Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowcy bordowego forestera 2.5xt widzianego miedzy rondem mogilskim a grzegorzeckim kolo 15 40

 

A mnie to, buraku, nie pozdrowisz :twisted:?

 

A kto by tam się chciał przyznawać do znajomości z Tobą... :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do właściciela: zima się już skończyła, można zmienić opony na letnie! :twisted:

 

Mam kumpla, którego kiedyś spotkałem na Helu na jednym z campingów. Był lipiec :D

 

Kumpel ów wytłumaczył mi, że "fura jest firmowa" i że "nie miał czasu się tym zająć". Chciałem mu oczywiście powiedzieć, że jego wyobraźnia też jest chyba firmowa, ale sobie darowałem, bo mi opadły ręce... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla spotkanych wczoraj w Poznaniu:

- czarny Foryś PO XXXXX 2,0 XT na ul. Wierzbięcice

- zielony Foryś EWI XXXXX na ul, Wierzbięcice

- zielony LEgacy Hubertus (94-98) PO XXXXX na ul. Ratajczaka

- czarnego Legacy kombi Spec B PO XXXXX - na Al. Niepodleglosci

i dzisiaj z rana - steel-blue Legacy PO XXXXX na ul. Puławskiego

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika granatowej Imprezy GL kombi STA ****, jadącego dzisiaj ok 21:00 koło Wysokiej Bramy ;)
Hehe dzięki Wck. Są dwa wyjścia. Albo to był mój staruszek, bo do niego należy ten pojazd, albo to byłem ja, bo czasami lubię użyczyć maleństwo i wypalić mu trochę benzynki :twisted: . Staruszek zwykle o tej godzinie siedzi już przed telewizorem, więc pewnie to byłem ja. :twisted::D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Matiego i Kaczora z którymi miałem przyjemność zamienić kilka słów w ciągu dnia , dla Blue i Agi za miłe telefoniczne rozmowy ,oczywiście dla uczącej się z mozołem Sąsiadeczki i dla Krzyśka wawa z którym pogadałem stojąc w korku na niepodległości :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam, nie bede gorszy.

Ukłony dla pana w czarnym Lagcy, któren jechał rano za mna Sobieskiego, i któremu zem nie pomachał, bo był w legasiaku, a one nie odmachuja. Choc przed chwila widziałem, idąc pieszo przez Konstancin tego samego pana i był w niebiewskiej kurtce subaru.

Więc może by i odmachał????

Choroba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno legacy nie machajo juz tak majo ze nie.

a ze wyjatek jakis jeden sie znajdzie ...nie ma co.mysle ze tak wiele sie subarakow sprzedaje ze juz za rok dwa to tylko STI w kolorze ,,zabity golab,,beda sobie machaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyśka wawa z którym pogadałem stojąc w korku na niepodległości :mrgreen:

Ja również pozdrawiam. Fajny masz dzwięk wydechu.

No i pozdrowienia dla niebieskiego GT WRX z karbonową maską i lampami morett którego widziałem chwile wcześniej na niepodległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis mialam szczescie do Panow w czarnych "lesnikach" przyklejonych do telefonow 8) pierwszy (KR...X) kolo 14.00 na Lubicz/Pawia..drugi na parkingu GK kolo 20.00..kolejny na Zakopiance kolo 20.30...a w tzw miedzyczasie (ok 19.30) "ustrzelilam" w Wieliczce pana w bialym GT 8) fajnie mruczalo i wygladalo zawodowo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika granatowej Imprezy GL kombi STA ****, jadącego dzisiaj ok 21:00 koło Wysokiej Bramy ;)
Hehe dzięki Wck. Są dwa wyjścia. Albo to był mój staruszek, bo do niego należy ten pojazd, albo to byłem ja, bo czasami lubię użyczyć maleństwo i wypalić mu trochę benzynki :twisted: . Staruszek zwykle o tej godzinie siedzi już przed telewizorem, więc pewnie to byłem ja. :twisted::D

 

W takim razie pozdrawiam jeszcze raz, pięknie się Imprezka prezentuje, szczególnie z tymi dwoma spojlerami z tyłu :) Swoją drogą Ciebie już też chyba pozdrawiałem w tym wątku, bo czasem widywałem Twojego Legasia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ostatnio więcej stoi niż jeździ, bo ostatnio dużo przy nim robiłem, przemalowałem go, miał wcześniej pomarańczowy pasek, teraz przełożyłem mu silnik ze skrzynią biegów, wszystko gra, tyle że jakaś kostka od skrzyni biegów automatycznej była, i nie wiadomo co zrobić z tymi kablami, mam teraz manualną skrzynię, nie palą się lampki, chyba nie ma ładowania akumulatora, muszę odwiedzić elektryka. Możliwe, że widziałeś mojego wujka. On też ma takie białe, tyle, że 2.0 i jeździ na 14'' alufelgach, śmiesznie ten samochód wygląda na takich małych kółkach, jak karawan pogrzebowy. Ja założę te 16'' od imprezy niedługo. Po tym nas rozróżnisz... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...