Skocz do zawartości

Rundka EVO VIII (385KM, 475Nm)


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem dzis przyjemnosc odbycia rundy Evo VIII, ktory jest w posiadaczu JerryegoT. Musze Wam powiedziec, ze te 475Nm i 385KM niezle wgniata w fotel. Moje 405Nm i 305KM mimo, az tak nie wgniata. Co gorsza JerryT planuje jeszcze wiecej poweru! Co ja teraz poczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dziś przyjemność przejechania w sumie jednego kilomatra w moim (naszym) nowym Subaru Impreza 2.0 GL. muszę wam powiedzieć, że te 175Nm i 116KM nieźle wgniata w fotel. nasze Justy z 70Nm i 66KM aż tak nie wgniata. co gorsza planujemy jeszcze zamontować zderzak od GT i skrzydło na tylnej klapie. co ja teraz pocznę, póki nie będzie blach na aucie?

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja popylałem dziś Hundaiem H100 z pustą paką. Przyspiech od 0 do 100 w 0.5min i świst jak z turbo (bo wydech dziurawy) - w sumie odlot!

Wez ty nie pisz takich rzeczy bo sie nam forumowicz Michal potnie, albo powiesi, i co wtedy zrobimy :twisted: :?:

Ja przecież nikogo nie chciałem "osłabić", ale jak się nie ma Subaru, to się chwali czym się ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chce !!! Bardzo mnie podnieca Jeer'y..... :)

 

no wiesz Lucek...a tak niepozornie wygladales.. :roll:

 

Niepozornie...a cóż to mialo znaczyć ?? :roll:

 

Oczekuję od Monisi złożenia samokrytyki w obecnosci zgromadzonych w Kamieniu Śląskim forumowiczów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niepozornie...a cóż to mialo znaczyć ?? :roll:

 

Oczekuję od Monisi złożenia samokrytyki w obecnosci zgromadzonych w Kamieniu Śląskim forumowiczów :wink:

 

ojjj..niepozornie tzn ze ja myslalam ze Ty tak standardowo,wiesz jak..a tu prosze..taka niespodzianka..

 

hmmm..co do Kamienia..moze ktos mnie ulaskawi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...