Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Warszawskie pozdrowienia dla:

 

- Siekierkowska skrzyżowanie z Kadetów szary Forester 2 gen leciał w kierunku Puław, machałam ale kierownik zamyślony. Biała świnka na lustrze.

- Galeria Mokotów, ok 13 poziom chyba 2, biała Impreza WD ... świniacze na obu lusterkach z tym, że na lusterku pasażera był jakiś wzorek a na nim świnka :idea:

- Palladinum, zespotowanego w galmoku. Twoje białe Yaseratti wymiata :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Luqu spotkanego na Koszykowej ;)

żeby nie było, siedziałem na prawym...jestem teraz wożony forkiem, bo GTek znów jest nieruchomością :\

 

Odpozdrawiam serdecznie. Miło było kogoś spotkac bo w tym masakrycznym korku przez który z woli do centrum jechalem prawie godzine dostawałem już udaru i zawału całego ciała z włosami włącznie :shock:

 

-- 1 lip 2011, o 21:22 --

 

Pozdowienia z zeszłego chyba wtorku środy dla czarnego WRX ze świnią ktory parkował na moim podwórku na tyłach mega lanserskiej knajpy Charlotte :mrgreen: machalismy sobie lawirujac miedzy samochodami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla impry widzianej na muchoborze malym blue mica

Swiniak byl kombi bylo. Ale

Chyba z drugiej mankinlekie zdziwienie ze niowy forek oswiniaczony mowi dzien dobry :mrgreen: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy... zobaczymy... to się doczekamy

U mnie może być niełatwo.. przeca ja wymieniam wszystko zanim to coś pomyśli sobie, że mogłoby się kiedyś zepsuć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5 dniach spędzonych w Olsztynie i przejechaniu go całego na rowerze wzdłuż i wszerz (nie pytajcie z jakiego powodu) muszę stwierdzić co następuje:

- Olsztyn to piękne miasto i mili ludzie :D

- Uniwersytet macie przekozacki, a plaża przy nim to cudo, tyle ładnych dziewczyn się opalających w bikini... :twisted:

- Subaraków jest po prostu multum. Nigdzie jeszcze nie widziałem tyle Subaru w jednym mieście. :shock:

- gdybym chciał wszystkich nie starczyłoby mi miejsca. :P

 

 

Dlatego pozdrowię tylko tych, którzy najbardziej zapadli mi w pamięci:

- kierowniczkę czarnego wrx 06-07 z ciemnymi szybami, która praktycznie codziennie przejeżdżała Bałtycką

- innych którzy przejeżdżali po Bałtyckiej przy której miałem domek.

- ze środy koło 19:30 z ulicy Żurawiej, jechał Pan białym STI 06-07, a zaraz za Nim Pani granatowym (albo czarnym) GTkiem kombi

- z wtorku albo środy dla kierowników srebrnego WRXa buga na czarnych felgach i zielonego Forka s-turbo zaparkowanych na Osiedlu Mazurskim (nazw ulic celowo nie podaję :P )

- oprócz tego pozdrawiam wszystkich innych, których spotkałem w tym tygodniu a ich nie wymieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam chyba warszawskiego niebieskiego bloba STI w Lublinie na Warszawskiej po 11, machane było ale kierowca akurat patrzył się na bok i chyba nie widział a kierownik miał czarne loczki albo tak bujną czuprynę że mi się przewidziało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniwersytet macie przekozacki, a plaża przy nim to cudo, tyle ładnych dziewczyn się opalających w bikini... :twisted:

Może bym se co postudiował :mrgreen: Szkoda, że nie polibuda, na poważnie bym rozważył. :mrgreen:

 

Oj nawet nie wiesz jak ja żałuję teraz, że nie poszedłem na studia do Olsztyna, tylko byłem na UW... :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nawet nie wiesz jak ja żałuję teraz, że nie poszedłem na studia do Olsztyna, tylko byłem na UW... :roll: :twisted:

 

 

Mój kumpel jest tam na studiach;p i wcale mu sie nie usmiecha ;p bo musi dojeżdżać z Przasnysza ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...