Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam czarnego Legasia, z ktorym czesto sie ostatnio widzimy w okolicy Iwicznej (dzisiaj na Szkolnej). Oczywiscie kiwka byla :wink:

 

I pozdrawiam tez granatowego Legasia... a moze raczej granatowo-szary? Taki zablocony :lol: ale za to z wielkim i czysciutkim prosiakiem. Wlasciciel az okno odkrecil, zeby machac, a ja gupi nie zajarzylem z poczatku o co komon.... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Sainta w sobotę Poleczki róg Puławskiej koło 11.00.

Wściekle gada ten bug-eye. :mrgreen:

 

Kiedy sprzedajesz? :razz:

 

Wszystko prawda tylko że to nie bug-eye :mrgreen:

 

Nie sprzedam za żadne skarby! Za parę lat już takich ładnych nie będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pozdrawiam tez granatowego Legasia... a moze raczej granatowo-szary? Taki zablocony :lol: ale za to z wielkim i czysciutkim prosiakiem. Wlasciciel az okno odkrecil, zeby machac, a ja gupi nie zajarzylem z poczatku o co komon.... :oops:

 

Odpozdrawiam :smile:

Do następnego..

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowników Outbacka, Tribeci i Forka, mijanych dzisiaj we Wro... nikt z naszych, bo kiwek nie było.. :( W ogóle tych pozdrawiających we Wro jak na lekarstwo... :(

 

W Poznaniu podobnie... macham, macham, a kierownicy Subarek patrza na mnie jak na debila :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego bug-eye kombii spotkanego na ulicy Jana III Sobieskiego w Bielsku około 16.30. Niestety widziałem tylko tył auta bo skręcałem na tym małym rondku w stronę Andersa, a Impreza jechała dalej na Zapłocie Duże czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowników Outbacka, Tribeci i Forka, mijanych dzisiaj we Wro... nikt z naszych, bo kiwek nie było.. :( W ogóle tych pozdrawiających we Wro jak na lekarstwo... :(

W Poznaniu podobnie... macham, macham, a kierownicy Subarek patrza na mnie jak na debila :evil:

 

.... to czekaj aż trafisz na mnie, odmacham Ci i mrygnę na 1001% :!: Chyba że będę akurat patrzył za przeproszeniem w "kaczą du*ę" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...