Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo! Proszę! kolega jest na forumie! Jak jeździsz na statoil to wpadni do grilla pod bogmarem! Często moż tam spotkać subaromaniaków...

:wink:

A i moje wrx często można tam zobaczyć.

Zaglądaj czaem również tutaj

viewtopic.php?f=10&t=114284&p=1117499#p1117499

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Harvestera mijanego wczoraj na wlocie do Konstancina od Warszawy przez 17tą. Kiwka była - z mojej strony prawie przegapiona (jechaliśmy cholernie mocno spóźnieni na ślub znajomych i zauważyłem kogo mijam dopiero w ostatnim momencie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam po kolei spotkanych w Wiśle albo okolicach:

- dziś czarny Forek na blachach z Siemców ze świniaczem na klapie - byłem z buta inkoguto

- dziś i wczoraj ciemnozielony zajebisty antyczny Legacy kąbi na/ przy stacji po drodze do "Janeczki"

- czerwony Legaś też kąbi w nowszej budzie przy "wisła stadium" :)

- obmachany Legac OBK w prawie najnowszej budzie w okolicy Bielska dziś

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi z Krakowa w niebieskim WRX-ie kąąbi, którego to w Piątek na Zakopiance najpierw obmigałem(z odzewem), żeby później na światłach pod Myślenicami pozdrowic się jak na Subaroświrów przystało. :wink:

 

Pozdrowienia również dla mijanego dziś w Kasince Małej Lanosa w złotym kolorze i również krakowskich tablulach. Czyżby to kolega Primar, czy więcej takich świecidełek się po Kraku porusza :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Harvestera mijanego wczoraj na wlocie do Konstancina od Warszawy przez 17tą. Kiwka była - z mojej strony prawie przegapiona (jechaliśmy cholernie mocno spóźnieni na ślub znajomych i zauważyłem kogo mijam dopiero w ostatnim momencie).
Odpozdrawiam, teraz wiem jak wygląda Twój forek ;):D

 

-- 5 wrz 2010, o 23:41 --

 

Pozdrowienia dla Gazika, Borowatego i Ogórasa widzianych dzisiaj w Ułężu.

A przy okazji dla Kapica i Harviego :mrgreen:

Odpozdrawiam autora oraz pozdrawiam wszystkich wymienionych :P;)

 

-- 5 wrz 2010, o 23:41 --

 

Pozdro również dla Szakala :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

kierownika czarnego WRXa, za którym jechałem w czwartek około godziny 20.30 w korku na ulicy Chałbińskiego :wink:

zupełnie przypadkiem spotkanych: Lynxa, Harvestera, Borowatego, Gazika i LORDSEQ na ułężu :mrgreen:

i Szakala spotkanego na cargo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika granatowego WRXa WE.... (chyba) ktorego spotkalem po ostatnim OSie Rajdu Warszawskiego.

Byla kiwka i tym bardziej od-pozdrawiam

 

ja również pozdrawiam,

p.s. a jak się rajd podobał?

 

przy okazji pozdrawiam czarnego WRX'a WF... spotkanego na trasie nr 7 (Płońsk - Warszawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla kolejnych "znanych twarzy" z Plejad tegorocznych mijanych w niedzielę o 16.00 na Śląsko-Dąbrowskim z charakterystyczną pomarańczową świnką :) i z mniej charakterystyczną niebieską Imprezą :)

 

Extra pozdrowienia dla starszego pana w Forku bez świnki który pięknie odmachał w piątek po południu na ul.marsa.

Widać wiek nie ma większego znaczenia dla prawdziwych fanów marki.

 

.....chyba że dziadek wszystkim odmachuje a potem się dziwi o co cho :) - obstawiaj jednak fana Subaru

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

God bless pilota białego GT miniętego dziś o 10.40 na wlocie do Pruszkowa od strony Wawy, jak również niebieskiego GT na złotym felunku z numerm WB.... (czyżby BOROwaty?) uwidzianego o 11.15 nad giełdą komputerową pod GUSem...

 

Oby wasze panewki nigdy się nie obróciły a paliwo nie kończyło się w bakach... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...