Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A skoro już tu jestem: srebny bagaj z czerwonymi chlapakami w korku na Sikorskiego w stronę Ursynowa dziś o 11.17 niech się czuje pozdrowion ;)

Coś tam było na lusterku chyba, ale trudno powiedzieć, dopiero się budziłam

 

Było na lusterku, a nawet na lusterkach :smile:

Zupełnie Cię nie widziałem, ale wierzę, że tam byłaś więc odpozdrawiam :mrgreen:

A ja w przeciwną stronę sobie w korku stałam i podziwiałam krajobraz. Na wysokości Shella mniej-więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj machnąłem po naszym pięknym i normalnym Kraju z cudownymi drogami bez traktorów, ciężarówek ale za to z obwodnicami wszystkich wiosek ponad 500 km i ŻADNEJ subaryny nie widziałem.

 

Za to mogę pozdrowić we Wrocławiu kolumnę Pana Prezydenta/Premiera? w BMW w liczbie 4, jak się lansowali na Baltyckiej i Trzebnickiej. Na Orlenie chopaki tankują....

Auta także mieli umyte.

Pozdrawiam. :twisted:

Przyczepności :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki? (nie jestem pewien, bo szybko było) świniacze zauważyłem na lusterkach :mrgreen: Na trasie Piaseczno -Tarczyn i kierownkia czarnego zaturbionego forka na Puławskiej w kierunku Piaseczna, kiwki nie było, bo szybko grzałem na Ursynów i zauważyłem w ostatniej chwili... :roll:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie zobaczyć duuużo SUbaraków to chyba najlepszym miejscem jest parking pod Galmotem. Pełno Foresterów, Outbacków, Tribec, i nawet jedna niebieska imprezka wrx '04,'05? Na nie warszawskich numerach. Przy okazji pozdrawiam kierownika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie zobaczyć duuużo SUbaraków to chyba najlepszym miejscem jest parking pod Galmotem

 

Potwierdzam. Bywam tam bardzo często i teraz pozdrawiam kierowców wyłącznie tych subaraków, obok których zaparkuje (subaraków, nie kierowców). Bo nie sposób spamiętać wszystkich (subaraków, nie kierowców :mrgreen:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Godlika, który mknął przez Dolinkę Służewiecką w kierunku Rzymowskiego dziś o 8.30.

Niestety nie odmachał Cubańskiej Toyocie.

Dzięki. Na usprawiedliwienie mam tylko, że patrząc na porę pozdrowień, to chyba prowadziła moja żona, a ja siedziałem z tyłu z małą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...