Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

inna rzecz, ze sporo z tych plakietek jest "zalatwiona" - ale to taki "lokalny" koloryt...

 

Procedura zdobycia takiej plakietki jest tradycyjnie po "polsku" zamotana i wymaga stania w fafnastu kolejkach z plikiem zaświadczeń w ręce, tak, że po pewnym czasie może się odechcieć tego wszystkiego...wiem, bo jestem na świeżo po załatwianiu (legalnie) takiej plakietki.

 

Pomijam fakt, że na wszystkie inne przywileje związane z posiadaniem renty też trzeba składać masę papierkologii - absurdalny jest np. fakt, że po chyba przeszło 2tygodniowym czekaniu otrzymałem decyzję, o przynaniu mi dodatku do renty od Miasta, ale... żeby dostać te kilka groszy, muszę złożyć kolejny wniosek o wydanie kasy...

ja zalatwialem rok temu i nie bylo zle, jedna wizyta a potem odbior. Wykup sobie abo na parkowanie w Strefie C i B w biurze obslugi strefy parkowania na ul. Retoryka 1. Koszt chyba 30zl/rok. Jesli auto nie jest na ciebie spisz umowe uzyczenia z wlascicielem wydaja wtedy abo bez problemu. (ps. tylko nie rozpowiadaj wszystkim o tym :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypozdrowienia dla niebieskiego WRX lub STI, ktorego wlasnie zakuli pod Teatrem Wspolczesnym na Mokotowskiej - dobrze Ci tak, nie znosze jak sie parkuje na miejscach dla inwalidow

 

Dodam tylko, że właściciel tego WRX/STi wykazał się mocną gapowatością - w tym miejscu Straż Miejska jest co 15 minut i regularnie zakuwa parkujących na miejscach dla niepełnosprawnych :twisted: (forumowicz Siela może na ten temat powiedzieć dużo więcej - jego ojciec zaraz obok ma biznes i regularnie obserwują sceny ze Strażą Miejską w roli głównej).

 

A co do parkowania na miejscach dla niepełnosprawnych - mnie też krew zalewa, jak widzę bezczelnych ludzi robiących coś takiego. W moim pasztetowym bemowskim Kierfóże, na parkingu, miejsca najbliżej wejścia są dla niepełnosprawnych. Parkują tam oczywiście w pełni sprawni. A co dziwniejsze, przez cały czas stoi tam ochroniarz, do którego kiedyś wyjechałem z nieprzyjemną uwagą, że po cholerę on tam stoi, jak to nic nie daje. Na co mi odpowiedział, że zwraca czasem ludziom uwagę, a oni na to, że "nie ma gdzie indziej miejsc", olewają go i idą w spokoju do Świątyni Konsumpcji, wypełnić swe puste życie ulubioną rozrywką III (i IV) RP :twisted:.

 

Tym gapowatym kierowca bya moja lepsza polowa - byla tam z naszym miesiecznym synem w szpitalu na litewskiej - i stanla na tym miejsu bo nie zauwazyla znaku - a ponoc znakow poziomych (koperty) brak. Przekaze ze jej anty- pozdrowienia ...

A tak na marginesie to takie miejsca powinny tez byc dla matek z dziecmi - na zachodzie naszego kontynentu tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to takie miejsca powinny tez byc dla matek z dziecmi

 

i ty - facet - piszesz coś takiego???

miejsca uprzywilejowane powinny być dla RODZICA z dzieckiem :wink:

...co mi przypomniało właśnie mojego kolegę, który tłumaczył drugiemu koledze jaki powinien mieć stosunek do swego nowonarodzonego dziecka. "stary, ja sobie powiedziałem krótko - ja nie karmię, to nie wstaję". Serdecznie go pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"stary, ja sobie powiedziałem krótko - ja nie karmię, to nie wstaję". Serdecznie go pozdrawiam :mrgreen:

 

ależ da się przecież umożliwić Szanownemu Koledze karmienie dzieciaczka :twisted:

kolega z pracy został obdarzony bliźniakami - podobno (!) dzielnie wstaje do nich w nocy co 3 godziny

da się :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ da się przecież umożliwić Szanownemu Koledze karmienie dzieciaczka

Da się i owszem. Kontakt z dzieckiem daje mnóstwo frajdy :D Jak ktoś tego nie rozumie, to nie wie co traci :evil:

 

goldenarts, nie słyszałeś o odciąganiu pokarmu :?: :wink:

 

