Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierownika bialego turbodziadka widzianego okolo 8.50 na Pulawskiej/Woronicza. Chyba zauwazyl swinke na lusterku mojego panzerwgena, bo poszly "awaryjki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejady nr startowy jeżeli dobrze pamiętam 07 (a może 57? :wink: ) - spotkany i obmachany po południu na moście Siekierkowskim - pozdrawiam :!:

Odpozdrawiam - nr 07 szkoda, że nie 007 :mrgreen: . Piękna Ewcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowionka dla załogi srebrnego Forestera XT o numerach GD...... spotkanego wczoraj na DK11 (za Kępnem) podczas wyprawy na Metallicę. Pozdrawiała załoga prawie czarnego Forestera XT z blachami DW......

P.S. Czy Wy też nie znaleźliście miejsca na parkingu na ul.Młodzieżowej?

Bo zgaduję, że też jechaliście na koncert? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też nie znaleźliście miejsca na parkingu na ul.Młodzieżowej

hehe... tam to nieezly parking sie robil - my parkowalismy kawalek dalej - na Wisniowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... tam to nieezly parking sie robil

No właśnie :wink: my w końcu też znaleźlismy miejsce na ulicy osiedlowej... A widzieliście, wracając z koncertu, te auta zostawione na chodnikach i przystankach, albo dosłownie na kawałku trawnika na skrzyżowaniach obok stadionu, jakby porzucone :shock: To są fani!

I nie widziałem, żeby "słuzby" kogoś odholowały :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotruś, parkowanie faktycznie szlo jak popadnie - ale co mnie cieszy nie bylo zlosliwego lamania lusterek itp. My szybko uciekalismy bokami, zeby nie utknac w mega-korku, wiec nie mialem nawet zbytnio czasu, zeby sie przygladac "sztuce parkingowej w szerszym zakresie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowniczke / kierownika srebrnego kombiwara newage niezaturbionego ktorego widzialem wczoraj zaparkowanego w podziemnym parkingu pod Metropolitan-em; pozdrawiam rowniez kierownika innego kombiwara tez srebrnego (MY03) widzianego dzis w okolicach ulicy Shroegera na Bielanach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec kazał przekazać pozdrowienia dla wszystkich subaraków poparkowanych wokół Spodka wczoraj :) Mój czerwony Forek też tam gdzieś wczoraj urzędował :)

 

I pozdro dla szarego STi na warszawskich blachach, który niefortunnie ustawił się na lewym pasie na zjeździe na Kobiór na S1. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My szybko uciekalismy bokami

 

 

no popatrz, a mowia ze z haldeksem bokami nie da sie polatac :mrgreen:

 

Jeżeli Pumex1 lata A4 quattro (tak wynika z opisu), to ma thorsena a nie haldex.

Poza tym haldexem też sie da, tylko trzeba mieć dużo miejsca i szybko zmieniać biegi w TDI :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Pozdrawiam spotkanego dziasiaj o 20.21 w KRK na Bora Komorowskiego (Naprzeciw Geant) Kierownika srebrnego Super Station.

Awaryjnymi się pozdrowiliśmy, wymachaniem kończynami górnymi tudzież.

Kierownik w wieku - na oko - średnim (podobnie jak ja :mrgreen: ) z włosami pod kolor nadwozia, czyli srebrny meatlik (ja: łysiejący / WR Blue - to oczywiście kolor auta).

Kierownik nadzwyczaj żwawo wyprzedził mnie (czy to znaczy, że "skillował" ?) - jeżeli tak, to mam na wytłumaczenie, że jechałem tylko S203 :wink:

 

[ Dodano: Czw Maj 29, 2008 10:01 pm ]

Pozdrawiam spotkanego dziasiaj o 20.21 w KRK na Bora Komorowskiego (Naprzeciw Geant) Kierownika srebrnego Super Station.

Awaryjnymi się pozdrowiliśmy, wymachaniem kończynami górnymi tudzież.

Kierownik w wieku - na oko - średnim (podobnie jak ja :mrgreen: ) z włosami pod kolor nadwozia, czyli srebrny meatlik (ja: łysiejący / WR Blue - to oczywiście kolor auta).

Kierownik nadzwyczaj żwawo wyprzedził mnie (czy to znaczy, że "skillował" ?) - jeżeli tak, to mam na wytłumaczenie, że jechałem tylko S203 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika bialego turbodziadka widzianego okolo 8.50 na Pulawskiej/Woronicza. Chyba zauwazyl swinke na lusterku mojego panzerwgena, bo poszly "awaryjki" :)

 

Tak, tak! Czujny byłem i świnię wypatrzyłem :grin:

Trochę się zdziwiłem, że Audiola oświniaczona. Teraz wszystko jasne. Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My szybko uciekalismy bokami

 

 

no popatrz, a mowia ze z haldeksem bokami nie da sie polatac :mrgreen:

 

Jeżeli Pumex1 lata A4 quattro (tak wynika z opisu), to ma thorsena a nie haldex.

Poza tym haldexem też sie da, tylko trzeba mieć dużo miejsca i szybko zmieniać biegi w TDI :-)

fakt, w A4 torsen siedzi.

Chojny - a bokami to panzerwagenem fajnie na szutrach na Podlasiu sie jezdzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, w A4 torsen siedzi.

Słyszałem, że od kilku lat niekoniecznie - nie bijcie coś słyszałem, ale nie sprawdzałem.

Kiedyś quattro równało się thorsen.

Teraz podobno silnik poprzecznie to znaczy haldex.

 

A poza tym pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...