Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowcy blu WRX-a widzianego i obmachanego dzisiaj na Bardzkiej- chyba gościnne występy bo nr SC..... :lol:

Również ukłony dla czarnego /chyba/ WRX-a widzianego ok. 17.15 na Armii Krajowej. Nie zdążyłem pozdrowić bo... oooodjechał :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi czarnego WRXa MY03-05 z dużym spojlerem na blachach WE... który jechał za mną dziś koło 19-tej w Sochaczewie ul. Gawłowską, a następnie Warszawską. Co prawda machałem co sił w grabiach swoją niebieską czapką SWRT, ale byłem ciężko identyfikowalny gdyż/ponieważ poruszałem się służbówką a nie WRX-em.

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Forestera turbo ze swinia na klapie z ktorym jechalismy od Chlodnej do al. Jerozolimskich :smile:

Może to ja byłem, nie widziałem Ciebie. :cry:

 

Odpozdrawiam. :mrgreen: Ja wjechałem na wiadukt nad Alejami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiech'u, takiego WRX US spec sprawił sobie ktoś z Socho...

hmm, to czemu jeździ na blachach warszawskich WE cośtamcośtam :?:

PS. Jaką masz służbówę :?:
długo by wymieniać wszystkie służbówki którymi aktualnie zdarza mi się jeździć ... powiem krótko wczoraj jechałem akurat Nissanem NOTE MY08.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jechałem akurat Nissanem NOTE MY08.
rewelacyjne auto, troche nim pojezdzilem w automacie - szatan nie auto :mrgreen:

zgadza się, przy 80km/h wywala z zakrętów, a przy 3tys obrotów na 5-ce (koło 120km/h) poziom hałasu w środku jest nie do zniesienia. Że nie wspomnę o drodze hamowania, która stawia to wyśmienite auto na równi z 60-letnimi tramwajami i pociągami. Kumpel wsiadł ze mną i po chwili zapytał czy to diesel ... nie mógł uwierzyć że 1,4litra benzyna. A jak mu pokazałem pojemność bagażnika to mało nie umarł ze śmiechu. Średnie spalanie przy moim stylu jazdy = 10,5l/100km. Tankować go muszę co trzy-cztery dni czyli tak jak WRX'a z tą małą różnicą, że w WRX jest zbiornik paliwa 60l a NOTE 40l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam warczacych dzisiaj w okolicach matropolitana na placu pilsudskiego, niebieskiego kombiwara oraz niebieskiego sti

 

pozdrawiam pana kierownika w niebieskim sti na wlocie w marymoncka z zeromskiego na bielanach (ok 14-15), chcialem machnac i pozdrowic ale zobaczylem ze pan kierownika patrzy jak sroka w gnat na przystanek autobusowy, swoja droga nie wiem czy patrzyl na te dziecze w ultramini (jesli tak to mu sie nie dziwie), czy tez na napakowanego goscia w obcislym sweterku (gusta sa rozne) w kazdym razie pozdawiam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznego dla jasnego GT'ka SB XXXXX w Bielsku, który wjechał na parking siłowni, gdzie parkowałem, popatrzył (chyba) na moją Imprezolinę i odjechał. Nie zdążyłem na czas wyskoczyć. W każdym razie serdeczne pozdrowienia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego WRX'a obutego w czarne felgi, który wczoraj między 19-20 "parkował się" na Kościuszki. Czyżby PJAY ? :mrgreen:

 

to nie ja ale i tak Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...