Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam niebieskiego hawka ze świnkami, mijanego przed 13 na skrzyżowaniu Racławickiej z Wołoską, pozdrowienia ręką były.

niebieskiego buga w kąbi ze świnkami, blachy WT..... stojącego na parkingu, miejsce nr 12, pod Wojskowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego KWATERA Sp. z o.o. przy ul. Starościńska 1B.

I pozdrawiam serdecznie miłą Panią z Forka, która przestawiając samochód umozliwiła mi zaparkowania przy ul. Narbutta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Zupelnie przypadkiem bedac w Ladku zanabylem sobie tabliczke do garazu. Chcialem ja "fotopstryknac" i umiescic w avatarku, ale chyba juz tego nie zrobie :mrgreen:

Nie bede "papugowal". Zawisnie wiec sobie cichutko w garazu bez "publicznosci" :mrgreen:

 

 

:mrgreen:

planuję niedługo zawiesić u siebie taki sam znak :idea: tylko najpierw wychodzi na to, że muszę jechać do Londka :mrgreen:

Nie trzeba nigdzie jechać, można kupić w polskim sklepie internetowym :)

 

http://stateofart.pl/pl/subaru-parking- ... rtner=1984

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lanos Wrx na niemieckich blachach to kolegi Wiktora był.

Kolega nie forumowy ale czai o co biega z pozdrawianiem musiał być zamyślony albo coś ^^

Wlasnie nie, czarny Lanos WRX, rejestracje z Pruszkowa, biale swinie na lusterkach - w hotelu Vestina, oprocz tego czarny forek z zoltymi swiniami, moja polowka widzila GTka ze swnia z tylu, a ja pod skocznia buga wrx, ale nie wiem czy mial swinie i hawka wrx czarnego pod stokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA POZDRAWIAM DZISIEJSZEGO JUBILATA IGIEGO_666,CO TO DZISIAJ SIE URODZINUJE:)

zacząłem włsnie 24h dyżurek,jutro dzień wolny czyli ..pójdzie zdrówko za Nowy Rok ( człek spędził za kołkiem latając po sniegu w górach pijąc turkawkowego Picolo:)) i za urodzinki :) A w niedziele do wrocka na wośp na Nskich Łakach:)

Pozdrowionka Igi-najlepszego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Gwidona spotkanego dzisiaj na wisłostradzie. Dzięki za krótki spocik :) Miło było Cię poznać.

 

Równiez dziękuję i tak samo mi miło. Śmiesznie to z zewnątrz musiało wyglądać :mrgreen:

Ukłony również dla załogi srebrnej Imprezy - chyba świnka była - skręcającej z Waryńskiego w tą ulicę, co przy niej Stodoła jest (wypadło mi z głowy). Impreza Długimi dostała, na nic więcej nie było czasu... Mało casu, kruca bomba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Maszynisty czarnego Hawka (chyba...) dziś około 13.30 na rondzie Marszałkowska / Jerozolimskie. Machane - odmachane 8) Oraz drugie dla właściciela niebieskiego GT-ka na blachach z Ostrowca zacumowanego dziś na Bukowińskiej.

 

Zdrówka!

Luke

 

PS.: @Gwidon: ta ulica to Batorego. Ty ganiasz widzę po moich rewirach... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...