Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowionka dla Az'a, ktory ujezdzal moja Ruda wczoraj

 

i oczywiscie pozdrowionka dla Przemeq'a, ktorego z Az'em spotkalismy wczoraj kolo Auto GT, Przemus cos za czesto tam przebywasz, czyzbys chcial zamienic boyakashe na jakas koreanska efcie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze pozdrowienia dla niebieskiego WRXa z którym sobie pomachalismy koło siedziby imć Kopra.

 

Dzięki również pozdrawiam, poznałem samochód adamusmaxa, ale dopiero jak stanęliśmy koło siebie przy lotnisku zobaczyłem że to ty prowadziłeś

 

pozdrawiam również srebrnego STI widzianego na ul. Baletowej około 11.40 z którego kierownikiem wymieniliśmy kiwki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze pozdrowienia dla niebieskiego WRXa z którym sobie pomachalismy koło siedziby imć Kopra.

 

Dzięki również pozdrawiam, poznałem samochód adamusmaxa, ale dopiero jak stanęliśmy koło siebie przy lotnisku zobaczyłem że to ty prowadziłeś

 

Upuściłbym szybke i zamienił dwa słowa ale właśnie na telefonie wisiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen123 staliśmy przy ogródku... rarytas ten Twoj egzemplarz - brzmi, wygląda, jeździ... cud miód ;)

...ogródków to tam wiele :) przy takim małym parkingu na Wąskiej, gdzie pewna chyba urocza blondynka w Focusie miała problemik z zaparkowaniem? :) :)?

...z tym rarytasikiem to cichoooo? bo jeszcze łysi z ABSem (Anatomicznym Brakiem Szyi) nim się zainteresują...a podobno zaczynaja już w terenie znikać szuwarki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego OBK 2,5 poprzedniej generacji spotkanego dzisiaj po 14-tej na ul. Królewskiej

 

PS

(...)

(...)z tym rarytasikiem to cichoooo? bo jeszcze łysi z ABSem (Anatomicznym Brakiem Szyi) nim się zainteresują...a podobno zaczynaja już w terenie znikać szuwarki :(

Na łysych z ABS'em jest sposób. Dajesz takiemu dychę i mówisz: "Kup sobie szyję."

Reakcji nie będzie, bo raczej nie zatrybi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S

Jak wlączacie emotikony?

KWIATEK...pewnie juz to gdzieś było.... kliknij w fiszkę "wszystkie emotikony" (na samym dole strony) bedziesz miał je wtedy wszystkie w dolnym pasku...i klikasz dowoli w każdej chwili

:grin: :lol::mrgreen: :roll: itd. itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze pozdrowienia dla niebieskiego WRXa z którym sobie pomachalismy koło siedziby imć Kopra.

 

Dzięki również pozdrawiam, poznałem samochód adamusmaxa, ale dopiero jak stanęliśmy koło siebie przy lotnisku zobaczyłem że to ty prowadziłeś

 

Upuściłbym szybke i zamienił dwa słowa ale właśnie na telefonie wisiałem.

 

widziałem własnie że przez blutootha jakąś pogawędkę prowadziłeś,

 

byłem u kopera na przepisaniu gwarancji plus standardowe oględziny okazało się że mam uszkodzony amortyzator, będzie wymieniony na gwarancji

a tak poza tym widzieliście STI którego sobie P. Koper szykuje, zrobił na mnie ogromne wrazenie, kolor z palety mini morisa (kremowy) bez spojlera na klapie, 18' feligi srebrne plus dodatkowe wskaźniki w środku - po prostu cichociemny killer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka dla Az'a, ktory ujezdzal moja Ruda wczoraj

 

i oczywiscie pozdrowionka dla Przemeq'a, ktorego z Az'em spotkalismy wczoraj kolo Auto GT, Przemus cos za czesto tam przebywasz, czyzbys chcial zamienic boyakashe na jakas koreanska efcie? :mrgreen:

 

Ależ pozdrawiam pozdrawiam 8).

 

Evo nie kupuję - podwoziłem po prostu shodana do AutoGT, odbierał miśka z przeglądu po 15K.

 

Natomiast widok czerwonej imprezy myszkującej (bo nie da się tego nazwać normalną jazdą :D), po spokojnej zazwyczaj Wrocławskiej, z pewnym indywiduum z mocno zaciętą miną za kierownicą, rozwalił mnie :mrgreen:.

 

A - czyżby nikt nie wiedział, co się święci? Przecież Az przed Słomyczynem trenuje :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa....rzeczywiście ;) Pokazywałem Adamusmaxowi że niestety nadal się przechyla...

 

stabilizatory whiteline'a juz sie do mnie usmiechaja :twisted:

 

chyba sie do Marcina ja usmiechne :D

 

a i pozdrowionka dla wuleriksa czarnego z duzym skrzydlem na blachach WG spotkanego ok 9 rano na Podlesnej - mrugalem ale zero reakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Legasia (aflinta?), któremu nie zdążyłem machnąć :oops: podczas mijanki na ul. Piastowskiej, dzisiaj ok. godz. 8.50 :)

Jeżeli auto stało w tym fantastycznym ogonku w stronę Armii Krajowej to mogłem być ja :) Dzięki! Ja w sumie nie widziałem dzisiaj nikogo - Ciebie też nie, ale może dlatego, że stojąc w korku człowiek czasem za bardzo się zamyśla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen123 podziękować :mrgreen:

 

Pozdrawiam kierownika niebieskiego GT WOT z którym wymieniłem kiwki na Warszawskiej w Markach. On skręcał w stronę Kawęczyńskiej elektrowni.

 

[ Dodano: Czw Lip 27, 2006 7:34 pm ]

Mały OT. Znalezione na forum o kolesiach którzy chodzą po mieście i fotografują jakies rzadki auta. No więc, czy to twoja Impreza Przemeq?

Obrazek

 

 

Coś mi się zdaje, że to pojazd Super Kawiora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...