Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierownikow widzianych dzisiaj:

 

- czerwone Justy z napisami Subaru Polan Rally Team, wybebeszone w środku, z klatką, zparkowane na ulicy Zuga na Starych Bielanach (hmm. ciekawe bo to w okolicach tego SVX o ktorym kiedyś mowilem, zbieg okoliczności ? nie wierzę w zbiegi nie w moim zawodzie :mrgreen: )

 

- jasnoszara impreza (już tradycyjnie zaparkowana w okolicach urzedu komunikacji na tychże Starych Bielanach)

 

- czerwona (też tradycyjnie w miejscu jak wyżej) impreza coupe - niezaturbiona

 

- jakies bardzo śmieszne stare pudelko dostawcze marki jedynie słusznej :mrgreen: na kasprowicza

 

- biały Foryś MY08, z kurnikiem, na krakowskich blachach widziany na Placu Piłsudskiego

 

uf, to by było na tyle i tak dobrze jak na poruszanie się metrem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Dobramagilla i jego Silver Dollara przyuważonego na chmielnej podczas mojej pory obiadowej tj po 13. Widzę, że masz z każdej strony samochód oklejony, żeby nikt nie przeoczył że to forumowy potworek ;)

 

A dziekuje i odpozdrawiam ! Zamówilem 3 swinki i 3 cia dostalem w promocji :mrgreen: ..... Restaurujesz sie we Frodo czy pobocznych paszodajniach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

niebieską imprezę 30 sek później w tym samym miejscu

możliwe, że to byłem ja :wink:

ale Ciebie nie widziałem..

pozdro

 

Bardziej mi to wygląda na to, że to byłem ja :wink:

 

Nie kłóćcie się. To byłem ja.

 

:mrgreen:

 

Tak naprawdę to byłem ja. A Subaru to matrix.

to ja byłem :twisted:

 

beben_wrc,

ja Cie prosze, przypomnij sobie co to było bo coś czuję , ze przez tydzeń bedziemy to ciągnąć :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla blue Forestera by STi :) dzisiaj 8:45 Dolinka Służewiecka WU xxxxx

 

Anakinsky to ty ? :)

Tak jest. Odpozdrawiam i pozdrawiam srebrną Imprezę ze świnią i napisem race-rage, która śmignęła wczoraj ok. 18.00 na Belgradzkiej.

 

Odpozdrawiam kolegę z Ursynowa.

 

Pozdrowienia dla kierownika srebrego WRXa kombi który jakaś godzinę temu robił rundę po prostej przy cargo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR, odpozdrawiam :grin: ..... widziałem, że imprezka wyładowana (chyba) oficjelami to siedziałem cicho :mrgreen: .... ale musze przyznać, że po zmroku czarnej świnki i nicka praktycznie nie widać! dopiero jak bardzo bardzo blisko praktycznie się zrównałem z Tobą to się upewniłem, ze to na pewno Ty jedziesz :cool:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy outbacka w kolorze 45A na numerach SB xxxxx widzianego dziś około 13:00 na nowym kawałku drogi gdzieś w okolicach Bielska. Pozdrawia kierowniczka czerwonego lancera (nie evo), na numerach WI xxxxx.

 

PS Kod koloru znam stąd, że ow a kierowniczka pracowała kiedyś w salonie subaru i nie operuje nazwami kolorów typu czerwony, zielony, a ich kodami :mrgreen:.

 

PPS Gdyby nie idiotyczna arytmetyka zastosowana przez ING Leasing, pozdrawiałaby nie z miśka, a legaca diesla... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

niebieską imprezę 30 sek później w tym samym miejscu

możliwe, że to byłem ja :wink:

ale Ciebie nie widziałem..

pozdro

 

Bardziej mi to wygląda na to, że to byłem ja :wink:

 

Nie kłóćcie się. To byłem ja.

 

:mrgreen:

 

Tak naprawdę to byłem ja. A Subaru to matrix.

to ja byłem :twisted:

 

beben_wrc,

ja Cie prosze, przypomnij sobie co to było bo coś czuję , ze przez tydzeń bedziemy to ciągnąć :mrgreen::mrgreen:

Przemeq chcial mnie tam "wciagnac" na liste a ja jestem daleko (chyba ze jest nas wiecej...). Teraz kierowniczka za kolkiem pomyka po imperium Ojca Dyrektora.

Pare dni po radosnym nabyciu, nie znajac zwyczaju, pozdrowilem kierowce Forka w korku na wysokosci Komety. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...