Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

MONIQA to był on !!!!!! znacz Ty !!!!!!! już nie wiem o kim mam pisać,

 

...... hans normalnie zaparkowany bez dachu, tapicera wali po oczach :P a w ogole postawiony był w takim miejscu zeby wszyscy widzieli czyli ....... na jednym z pasów do jazdy, no może na jego połowie przy okazji blokując pare normalnie zaparkowanych aut :lol: ........

 

Mateusz a Ty widziałeś kiedyś żeby ktoś robiąc napad na pobliski bank szukał dobrego miejsca parkingowego??znalezienie tam placu graniczy z cudem 8)

 

p.s.W tej Stolycy to strach jeździć..Cie ustrzelą znienacka i ooo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla miłej pani o blond włosach, powożącej Forysiem spotkanej kilka dni temu. Na moje machanie odpowiedziała machaniem, aczkolwiek zdziwiona była bardzo (troche mnie to podbudowało bo rzadko się zdarza, zeby ktos z Foresterka odmachał :? )

Pozdrawiam też kierowcę z niebieskiego STI, z którym się mijaliśmy wczoraj na Świętokrzyskiej machając do siebie nawzajem :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec braku subarków do pozdrawiania, pozwalam sobie serdecznie pozdrowić Hansa - którego co prawda na żywo nie widziałem, ale na zdjęciu powyżej prezentuje się extra! :twisted::lol:

 

Heh, no nie ma to jak mężczyzna w sile wieku...! A nie ta mooodzież po fejsliftingach... :wink: :lol:

 

PS.

Aflinta, spóźnione acz niemniej serdeczne sorry za śmiecenie. Już będę grzeczny. Ale... :wink: Czy ja kiedyś obiecywałem, że jestem zdyscyplinowanym forumowiczem...?

Potas, miło się remisowało... A i tak Mamusia rządzi, jakby się kto pytał!

(Panie Waldku, ja wiem, dzień bez wazeliny dniem straconym... :lol: 8) :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Mamusi Forumowej spotkanej przy wjeździe na A4 od Krakowa :) Wspólnej jazdy nie było niestety bo:

a) Mamusia stała w kolejce w której odprawa szła szybiej niż w mojej

B) Mamusia na "srebrnej szczale" ma skrzynkę na listy a mój szuwarek nie ma :(

c) I tak musiałem na stację najpierw zjechać

 

Pozdrowienia też dla niebieskiej imprezy widzianej na A4 krk -> kat w okolicach gdz. 19:10 na wysokości lotniska. Jej kierownik raczej mnie nie widział, bo dopiero ze stacji się wytaczałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec braku subarków do pozdrawiania, pozwalam sobie serdecznie pozdrowić Hansa - którego co prawda na żywo nie widziałem, ale na zdjęciu powyżej prezentuje się extra! :twisted::lol:

 

poziekowali wielce szczesliwi :mrgreen:

 

Heh, no nie ma to jak mężczyzna w sile wieku...! A nie ta mooodzież po fejsliftingach... :wink: :lol:

sie wie co dobre :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa wlasnie sobie przypomnialem ;-) Jadac wczoraj (Piatek) z SIPu w kierunku Krakowa tj Al. 29 Listopada w przeciwnym kierunku jechal kierownik niebiejskiej imprezy - pomachal mi - nie pozostalem mu dluzny... Prawdopodobnie skrecil do SIPu... Pozdrawiam ;-)

 

P.S. Pan w konkretnym wieku - szacuneczek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia (ciepłe 8) :wink: ) dla Uroczej Kierowniczki Leśnika na warszawskich numerach, której po dżentelmeńsku udzieliłem dziś pomocy nawigacyjnej...

Chwilę pogadaliśmy... Nie uwierzycie - Pani Kierownik nie wiedziała o Forum, za to strasznie ją dziwili Ci nachalni faceci, co to do niej machają na mieście!!! :mrgreen:

Po poinstruowaniu - obiecała kiedyś tu zajrzeć oraz nie podawać Was do sądu za molestowanie... :wink:

 

A z innej beczki:

Dzieki za (...) rozwiazania zagadki : Z KIM MIALAM PRZYJEMNOSC ?

:shock: No tak. Tak to jest, jak się TO robi po ciemku. Trzeba potem dopiero w necie szukać odpowiedzi...

Ech, te zabobony i konserwatyzm obyczajowy... Ale bez zdziwienia. W końcu - Kraków... :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce Forestera granatowego jadacego po parkingu przy M1 ok 13,45 , kierowce czarnej GT 3 drzwiowej (na 99%) z swiatlami z tylu "lexus look" oraz Mamusie jadaca ok 11.00 ulicą Wielopole :) aha i kierowce bordowej imprezki kombi jadacej w poblizu Placu Centralnego. No chyba wszyscy jak na razie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy bordowego Forysia PO XXXXP widzianego w sobote w godzinach wieczornych przy auli UAM.

 

Oraz dla kierowcy niebieskiej Impry GT spotkanej w niedziele na Torze Poznań przy okazji I Eliminacji Drift Cup, na ktorej swoja droga bezwglednie najlepiej i najpiekniej zamiatal GS swoim W0 VTG* 8) :twisted: :shock: , kto nie widzial niech zaluje :)

 

 

*Lancernik szósteczka, 600 koni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przesyłam pozdrowienia dla dwóch foresiów, jedengo wiśniowego Turbo, drugiego czarnego, 2 Legaciów w kolorze szarym i dla jednej nowej Imprezki ....

 

Tego wiśniowego dogoniłeś przed 8 na wisłostradzie?

Na moście Świętokrzyskim, i było to tak koło 8 rano. Zresztą ja tam jeżdze bardzo spokojnie po mieście..... tak 60 i wkurzam innych kierowców jadąc z taką prędkością takim autkiem

 

PS. Lancernik z VTG ma narazie około 430KM, docelowo ma być w okolicach 600KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Lancernik szósteczka, 600 koni :twisted:

 

A nie piąteczka ? :wink: Widziałem tylko na fotkach, ale jest ekstra !

 

A ten foryś wiśniowy (nie wiem, czy o tym samym mowa) lata jak szalony, aż miło :wink: Przynajmniej jak raz go spotkałem, to kierownikowi się bardzo spieszyło... :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie konie od soboty do niedzieli rozmnozyly ;D
nie piąteczka ?

Czepiacie sie :wink: . Pewnie, ze V. Myla mi sie te EVO :oops: .

 

Michal: Dam sobie reke uciac, ze komentator mowil glosno przez mikrofon o tych 600 koniach. I nawet ludzie dookola mnie oczy (raczej uszy :) ) przecierali ze zdziwienia.

 

Ale fakt, ze sie troche rozpedzilem :oops: , bo:

narazie ma równo 280KM i 410Nm -całkiem seryjny silnik + autronic

procedura startu + zmiana biegu bez odjęcia daje takie efekty

Ale, ze 01.05 juz blisko, to byc moze jednak costam sie rozmnozylo :roll:

 

 

A ten foryś wiśniowy (nie wiem, czy o tym samym mowa) lata jak szalony, aż miło Przynajmniej jak raz go spotkałem, to kierownikowi się bardzo spieszyło...

Jesli piszemy o tym samym to nic dziwnego, ze smiga, bo to 2.5XT !

O/T: Tak przy okazji... wybierasz sie na Plejady? Daj znac na PW albo cus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...