak bedzie stal niebieski braciszek, srebrny antyk :D

lub zielony forys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Pozdrowienia z nad morza dla wszystkich forumowiczow...

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

 

p.s. szczegolne dla Przemq spotkanego w Sopocie :twisted:

 

p.s.2. pozdrowienia dla kierownika niebieskiego GT-ka bez halogenow,

ktorego spotykam przynajmniej raz dziennie :wink:

 

p.s.3. pozdrowienia dla kierownika czarnego STi z rejestracja WW *****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla srebrnego GT SW z kratką o numerach WK #####, z którym mijałem się dziś wracając z zalanego deszczem Pasa Nadmorskiego.

 

p.s.: czy to czasem nie ktoś z forum? pamiętam, że jedna osoba miała takiego właśnie GT w avatarze, tylko wyleciało mi z głowy kto to taki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla spotkanych w Warszawie:

- w srode - niebieskiego WRX rej. WB - na Tarchominie - na Swiatowida

- w sobote - srebrnego WRX rej WX - na Wislostradzie - chociaz kierownik na moje machniecie i usmiech zareagowal kompletnym zaskoczeniem w oczach "o co temu kolesiowi z tego czarnego karawana k... chodzi???" :wink:

Pozdraffka

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej Imprezy GT? z żółtą naklejką w stylu SWRT z tyłu, tak mi się przynajmniej wydawało jak pomknęła około 19-19:30 po alei 3-go maja wzdłuż błoń :)

Pozdorwienia też dla kierownika/kierowniczki srebrnego foresteraa S-turbo ze złotym dołem parkującego nieopodal mojego szuwarka na tej samej ulicy co powyżej :)

Pozdrówka też dla bordowego kombiwara opuszczającego dzisiaj teren M1 w okolicach godziny 19 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ten temat powinien być raczej w "tu się witamy", ale z drugiej strony tam raczej witają się nowi forumowicze...

 

Przechodząc do sedna... Witam Moniś spowrotem w ojczyźnie... Teraz tylko podlej kwiotki i pakuj się co byś do soboty się wyrobiła... :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, Krebelko! Masz w podpisie linka do strony zwalczajacej niepoprawna pisownie w necie, a sama nie uzywasz polskich literek

Powiem szczerze, ze nienawidze bledow ortograficznych, szczeg tych robionych swiadomie.

A PL znakow nie mam, jak to rozwiazac nie wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED jeżeli pracujesz na Windows to dość prosto..

 

start->settings-> control panel->regional and language options->

W zakładce regional options musisz mieć Polski (standards and formats oraz w location)

następnie w lenguages naciskasz na details i pojawia się nowe okno... naciskasz add i wybierasz polish (214)... Następnie ponownie add i polish (prigrammers) teraz wystarczy powyżej w default input language wybrać polish(programmers) restart komputera i wszystko gra jak należy...

 

opisuję po angielsku ponieważ skoro nie masz polskich znaków to wnioskuję, że taką wersję windows'a masz... jeżeli będzie potrzeba po polsku to napisz... :mrgreen:

 

Pozdrawiam...

 

PS acha... nie wiem czy to problem ale musisz mieć CD instalacyjne windowsa do pobrania nowych języków... (o ile dobrze pamiętam, nie jestem pewien ponieważ ja te ustawienia zawsze robię przy instalacji... :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich właścicieli Subaraczków napotkanych między 20 lipca i dniem dzisiejszym u naszych zachodnich sąsiadów. Większość to nieuturbione Forysie, Legasie i Outbacki, ale zdarzyły się też 2 uturbione Foresterki, z czego jeden na polskich blachach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...