Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowniczki czarnej Imprezy STI blobeye z Fantazyjnym nieasowskim :wink: oklejeniem, za którą goniłem dziś na S8, a potem staliśmy obok siebie na światłach na Górczewskiej :idea: Tak to my z tej srebrnej renówki, którzy tak uporczywie wpatrywaliśmy się na piękną Imprezkę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego STI KBR..., który dzisiaj przed południem bulgotał pięknie po rynku w Czchowie, :D

...a także zarówno pozdrówka dla kierownika (chyba właśnie kierownika, bo wnętrze było budowlano-lekko zaniedbane) zielonego Forka I parkującego pod Jyskiem w New Sączu.

Przestawiłem nawet swojego jak tylko zwolniło się miejsce obok ciebie, co żona skwitowała dziwną miną typu "ale ci bije". :mrgreen:

 

W ogóle dużo tu Subaraków tutejszych mijam. Pewnie będzie wiele takich okazji, bo będę tu tydzień. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Łukasza i Arletke spotkanych na spocie klasyków:)

A potem jadących obok M1 w przeciwnym kierunku. Łukasz, super czyscisz te fury , jak moj tata zobaczył Waszą E46 to powiedział - Ja tez chce miec taki lakier :D

 

 

Odpozdrawiam! fajne niektóre klasyki, nie? :)

PS Korekta lakieru na e46 była robiona prawie pół roku temu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia i podziękowania dla kierownika Subaru, który dzisiaj na Wólczynskiej ok. 12.00 w stronę Łomianek ostrzegł mnie światłami - w innym razie wpadłbym w sidła Misiaczków wzorcowo!

 

p.s.

jechało kilka samochodów z przeciwka - cała kolumna - ale tylko Subarak uprzedził światłami mimo, że jechał w środku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechało kilka samochodów z przeciwka - cała kolumna - ale tylko Subarak uprzedził światłami mimo, że jechał w środku :D

 

...bo subaraki to fajne chlopaki,

Pani Doktor z ktorą pracuję kupiła na wiosnę forestera, uprzedziłam ja że mogą ją czekać drobne uprzejmości na drodze, ale stwierdzila że nie wierzy, a teraz ciągle w pracy opowiada, ze subaraki ją wpuszczają, ostrzegają i czasem nawet machają. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego wolnego ssaka w budzie GC, którego spotkałem dziś w Wiśle (kierownik tylko popatrzył-bez świnek), a także dla srebrnego RS spotkanego w Ustroniu (buda GD), kierownik odmachał :D i dla bordowego Forestera spotkanego pomiędzy Wisłą a Ustroniem - machanko było :D . I pozdro dla wszystkich subaraków z Forum :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z wczoraj dla kierownika ciemnozielonej wanny, która kręciła sie wczoraj koło "Demosu" około 23

i z dzisiaj dla:

- kierownika czarnego Forka LB... zaparkowanego przy drodze nad jez. Białym

- kierownika czarnego hawka W..., który lansował się około 18 przejeżdżając przez centrum nad jez. Białym

- i kierownika czarnego OBK W..., który to popatrzył na mnie jak na wariat, jak mu pomachałem :? (też jez. Białe)

- i dla "slepego" ale wydzwonionego emila123" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia piątkowe dla:

- czarnego klasyka na złotych felach (gendzio?) który bulgotał mi koło prawego ucha o 20.00 w korku na moście grota a potem skręcił w kierunku Tarchomina. Piękny bulgot.

- Czarnego Forka z kurnikiem i białą trzodą w poprzedniej budzie który toczył się dwa samochody za mną na wiadukcie koło Carrefoura Targówek ok 20.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkie subaraki z piatku 15.06.2011 na trasie piaseczno - olsztynek :) w godzinach 18:00-22:00

 

-- So lip 16, 2011 11:57 am --

 

oraz subaraki na trasie olsztynek - osroda - olsztynek :)

 

i jeszcze kilka subarków widziany w drodze do domu w niedzielę po 15:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechało kilka samochodów z przeciwka - cała kolumna - ale tylko Subarak uprzedził światłami mimo, że jechał w środku :D

 

...bo subaraki to fajne chlopaki,

Pani Doktor z ktorą pracuję kupiła na wiosnę forestera, uprzedziłam ja że mogą ją czekać drobne uprzejmości na drodze, ale stwierdzila że nie wierzy, a teraz ciągle w pracy opowiada, ze subaraki ją wpuszczają, ostrzegają i czasem nawet machają. :mrgreen:

 

Dokładnie - ja również często uprzedzam moich znajomych /osoby postronne/, które do takich uprzejmości nie są przyzwyczajone :D ... a w szczególności już na naszych polskich drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Kugiego parkującego na posesji. Sorry za roztargnienie, ale wracaliśmy ze skoków spadochronowych :lol:

 

No właśnie zwróciłem uwagę że jakiś nie ogarnięty byłeś :wink: Po łódkę do hangaru jechałem. Odpozdrawiam!

 

Przy okazji pozdrowienia dla Gendzia jadącego w kierunku Nieporętu - kiwka była :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka, ale sie tego nazbieralo :)

 

Pozdrowienia dla kierownika Turbo Dziadka w sedanie na złotej feldze widzianego dzis ok 13.00 na skrzyzowaniu Powstanców i Górczewskiej

 

przepięknie bulgotał ....

 

Odpozdrawiam, to nie turbo, ale bulgot, fakt, rusza alarmy :mrgreen:

 

Pozdrowienia piątkowe dla:

- czarnego klasyka na złotych felach (gendzio?) który bulgotał mi koło prawego ucha o 20.00 w korku na moście grota a potem skręcił w kierunku Tarchomina. Piękny bulgot.

 

Tak tak to ja :) Bylo trabic, machac, migac, mrygac, krzyczec, puszczac sygnaly dymne etc, odpozdrawiam :mrgreen:

 

Kugi znow o malo co sobie patki nie przybilismy na drodze, tak wysoko kiwka poszla :twisted:

 

Pozdro z dzis dla kierownika Legasa, ktory zaparkowal przedemna na Francuskiej, i gadal przez telefon, przed 14 pare minut

 

 

 

Pozdro dla: Maziego, Przylepki, Kubeusza, Kaski i Macka, za bardzo milo i wesolo spedzony czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebrało się tego trochę dziś rano...

 

Pozdrowienia dla ponownie spotkanego kolegi w najnowszym granatowym Outbacku, z którym się mijałem dziś z samego rana na przejeździe kolejowym w Płochocinie. Machałem, ale kierownik chyba wypatrywał pociągu i bordowego Forka z narzeciwka nie zauważył 8)

 

Pozdrawiam też Zbyszka z nie-Aso :wink:, którego rano wyprzedziłem na Trasie AK :idea:

 

 

No i na koniec pozdrowienia dla Turboantyków, które stoją zaparkowane na terenie jednego z serwisów w Ożarowie; widziałem przynajmniej dwa; jeden granatowy z oklejeniem, drugi czarny na złotych felgach. Czyżby jakaś subarowa stajnia w Ożarowie powstawała :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...