Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

herrkam nie woliłeś się obok wola-parku na górczewskiej w stolicy :?: bo widziłem ok 18:15 gt'eka 000 w waszych barwach z blachami DW.....

nie wiem o której ale auto wracało :D

wiec raz jeszcze pozdrawiam...

 

-- Pn gru 12, 2011 10:50 pm --

 

ps w obie strone dreptałem chodnikiem z browarem eee wracając przechodzilem przez pasy za wiaduktem przed wola parkiem.. Gt'ek stał na środkowym pasie jako drugie auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz same dobre rzeczy :mrgreen:.

 

A poczytać menu nigdy nie szkodzi, nawet, jak człowiek nie chce jeść :mrgreen:.

 

 

Hmm....

 

Grupa Eastbridge przymierza się do sprzedaży swoich udziałów w sieci handlowej NFI Empik Media & Fashion. Osoby związane z transakcją wymieniają wśród zainteresowanych przejęciem Empiku fundusze private equity Penta Investment i Advent International - poinformowały Reutera trzy źródła rynkowe.

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, czytając Twoje ostatnie wpisy w tym wątku wnioskuję, że trzyma Cię jeszcze od wczoraj :mrgreen: ...gorzej, że mecz dopiero w czwartek 8) :mrgreen:

 

 

żeby nie było OT to przyznawać się natychmiast kto to? ODPOZDRAWIAM SERDECZNIE :mrgreen:

 

aea9dx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam coś niebieskiego (było jeszcze ciemno) z duuuużym skrzydłem, co przemknęło obok mnie dziś rano na Niepodległości przed Rakowiecką. Z uwagi na opóźnione docieranie do mnie bodźców zewnętrznych w godzinach rannych nie zdążyłem nawet mignąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herrkam nie woliłeś się obok wola-parku na górczewskiej w stolicy bo widziłem ok 18:15 gt'eka 000 w waszych barwach z blachami DW.....

 

...

 

 

Również pozdrawiam to auto, bo widziałem je chwilę wcześniej na rondzie Górczewska/ Prymasa 8)

 

 

 

 

A z dziś rana, pozdrawiam jeszcze raz socko, który to baldym świtem strzela długimi :twisted: 8)

Pierwszy odruch był: "Czego mnie tu miga :!: :?: ", ale już po chwili jak się zorientowałem, że to Mondziak, to już skumałem o co chodzi 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądalem dzis Raport turbo na TVN Turbo i był pokazany zimowy rajdzik ,(bodajże skierniewice) i...zatrzęsienie subaru tam było :):)

Pozdrowionka dla wszystkich co brali udział i wystąpili w telewizorni:P

 

A przy okazji pozdrowionka dla kierowcy Forka:)dzisiaj na Lotosie bajerek (zaś forek na tym :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...