Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowki dla:

-niebieskiego WRXa widzamego w srode niedaleko starego miasta w Gdansku (z plejadami na boku)

-dla niezliczonych subarek widzianych w zeszlym tygodniu w Krakowie

- dla zielonego forysia 2.0 XT widzianego na trasie z Mikołajek do Orzysza (ja to ten od wsciekle czerwonego Leona :):)

 

Mam nadzieje ze wszyscye forumowi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis 5.45 Al.Solidarnosci. Skret w prawo w strone Bankowca. Czarne STI 06 a w srodku... BOGINI !!! Zakochalem sie :) Dziewczyna piekna, pomachala, usmiechnela sie i pojechala znikajac za skrzyzowaniem...

 

Rej. DW....

 

pomozcie ja odnalezc :)

 

Gdzie ona w czwartek do tak późna balowała?!?! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis 5.45 Al.Solidarnosci. Skret w prawo w strone Bankowca. Czarne STI 06 a w srodku... BOGINI !!! Zakochalem sie :) Dziewczyna piekna, pomachala, usmiechnela sie i pojechala znikajac za skrzyzowaniem...

 

Rej. DW....

 

pomozcie ja odnalezc :)

 

Czy to nie ta mistyczna blondynka, która pojawia się co jakiś czas w pozdrowieniach i do której wzdycha już pół subarowej Warszawy? :mrgreen:

 

O ile mnie pamięć nie myli to ktoś kiedyś pisał czyja to żona?

Także Heller - zapomnij o amorach :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam czerwone gt kombi WB XXXX co to zem traso torunsko az do naleczowskiej jechalim a ze skodo bylem mrugalem machalem ale czlek nie wiedzial o co chodzi ...mam na lusterku i klapie swiniacz enaklejone no a czlowiek mial napis pod lampa: www.klubsubaru.pl :)

 

Z żoną jechałem, a to nerwowe zajęcie jest bardzo więc nie zatrybiłem... ale owszem coś sobie przypominam, że jakiś "knedlik" się panoszył na drodze i wykonywał dziwne ruchy. Następnym razem będę czujny jak ważka. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Chorwacji dla forumowiczow! Czeszki (nietluste) sa, Karlovacko jest (leje sie litrami).

 

Szczegolne pozdrowienia przesylam dla mana111, ktorego spotkalem na parkingu w Austrii, miedzy Wiedniem, a Grazem, uciekajacego do Wloch swoim dupowozem w automacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle spóźnione pozdrowienia dla:

1. Kierownika srebrnego nowego Foresia SG***** spotkanego dziś w Jaworznie;

2. Kirownika/Kierowniczki czarnego nowego WRX-a, widzianego wczoraj toże w Jaworznie;

3. Kierownika/Kierowniczki czerwonej nowej Imprezki spotykanej czasem w Katowicach pod Politechniką (tak to się chyba nazywa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowka dla kierownika srebrnego bug eye'a kombi, z ktorym sobie kiwnelismy na ul. mehoffera ok 15.30

 

[ Dodano: Nie Sie 20, 2006 5:50 pm ]

a i zapomnialem dodac ze pozdrawiam dziadka w bialym sedanie SUBARU 1600 !!!!! spotkanego na ul. fieldorfa - niezly unikat - w bardzo dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...