Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Mele, ktorego/ktorej STI przyuwazylem zdaje sie w sobote kolo castoramy na Bielanach Wroclawskich.

 

Świnia na lustrze z podpisem? Też widuję tego STI czasami..., a najlepsze jest to, że nie ma takiego użytkownika na Forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownika oświniaczonego srebrnego Forka (WT xxxxx) z dziś przed 9:00 na Płowieckiej i Siekierkach :-) Kiwki były.

I dla Kierownika nieoświniaczonego Bloba STI blue mica, wpuszczonego w Lądową (małą uliczkę naprzeciwko rosyjskiej ambasady), też przed 9:00 :-) Kiwki też były :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego pucującego swoją Vampirrę około 13:00 na parkingu obok mojej bestii :mrgreen:
Po "Czwartkowo-czwartkowych" szaleństwach pewnie pucował :-)

 

 

Odpozdrawiam. Mieszkam na Hawajskiej, tylko podjechałem tak, aby na słońcu stanąć.

A Impresy się przyciągają, więc stanąłem obok. :mrgreen:

 

Przywaliłem u Czwartka na Ułężu w opony i polerowałem zderzak z przodu, nieśmiertelną pastą "Tempo". 8) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego pucującego swoją Vampirrę około 13:00 na parkingu obok mojej bestii :mrgreen:
Po "Czwartkowo-czwartkowych" szaleństwach pewnie pucował :-)

 

 

Odpozdrawiam. Mieszkam na Hawajskiej, tylko podjechałem tak, aby na słońcu stanąć.

A Impresy się przyciągają, więc stanąłem obok. :mrgreen:

 

Przywaliłem u Czwartka na Ułężu w opony i polerowałem zderzak z przodu, nieśmiertelną pastą "Tempo". 8) :P

 

No a ja se ide se, z dzieckiem na spacera do sklepa E.Leclerca, a tu nagle pacze, a tu Hogi strasznie się męczy wecując Vampirrę do granic czarności koloru.

Myślę, pójdę zrobię zakupy bo nie skończy tak szybko i wracając zamienię ze dwa słowa.

Skończył jednak szybciej niż zakładałem pozostawiając moją bestię samotną na parkingu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze pozdrówki dla jasno beżowego, oświniaczonego forka na dąbrowskich blachach, mijanego w Dąbrowie na Piłsudskiego w ok. godz. 14:00 oraz dla granatowego buga-wrx również na SD tablicach, mijanego dwukrotnie w Tucznawie. Jechałem tradycyjnie "jordanowską" czteroośką więc nic nie odmachane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ciemne Subaru (blachy bodajże DW lub WD...), które jechało dziś w koło 15 godziny. Tak trochę przede mną i kimś kto jechał między nami. W Elblągu na ulicy Królewieckiej (zjechał na chodnik w pobliżu Astori). Strasznie uciekał, ale zauważyłem, że miał napisy na tylnej szybie, więc może tutejszy :lol: Na wszelki wypadek pozdrawiam :mrgreen: Mrugnąłem 2x :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...