Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

ale nie macie :cry:
Jeszcze nie wszystko stracone. :wink:

 

Jak już kiedyś będę stary, nudny i będę miał rodzinę to jest to pierwsze auto na liście, które bym kupił :grin:

 

[ Dodano: Pon Sty 12, 2009 1:47 pm ]

Według wczorajszych ustaleń dopiero jak zrobimy sobie małe konsuelontko zakupimy takie afto,narazie trzeba sie jeszcze powściekać jakimś autkiem co robi wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cssss :lol:
O! Dokładnie o to mi chodziło, tylko wyedytowałaś chwile po tym jak swój post wysłałem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsuela, Odpozdrawiam :smile: BTW Zajefajne macie auto. Czy to wersja Ocean Race :?: :wink:

 

ode mnie także pozdro dla Harvestera. Auto losowe było ;) jeden z wielu :mrgreen: Ale XC 90 Ocean Race daje rade generalnie ;)

 

[ Dodano: Pon Sty 12, 2009 6:49 pm ]

Według wczorajszych ustaleń dopiero jak zrobimy sobie małe konsuelontko zakupimy takie afto,narazie trzeba sie jeszcze powściekać jakimś autkiem co robi wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cssss

 

jaaak ja lubie te nasze ustalenia :mrgreen: Teraz zdecydowanie nastawiamy się na coś wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cssss a nawet wwwwwwwwwwwwrrrrrrrrrrxxxxxxxxxx ssssssssssstttttttttttttttiiiiiiiiiiii ;) na Konsuelontko bądz Sielsiątko jest jeszcze czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kiedyś będę stary

 

Jak dla mnie to Ty już nad grobem stoisz :mrgreen:

nudny

 

khe, khe... jakby Ci to powiedzieć... :twisted:

i będę miał rodzinę

Wystarczy, że zaczniesz słuchać Radia Maryja :P

 

No to tyle z okazywania miłości bliźnim. Wielkie pozdro dla Kubusia, który wpadł odebrać czapkę, a ostatecznie gadaliśmy prawie godzinę o pierdołach, niebieskich migdałach i dupie maryni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: to chyba specjalnie przejadę sie znów po Karowej w łikęt, pod warunkiem, że znów kiblujecie w szkole :lol: :wink:

 

Tak sobie tlumacz, a ja i tak wiem, ze kazdy powod, zeby przejchac sie po Karowej jest dobry. :razz: :mrgreen:

 

He, he szczególnie jak się jeszcze przy okazji studiuje :wink:, kolejny naukowy łikęt za 2 tygodnie :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie także pozdro dla Harvestera. Auto losowe było ;) jeden z wielu :mrgreen: Ale XC 90 Ocean Race daje rade generalnie ;)

Mnie się tam zawsze bardzo podobało, ale tylko w tej wersji :smile: :wink:

 

khe, khe... jakby Ci to powiedzieć... :twisted:

Jak to było z tym uderz w stół :?: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie pozdro dla wczorajszych spotowiczów w Bielsku-Białej :cool:

 

 

Pozdro jeszcze dla niebieskiego WRXa Blob-eye na blachach SB zaparkowanego wczoraj na ulicy Gałczyńskiej oraz czarnego Opla Tigry ze świniaczem na klapie zaparkowanego przy Łukasiewicza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla (chyba) Przemka (niebieskie STI na blachach WB ... ze świniaczem na spojlerze i naklejką z Ringu na bagażniku) z którym skręcaliśmy z trasy AK w lewo w Wolską dzisiaj tak ok 9tej rano

 

Odpozdrawiam serdecznie 8).

 

Mam cholera w każdy poniedziałek rano spotkanie projektowe i muszę o takiej pogańskiej godziny do fabryki jeździć... :roll: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrowię kierowce jakiegoś świeżego OBK.

Skręcał dziś koło 11:00 z Puławskiej w Idzikowskiego.

 

Otwarty szyberdach na mrozie i gadane przez komórkę...

Sytuację uratowała świnka na tylnej klapie :-)

 

Pozdrawia kierowca dużego złotego dżipa, gdyż GT się przegląda.

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...