..co mi przypomniało właśnie mojego kolegę, który tłumaczył drugiemu koledze jaki powinien mieć stosunek do swego nowonarodzonego dziecka. "stary, ja sobie powiedziałem krótko - ja nie karmię, to nie wstaję". Serdecznie go pozdrawiam

Antypozdrowienia dla kolegi :evil:

 

 

 

PS Wracając do tematu: pozdrowienia dla kierownika srebrnego Forka 2,5 XT, którego minąłem dzisiaj ok. 9 na skrzyżowaniu Lea i Piastowskiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goldenarts, nie słyszałeś o odciąganiu pokarmu :?: :wink:

 

słyszeć słyszałem, ale w mojej rodzince nie było takiej potrzeby. Miś był karmiony wyłącznie piersią do 6 m-ca. Potem już było kozie mleczko... :smile:

 

Ja nie zaprzeczam, że kontakt ojca z dzieckiem jest potrzebny i sprawia radość obojgu, ale wybacz, karmienie przez kobietę piersią jest naturalne i tego nie zmienimy, tak samo jak i porodu... BTW, przy narodzinach synka byłem i uważam to za super przeżycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym gapowatym kierowca bya moja lepsza polowa - byla tam z naszym miesiecznym synem w szpitalu na litewskiej

 

Hmm - to zmienia postać rzeczy...

 

stanla na tym miejsu bo nie zauwazyla znaku - a ponoc znakow poziomych (koperty) brak

 

...ale nie do końca, bo te koperty są tam bardzo wyraźne.

 

PS. Dawno Cię nie było na forum - witaj! :) Szkoda, że akurat w takich okolicznościach pojawiasz się z powrotem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym gapowatym kierowca bya moja lepsza polowa - byla tam z naszym miesiecznym synem w szpitalu na litewskiej - i stanla na tym miejsu bo nie zauwazyla znaku - a ponoc znakow poziomych (koperty) brak. Przekaze ze jej anty- pozdrowienia ...

 

Dobra dobra, juz sie nie obrazaj, wiesz, o co nam chodzilo. Szkoda, ze to trafilo Twoja polowke, ale tam naprawde te miejsca sa bardzo wyraznie oznaczone, a koperty widoczne z kilometra. Niefart, bo niefart, ale nadal uwazam (jako ojciec pietnastomiesiecznego Szkodnika), ze posiadanie dziecka, tak samo jak ciaza - nie jest niepelnosprawnoscia. Wiec pozdrowienia, ale lex est lex. Dura - sed lex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla devlina, z którym zwiedziliśmy Apple Store a następnie zadaliśmy sobie pytanie, które od lat nurtuje świat - "kawa, czy herbata?". :mrgreen: Kawa była OK, a jak herba? :wink:

 

A także pozdro dla Pana Sieli, tego od niebieskiego (...) :mrgreen: , którego naszliśmy w biurze. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla devlina, z którym zwiedziliśmy Apple Store a następnie zadaliśmy sobie pytanie, które od lat nurtuje świat - "kawa, czy herbata?". :mrgreen: Kawa była OK, a jak herba? :wink:

 

A także pozdro dla Pana Sieli, tego od niebieskiego (...) :mrgreen: , którego naszliśmy w biurze. :cool:

 

Pozdrowienia dla Polliniego :cool:

 

Herba przyzwoita, duzo gorsza od kawy, natomiast trzeba bylo widziec wielkie, zdumione oczy uroczej asystentki Sieli, ktora nie mogla uwierzyc, ze po nacisnieciu guzika na domofonie chce wejsc do ich biura - bo to zwyke jest tak, ze naciska sie dowolnie wylosowany guzik, a nastepnie idzie zupelnie gdzie indziej, tak? :mrgreen:

 

No i pozdro dla Sieli :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla devlina, z którym zwiedziliśmy Apple Store a następnie zadaliśmy sobie pytanie, które od lat nurtuje świat - "kawa, czy herbata?". :mrgreen: Kawa była OK, a jak herba? :wink:

 

A także pozdro dla Pana Sieli, tego od niebieskiego (...) :mrgreen: , którego naszliśmy w biurze. :cool:

 

Pozdrowienia dla Polliniego :cool:

 

Herba przyzwoita, duzo gorsza od kawy, natomiast trzeba bylo widziec wielkie, zdumione oczy uroczej asystentki Sieli, ktora nie mogla uwierzyc, ze po nacisnieciu guzika na domofonie chce wejsc do ich biura - bo to zwyke jest tak, ze naciska sie dowolnie wylosowany guzik, a nastepnie idzie zupelnie gdzie indziej, tak? :mrgreen:

 

No i pozdro dla Sieli :smile:

 

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...