Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika czarnego forestera GA 2114A który dziś, korzystając że jezdnia kojarzyła się bardziej z boiskiem do hokeja niż miejscem do jazdy samochodem, wyjechał prosto na mnie na czerwonym, na skrzyżowaniu morskiej z chylońską w Gdyni. Brawo jasiu.

 

Może się chłopak zapatrzył na zielone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcaria, miejscowosc gorska. pelnop Subaru. Zjawisko przyrody: Forestery i Legasiaki obojetne sa. Ale uwaga, Imprezy - te mocne, slabiaki nie, jednakowoz pozdrwiaja sie tutaj. Dzisiaj dwa GTeki mi palcem kiwnely.

No prosze. Niby taka Szwajcaria, a tu takie zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZDRO dla Babroch'a, widzianego w okolicy Radia Krakaków, a potem Pl. Inwalidów. Biały STi jest piękny a i odejście spod świateł niezłe ;)

 

btw, nie pozdrawiam :evil: , też kierowcę niebieskiego WRX,a (chyba STi), który mnie ochlapał jak stałem przy przejściu dla pieszych na miasteczku studenckim AGH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) gr1zly thx za pzdr :mrgreen: następym razem swieć po oczach to sie utnie pogawędkę :wink: :mrgreen:

 

2) Pozdrowienia również dla drivera czarnego STI eu spec przy którym stałem na parkingu w PLAZA (kraków) około 20 - niestety jak wychodziłem czarny sti wciaz stał :wink: :mrgreen:

 

3) Pzdr dla pieknej Pani w czarnym porsche cayman która równo dawała przez miasto :shock: :wink: :mrgreen:

 

4) i ostatnie PZDR dla szofera czarnej, nowej 911ki która skillowała mnie o pół woza na alejach :sad: :roll: :wink:

 

 

Sie ma szczęście do porsche... hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...