Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Przedwczoraj miałem bardzo miłe zaskoczenie. Jechałem sobie grzecznie Foresiem GL, w pewnej chwili dogonilem innego Foresia, również GL, stanęliśmy sobie grzecznie na światłach (stałem za tym drugim Foresiem). Jak zmieniło się światło Pan z autka przede mną ruszył i zaczyna do mnie machać, włączył awaryjne i zaczyna pokazywać żebym zjechał. Zatrzymałem się a sympatyczny Pan wysiadł, bardzo miłeo przywitał się i chciał porozmawiać. Okazało się że od niedawna jest posiadaczem Forestera. Rozmawialiśmy z 15 minut, Pan popytał o parę rzeczy pozdrowił i życzył wesołych świąt.

 

 

To się nazywa pozdrawianie. :)

 

Jeżeli kierownik bialego Forestera to czyta to pozdrawiam go bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to moze taki prawie fioletowy - niebieski GT? Jesli tak, to ja tez pozdrawiam, w poniedzialek po poludniu uciekl mi taki na Sobieskiego.....

 

Tutaj znajdziesz i Rysia i jego furkę uwiecznioną bo nei wiem czy ona we filoletowy wpada:

http://www.klubsubaru.pl/klubowicze.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj miałem bardzo miłe zaskoczenie. Jechałem sobie grzecznie Foresiem GL, w pewnej chwili dogonilem innego Foresia, również GL, stanęliśmy sobie grzecznie na światłach (stałem za tym drugim Foresiem). Jak zmieniło się światło Pan z autka przede mną ruszył i zaczyna do mnie machać, włączył awaryjne i zaczyna pokazywać żebym zjechał.

A ja znam kilka bab co jezdza foresterami i one nawet nie wiedza czym jezdza, wiec na odmachanie nie ma co liczyc.

Swiadomosc proletariacka ginie, zanika.

Ale z drugiej strony, no machniemy do takiej , ona nie zrozmie, popuka sie w glowe. No i co z tego, w koncu nas nie zastrzelila.

male ryzyko.

Pozdrawiam Towarzystwo Swiatecznie w zwiazku z tym.

Arno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Świątecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów a w szczególności spotkanego dzisiaj ok. 12:00 na Świętorzyskiej niebieskiego nowego STi na blachach PO .... i czerwonego kombiwara GT na bialych stalowych felgach (WX .....) parkujacego tez na Świetokrzyskiej za skrzyżowaniem z Nowym Światem no i granatowego Legaca kombi (WXW ....) tez stojacego przy tym skrzyzowaniu :D.

 

AAA - i jeszcze coś poburczało jak SI ale nie zauważyłem co bo akurat byłem zajęty zabieraniem z pracy mojej drugiej połówki.

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krebelka, Pumex serdeczne świąteczne pozdrowienia od mojego taty i brata - to ich spotkałaś na parkingu przy Globim wczoraj bodajże :D

niebieski Outback - mój tata był szczesliwy i brat mówił że cały dzień opowiadał jak to jakaś miła pani powiedziała że ma ładne auto :lol:

wszystkiego Dobrego

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krebelka, Pumex serdeczne świąteczne pozdrowienia od mojego taty i brata - to ich spotkałaś na parkingu przy Globim wczoraj bodajże :D

niebieski Outback - mój tata był szczesliwy i brat mówił że cały dzień opowiadał jak to jakaś miła pani powiedziała że ma ładne auto :lol:

wszystkiego Dobrego

Jasiek

Ufff... no to mi ulzylo:) bo juz myslalam, ze sie wyglupilam :lol:

A jak wjechalam na ten dziurawy parkingi i zobaczylam Outbacka, to po prostu nie wypadalo stanac gdzie indziej :lol:

Widzialam tego dnia jeszcze pare innych subaryn w okolicy, miedzy innymi stare legacy przy Podlesnej i nawet panu mignelam dlugimi, ale okazal sie niekumaty:)

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: mam nadzieję że to nie byłem ja, czyli że legacy nie było bordowe :) a jeżeli tak to przepraszam za gapiostwo... mała ta nasza stolyca :D

pozdrawiam

 

Nie, to byl starszy bezowy sedan, nadkola mial mocno zezarte przez rdze, a kierownika do mlodych raczej nie mozna zaliczyc :)

Pozdrawiam,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...