Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika czarnego gt'ka ze świnią na lusterku spotkanego dziś ok 8:15 na Borowskiej we Wro było machane ;)

 

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego gt'ka spotkanego również na Borowskiej we Wro ;) było mrugane awaryjkami; ) godz. 8:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika/kiernowniczki pięknego, niebieskiego Forestera  IV XT na krakowskich blachach, na 75tce ( trasa Nowy sącz-Brzesko-Krk). Przez kilka chwil jechał za mną, póki wyprzedzałem ale w końcu chyba nie ździerżył mojej bierności w przypadku tira wspinającego się na górę w Tymowej i... po prostu nas przeskoczył:D  Godzina spotkania - okolice 20.dnia 12.05.2015(wtorek). Odkąd mój forek III 2.0 benzynowy stoi z uszkodzonym silnikiem - poruszam się rafitową Laguną III (brudną..;-)

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właścicieli: Forka S-turbo i Legacy parkujących często w sąsiedztwie na Prochowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnej oświniaczonej imprezy widzianej dziś w Sandomierzu. Operator kierownicy jakiś taki zamyślony więc nie udało się nawiązać kontaktu wzrokowego (pomimo machanego i mryganego). Udało się dopiero wymienić uprzejmości przez CB  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnej oświniaczonej imprezy widzianej dziś w Sandomierzu. Operator kierownicy jakiś taki zamyślony więc nie udało się nawiązać kontaktu wzrokowego (pomimo machanego i mryganego). Udało się dopiero wymienić uprzejmości przez CB

Sorki! Gadałem przez telefon (oczywiście przez bluetooth) .... pozdrawiam raz jeszcze. .... następnym razem.... bedzie machanie i mruganie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla właściciela uturbionej i jednostronnie oświniaczonej wannowatej Imprezy parkującej z Gdańsku na Wałach Jagiellońskich na wewntrznym prakingu Millennium (13.05). Na szkoleniu byłem - z okna widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...