Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam spieszonego Pavel'a któren przetruchtał mi przed maską machając kończyną prawą górną wpoprzek Szczytnickiej we Wrocławiu. potem musiałem siostrze tłumaczyć o co cho...

 

mam nadzieje, ze siostra zrozumiala :mrgreen: tego bug'a poznam wszedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze siostra zrozumiala :mrgreen: tego bug'a poznam wszedzie ;)

 

zrozumiała :)

takiego czystego też poznajesz? :wink:

 

pozdrawiam kierownictwo granatowego buga na stalowych felgach ze świniami, wielkim kurnikiem i żółtymi naklejkami MTS-u, któren mi pod domem zacumował.

edit:

znaczy w okolicy Pizza Hut na Szczytnickiej we Wro.

zapomniałem, że "u mnie pod domem" nie jest szczególnie precyzyjnym określeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrówka dla motorniczego czarnego Forka dziś na Al. Krakowskiej kierunek Janki na wysokości Okęcia. Nieco ospałe kiwnięcie łepetyną odebrałem jako "odmachanie" :mrgreen:

 

Luke

 

A o której ? Ja tam byłem ok 14 i też jechałem w tym kierunku :D

 

poźniej widziałem w raszynie Marcina w GT'ku 2 barwach "ściemniacze.pl" błysnołem długimi i machałem ale chyba nie zauważył.

 

Pozdrawiam cała mase subaraków które dziś widziałem, oraz Tynka z którym pogadalem sobie na ursynowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrówka dla motorniczego czarnego Forka dziś na Al. Krakowskiej kierunek Janki na wysokości Okęcia. Nieco ospałe kiwnięcie łepetyną odebrałem jako "odmachanie" :mrgreen:

 

Luke

 

A o której ? Ja tam byłem ok 14 i też jechałem w tym kierunku :D

Ano właśnie około 14. Forek jechał środkowym pasem, podjechałem prawym, zrównałem się i zamachałem łapką. Srebrny GT... :mrgreen:

 

Luke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrówka dla motorniczego czarnego Forka dziś na Al. Krakowskiej kierunek Janki na wysokości Okęcia. Nieco ospałe kiwnięcie łepetyną odebrałem jako "odmachanie" :mrgreen:

 

Luke

 

A o której ? Ja tam byłem ok 14 i też jechałem w tym kierunku :D

Ano właśnie około 14. Forek jechał środkowym pasem, podjechałem prawym, zrównałem się i zamachałem łapką. Srebrny GT... :mrgreen:

 

Luke

jak forek był głośny to ja na 100 % ale jakoś nie ogarniam sytuacji :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zento, a właściwie dla jego okolic, które intensywnie zwiedzałem wczoraj wieczorem, gry chciałem ominąć zakorkowane Błonie 8)

Parę km po polnych drogach i innych ciekawych okolicach i w końcu wylądowałem w Białutach :twisted:

 

Również pozdrawiam :). Nie wiem jak to możliwe, że jeszcze się na siebie nie natknęliśmy.

Już Ci kiedyś mówiłem jak można bezstresowo ominąć Błonie. Za przejazdem kolejowym od strony Brwinowa skręcasz w prawo w gruntówkę i wylatujesz na 2 przy moście na Utracie.

Kiedyś się umówimy to pokażę Ci parę tajemniczych przejazdów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla ...

Oraz dla kierownika czarnego sti z ktorym pogadalismy na parkingu pod IKEA w Markach. :P

 

Konsuela, no tak! Pamiętam, jak mnie kiedyś żywiołowo obmachałaś na Broniewskiego jadąc suzuki z Mamą :-)

Pozdrawiam serdecznie.

BTW - fajne masz oprawki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zento, a właściwie dla jego okolic, które intensywnie zwiedzałem wczoraj wieczorem, gry chciałem ominąć zakorkowane Błonie 8)

Parę km po polnych drogach i innych ciekawych okolicach i w końcu wylądowałem w Białutach :twisted:

 

Również pozdrawiam :). Nie wiem jak to możliwe, że jeszcze się na siebie nie natknęliśmy.

Już Ci kiedyś mówiłem jak można bezstresowo ominąć Błonie. Za przejazdem kolejowym od strony Brwinowa skręcasz w prawo w gruntówkę i wylatujesz na 2 przy moście na Utracie.

Kiedyś się umówimy to pokażę Ci parę tajemniczych przejazdów :mrgreen:

Zento musisz wkleić mapkę poprostu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...