Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kolegi z wiśniowego GT 98 WN w okolicy Nutki/Surowieckiego. Machane, mrugane...fajnie, jeszcze rok temu nie kumaty był, a dziś tylko dobrej świni brakło do pełni szczęścia.

 

i pozdro dla Ciebie chyba zaczne tu częściej zaglądać :)

 

Oby czekałem na Twoje odpozdrowienia rok :) śliczną masz imprezkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego Legacy sedana w dizlu ze świnkami, widzianego wczoraj w okolicach Małdyt na 7 w strone Warszawy. Oraz czarnego buga Wrx z naleśnikiem i trzodą w okolicach 60km DK7 (nie pamietam co to za miejscowość była), też wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla usera michalek spotkanego na Pustyni Błędowskiej w czwartek. Jeżeli kiedyś spotkacie tego Pana i powie wam: "spoko, możesz tam wjechać" to moja rada NIE RÓBCIE TEGO!!! :twisted::twisted::twisted:

 

A tak na poważnie to fajnie, że do mnie podbiłeś i chwile pogadaliśmy. Po wizycie w piaskownicy już wiem, gdzie jest kres możliwości auta. Na szczęście łopata i podróż za "safety carem" wyrwała mnie z objęć największej pustyni Europy :D

 

---

 

Pozdrawiam również kubabb oraz jego lepsza połówkę zespotowanych w Szczyrku. Dzięki za bezcenne info odnośnie okolicznych górek. Piwo postawie jak nie będziecie w pracy 8) Relacja z mojej wyprawy po górach będzie w wątku Szczyrk na Naszych Podróżach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika forestera n/a stojacego dzisiaj ok godz 17:15 pod WSZiB na Armii Krajowej w Krk oraz dla uzytkownika srebrnego legacia II gen, ktorego minalem pod stadionem Cracovii. Obydwa subaraki mialy swinki na lusterkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla 4-5 impreza, różnych generacji, pierwsze jechał srebrny bug wrx a potem same niebieskacze ale nie podejmuje się wymienić w kolejności :). Przelatywały przez grodzisk mazowiecki około godziny 20 wczoraj ;]

 

dpozdrowienia zatem :-)

 

był tam

- FX

- Babyexpress

- Szubaru

- Czwartek

- goory

 

powrót z Plejad.

 

 

i ja odpozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla pięknego, błękitnego GT (lub wyżej ;-) ), z eleganckim białym <--- REVO EVOM na przedniej szybie :twisted: widzianego dziś ok. 16:40 na Radzymińskiej, koło OBI, w stronę Centrum Wawy. Nice, nice!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- niebieski STI (SK ...) dzisiaj na Chłodnej (świnka była),

- niebieski STI z dużą świnką na klapie - zaparkowany na Kruczej,

- czarny WRX, który to skręcał z Koszykowej w kierunku Placu Zawiszy.

Widziane dzisiaj pomiędzy 8:00-8:30.

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Harvestera, którego spotkałem w piątek na Wilanowskiej.

 

Jechał w czarnym Q7 rozwalony jak panisko a obok świergocząca młodociana reprezentantka płci przeciwnej spijała mu z ust wszystko co ściekało.

 

Chwilę się pościgaliśmy, ja postrzelałem z wydechu, on bezskutecznie cisnął w ten wielki pedał gazu.

 

 

 

 

I to były moje ostatnie pozdrowienia i spotkanie zza kierownicy subaru... bowiem 2 godziny później ...

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprzedałem Imprezę :cry:

 

 

 

 

[*]... RIP Najdroższa ...[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Harvestera, którego spotkałem w piątek na Wilanowskiej.

 

Jechał w czarnym Q7 rozwalony jak panisko a obok świergocząca młodociana reprezentantka płci przeciwnej spijała mu z ust wszystko co ściekało.

 

Chwilę się pościgaliśmy, ja postrzelałem z wydechu, on bezskutecznie cisnął w ten wielki pedał gazu.

 

 

 

 

I to były moje ostatnie pozdrowienia i spotkanie zza kierownicy subaru... bowiem 2 godziny później ...

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprzedałem Imprezę :cry:

 

 

 

 

[*]... RIP Najdroższa ...[*]

 

nie płacz, nie płacz, co się smucisz?

tą sprzedałeś - drugą kupisz!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ładnego niebieskiego chyba STI, z czarnym świniuchem (jak mawia mój 6-letni syn) na lusterku, którego minąłem dziś o 15:40 na Jana Pawła w W-wie. Nie wiem czy moje mrugania zostały zauważone, bo Impreza szykowała się do skrętu w Chmielną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...