Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Taaaaa....

 

Rodzinkę do domu wiozłem.

Ja Ciebie nie zauważyłem. :oops:

 

prawie sie zatrzymałem na skrzyżowaniu i długimi waliłem ze trzy długie razy w kierunku twojego hamerykanina;) Ślepość nie radość :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pawła_P i jego małżowiny, którzy nie zauważyli mnie dzisiaj stojącego na przejściu dla pieszych koło centrum ogrodniczego na beskidzkim ... :razz:

Ups, sorki :oops: jacyś zakręceni (a raczej zagadani o skręcie :mrgreen: ) byliśmy rano, trzeba było zadzwonić od razu na komórkę :mrgreen:

 

 

Wielkie pozdro dla Zdziska, którego wreszcie miałem okazję dzisiaj poznać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Vergette oraz towarzysza Jej WRX-a, którym był niebieski obklejony GT-ek. Stały sobie dzisiaj pod szkołą na Karowej :smile:

 

Bardzo ładnie się tak we dwa obok siebie prezentowały :!: :mrgreen:

 

Również pozdrawiam, stały i dziś, koło 12 30 :smile:

Oraz pozdrowienia dla niebieskiego STi stojącego dziś po 12 na ulicy Kościelnej, srebrnego STi z naleśnikiem, którego widziałem jak skręcał w Wybrzeże Gdańskie kilka minut później.

W ogóle dzisiaj jakiś wysyp Subaraków na mieście - widziałem ze 30, pozdrawiam tylko te najbardziej charakterystyczne :wink:

 

EDIT: Pozdrowienia jeszcze dla srebrnego STI 08, który stał zaparkowany gdzieś w okolicy Hotelu Królewskiego przed 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo ze STI zadzieraja nosa to pozdrawiam obkiwanego wczoraj wieczorem na Modlinskiej z wzajemnoscia operatora czerwonego sprzetu AGD z glowa swini na klapie- zawsze szczerze zeby do turboforkow

 

Odpozdrawiam :cool:

Bardzo ładny ten Twój STI, no i pieknie ryczy :grin:

Nawet moja lepsza połowa powiedziała z uznaniem; "Pięęęęękny... takiego sobie kiedyś kupimy" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego bugaja STi z małą lotką nakarmionego na stacji Lukoil w Waraszawie niedaleko Wileniaka koło godziny 16.30 oraz niebieską piękność (taka mi się marzy) :roll: tzn. Impreze (2003/2005r) w Ząbkach na parkingu w Makro na ul. Wolności 50 o numerku WD 500.. godz 18.38. Fotkę sobie zrobiłem, ale świnek nie było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Vergette oraz towarzysza Jej WRX-a, którym był niebieski obklejony GT-ek. Stały sobie dzisiaj pod szkołą na Karowej :smile:

 

Bardzo ładnie się tak we dwa obok siebie prezentowały :!: :mrgreen:

 

sypki napisał/a:

Pozdrowienia dla Vergette oraz towarzysza Jej WRX-a, którym był niebieski obklejony GT-ek. Stały sobie dzisiaj pod szkołą na Karowej :smile:

 

Bardzo ładnie się tak we dwa obok siebie prezentowały :!: :mrgreen:

 

 

Również pozdrawiam, stały i dziś, koło 12 30 :smile:

 

Odpozdrawiam serdecznie w imieniu swoim i Właściciela "niebieskiego obklejonego GT-ka" :wink:

 

sprostowanie: to nie WRX tylko wolnossąca RS-ka :roll:

 

Aaaaa i jeszcze pozdrowienia dla Harvestera, którego OBK stał na top floor w GalMok-u dzisiaj ok. 18:30 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówka dla niebieskiego WRXa z duzym skrzydlem, ktory skrecal wczoraj kolo 16tej z Płowieckiej w strone Radości (stałem za na światłach).

Nie pozdrawiam jakiegos "buraczka" w bordowym EVO X (Promenada wczoraj) - co za narod :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...