Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Bolesławiec,stacja Lotos,jedziemy z Igim,patrzymy turbolodówka blachy SB ***** wjeżdża na Lotos,obserwujemy,może kiwka bedzię,ale nic,auto wjechało ,patrzymy świnia na klapie :mrgreen: to nawrotka i heya :)

Bardzo miła rozmowa z naszym forumowiczem SOLBERGIEM,który to lata raczej niezwyczajnym Forkiem Turbolodówkiem :mrgreen:

Pooozdroowionka wielkie dla zapoznanej ekipy:)

 

Odpozdrawiam!!!

Miło było poznać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z wczoraj dla Przemek/docent, który wczoraj mi śmignął kątem oka w K&M'ie ;)
Ha! :-) Nie zauważyłem :-(

Odpozdrawiam serdecznie!

 

-- 8 lis 2011, o 21:13 --

 

Pozdrówki dla Kierownika czarnego Hawka na WT, widzianego dziś rano najpierw na Marysinie Wawerskim, potem na trasie "S" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla MStar'a spotkanego w jego niebieskim forku na czerniakowskiej dzisiaj ok. 14:30 8)

 

Odpozdrawiam! Nie spodziewałem się Ciebie za sterami N/A ;-) Stąd to zaskoczenie... Akcja klaskon bardzo pozytywnie oceniona przez kolegę na prawym - 'tak to kiedyś tylko garbusy się w trasie pozdrawiały.'

 

Pozdrawiam także Harvestera, co to mnie przestraszył wydechem pod skrętem w Vogla - jakieś 4-5 dni temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś zobaczył w Wawie czarnego Smarta for two pozdrawiającego subaraki to proszę się nie dziwić :) Smartofon też został oświniaczony, co prawda nie na lusterku bo nie dało rady, ale też z przodu w widocznym miejscu - trzoda jest biała, a "czarnym pociskiem" często podróżuje moja druga połowa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowników 8) :

- Legacy kombi ciemny niebieski/fioletowy ze świnią na klapie bagażnika zaparkowany ok 10.30 na wprost Centralnego

- Imprezy WRX nr WF..... blue mica jadącego al.Jerozolimskimi w stronę Wisły po 18 świnka na lusterku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dziś wieczorem widziałem Wściekłą Pomarańczę Cysztofa stojącą na końcu S8 ok 23.15 w towarzystwie innych fajnych bryk (min. ciemny GT - ale bez trzody na klapie)? Jak tak to pozdrawiam!

 

tak to ja- odpozdrawiam :mrgreen:

Pozdrowienia dla mijanej dziś koło 20, na skrzyżowaniu w Ożarowie Mazowieckim Wściekłej Pomarańczy, znaczy Zło w czystej postaci - pomarańczowe EVO :twisted: na WA .....

 

 

czyżby Cysztof :?:

 

to rowniez ja - odpozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...