Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówki dla Kierownika białego Buga ze skrzydłem, z którym machaliśmy sobie w okolicy wiaduktu na Płowieckiej i polecieliśmy razem w prawo w dól koło BMW serii Z, wbitego lekko przodem (przodem! jak on to zrobił tył-napędem? ;-) ) w barierkę na łuczku, chyba wczoraj z rana(?) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla białej XV dla czarnego forka sturbo na trasie Zwoleń - Radom

dla Obk na LRY dla forka II gen 158 konnego na WR z czarną świnią na lusterku obok galerii słonecznej w Radomiu

dla forka i gen. wolnossącego na WR również obok galerii słonecznej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mavvverick czy ty przypadkiem nie stałeś na skrzyżowaniu Baszty z Woronicza, wczoraj około 15 i rozmawiałeś przez telefon?

Podszedłem z boku od strony Bobby Burgera, rzuciłem ci w szybę kamyczkiem, a ty nic :huh:

 

A to ja byłem, nie słyszałem nic :D pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej Imprezy z tych pierwszych generacji z kurnikiem na WKZ mrugałem :) w Policznie na cmentarzu.

W Zwoleniu dla forka III gen. na WH ;)

Ta Imprezka to kombi z dwoma daszkami na tylnej klapie?? Bo taką widuję w WKZ. Kiedyś miała świniaka na lusterkach i klapie ale ostatnim czasem się zmyły. Pewnie kierowiec kupił ją od kogoś z The Forum i świniaki uziemił :( Edytowane przez DAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej Imprezy z tych pierwszych generacji z kurnikiem na WKZ mrugałem :) w Policznie na cmentarzu.

W Zwoleniu dla forka III gen. na WH ;)

Ta Imprezka to kombi z dwoma daszkami na tylnej klapie?? Bo taką widuję w WKZ. Kiedyś miała świniaka na lusterkach i klapie ale ostatnim czasem się zmyły. Pewnie kierowiec kupił ją od kogoś z The Forum i świniaki uziemił :(

 

Widziałem ją tylko z przodu wiec nie wiem ale fakt świniaków niet :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wraz z córą pozdrawiam Panow ze srebrnej Imprezy N/A spotkanej wczoraj na Płochocińskiej - było machanie, wężykowanie i trąbienie :-) . Panowie na numerach z Ryk .
A ja pozdrawiam Ciebie! :) Dawno Cię nie widziałem na Forum :)

Dziekuje, wracam do zywych powoli :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...