Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

vert, a jaki kolor twojego WRXa? Blue76, vert, czekamy na zdjęcia :)

 

jedynie slusznym :mrgreen:

mam takiego samego jak BLUE tyle ze z nalesnikiem.

a no i bryka blue jest cala poobtlukiwana przez jakis kretynski slayd :mrgreen:

a ja mam nawet bez ryski :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich normalnych, w miarę inteligentnych, obdarzonych poczuciem humoru, nie używających wulgaryzmów zamiast przecinka, przyjaznych dla bliźnich i w dodatku wyluzowanych. A reszta...? Może niech sobie założą własne forum - myślę, że adres www.buc.pl byłby całkiem adekwatny... :wink:

 

EDIT: jak ktoś nie za bardzo rozumie o co biega w tym poście, to niech pyta WRC Fana - on wie, w końcu tępi tu i wycina różne rzeczy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł C, wyluzuj się.

Przestań zaśmiecać ten temat. Jak nie wiesz o co chodzi to przeczytaj jeszcze raz powyższe posty. To jest temat WYŁĄCZNIE DO POZDROWIEŃ :evil:

 

Paweł C - z tą beemką to możesz iść do wątku Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie pozdrawiam właściciela granatowego GT kombi na blachach GA*****, który zaparkował sobie na Natolinie. Chyba zamieszkał sobie tu na dłużej... (co mnie bardzo cieszy) :mrgreen:

W zasadzie mogłabym pozdrawiać codziennie, bo z taką właśnie częstotliwością mijam ową Subarynkę (stoi mi na drodzę do sklepu spożywczego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla Alexa :P

 

Alex, cicha wielbicielka?? :roll:

 

Pozdrooffka dla Pani w niebieskim WRX KR 45......, która jechała ok 13:10 Wadowicką. Nie wiem, czy widziala moją kiwkę i blendę, bo była zajeta rozmową przez telefon :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarne SI mijane wczoraj na moście Siekierkowskim oraz srebrne SI na wisłostradzie widziane ok. 19 oraz pędzącego Legasia na ukraińskich numerach, którego nie udało mi się dogonić. A no i oczywiście SF mojego szwagra pozdrawiam, którego mijam kilka razy dziennie:) i jeszcze tejemnicze kierowniczki ze srebrnego SF i czarnego SI parkujące czasem pod 119 (one wiedzą gdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...