Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Antypozdrowienia dla Pana w nowym Foresterze, któremu machnąłem, a On odwzajemnił sie spojrzeniem jak na idiotę.
też ostatnio takiego mijałem, obejrzałem go sobie z każdej strony na Radzymińskiej a kolo miał wzrok jakbym mu rodzinę grzybami wytruł, na koniec jeszcze ciął się ze mną z pasów, warto dodać, że turbosubaruboxerdieslem... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a łatwiej tu tygrysa szablozębnego spotkać niż subarynę, masakra. Jak czasami (ostatni raz w mezozoiku :mrgreen: ) spotkam jakiegoś

 

Dobry tekst :mrgreen:.

 

THX Przemeq, ale poważnie czasami czuję się jakbym dwukółką przed wynalezieniem koła jeździł... :sad: [/fade]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika srebrnego WRXa (?), koło którego stałem wczoraj ok. 15.30-16.00 na rondzie koło metra politechniki (przy trasie), kiwka, wymiana usmiechów, jechałem, a raczej stałem w srebrnym forku my99 (chyba tak się ten model oznacza) z blond niewiastą na prawym siedzeniu... POZDRO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla My03 koloru niebieskiego, spotkanego dzis wieczorem na snieznym lotnisku w KRK,

Jesli to bylo okolo 19:30-20:30 to bylem ja z moja zonka i pociecha na tylnym siedzeniu - oczywiscie serdecznie odpozdrawiamy. Zonka trenowala boczki w subarynce, a ja potem katowalem moja wysluzona toske :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co - tak czytam to forum i czytam i zazdroszczę wam drodzy forumowicze, powaga. Moje miasto wielkie nie jest, ale 80 tysięcy luda będzie plus całkiem spory powiat, a łatwiej tu tygrysa szablozębnego spotkać niż subarynę, masakra.

Nie pękaj... Wrocek ma ok 630 tysięcy, a spotkać kierownika Subaru, który Ci odkiwnie też nie jest tak łatwo.. ale na szczęście zdarza się :) Choć jak patrzę na wymiany pozdrowień Wawy i okolic Bielska-Białej (czy jak to się tam odmienia.. Paweł_P - nie zabijaj :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkać kierownika Subaru, który Ci odkiwnie też nie jest tak łatwo
jeszcze gorzej spotkać takowego jak jesteś mała biedną Konsuelą która cieszy sie na widok kazdego subaraka i daje wyraz tej radości machając do kierowcy na co kierowca patrzy się jak na debila. :neutral: :neutral: A może z butów nie wypada machać do tych na złotym felunku :wink: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co - tak czytam to forum i czytam i zazdroszczę wam drodzy forumowicze, powaga. Moje miasto wielkie nie jest, ale 80 tysięcy luda będzie plus całkiem spory powiat, a łatwiej tu tygrysa szablozębnego spotkać niż subarynę, masakra.

Nie pękaj... Wrocek ma ok 630 tysięcy, a spotkać kierownika Subaru, który Ci odkiwnie też nie jest tak łatwo.. ale na szczęście zdarza się :) Choć jak patrzę na wymiany pozdrowień Wawy i okolic Bielska-Białej (czy jak to się tam odmienia.. Paweł_P - nie zabijaj :D )

 

No to cool, bo ja do

 

[ Dodano: Wto Sty 06, 2009 4:14 pm ]

...ść często we Wrocku bywam, więc może będzie okazja a w razie czego pozdrawiam apriori :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...