Skocz do zawartości

sugestia stworzenia działu w stylu Zakupu Kontrolowanego


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

sugeruję stworzenie osobnego działu z pytaniami o auta z ogłoszeń. znacznie ułatwiłoby to poszukiwania bo wszystkie posty dotyczące danego auta byłyby w jednym temacie, odsyłanie szukających też byłoby łatwiejsze :) na forum Klubu A4 jest dział o nazwie 'Zakup Kontrolowany', tutaj można stworzyć coś podobnego. tematy nazywane byłyby wg schematu, np "model, rocznik, kolor, lokalizacja, cena", np: "SI GT MY00, czarna, dolnośląskie, 40k PLN".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest to: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=104767 :roll: Chyba nie od dziś na forum jesteś :razz:

 

Ale chyba pet3rowi chidzi o to, że w tamtym wyszukiwanie jest utrudnione.. a jak jeden wątek byłby tylko o jednym aucie było by łatwiej i mniej bałaganu..

 

Trzeba rozważyć wszystkie zady i walety takiego rozwiązania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r'owi chodziło o to żeby, każdy omawiany samochód dostał swój wątek.

Przejrzyściej i łatwiej odszukać, bo teraz ludzi podają linki i ciężko odszukać o jakie auto chodziło. Często pojawiają się pytania o ten sam samochód i odpowiedzi - "sprawdź kilka stron wcześniej", ale i tak ciężko coś znaleść.

Jestem ZA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest to: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=104767 :roll: Chyba nie od dziś na forum jesteś :razz:

tak, jak piszą qTi i aztec - chodzi mi o osobny dział, gdzie każde auto miałoby swój wątek, wszystkie posty, zdjęcia auta mogłyby być zebrane w jednym miejscu co znacznie ułatwiłoby wyszukiwanie aut. teraz jest tak, że link do jednego auta przewija się czasami po kilka razy w wątku a i tak nikt nic nie wie bo nie chce się szukać 'kilka stron wstecz'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pomysł byłby o tyle dobry, że zmuszałby pytającego o pojazd do opatrzenia linka do ogłoszenia jakimkolwiek opisem. Po prostu ciężko jest szukać w wielgachnym temacie danego pojazdu, szczególnie gdy pojazd identyfikuje najczęściej tylko link do ogłoszenia. Owszem, dyskusja jest, ale dotyczy linka pod którym widnieje "Ogłoszenie nieaktywne" albo coś w tym stylu. Można co prawda skorzystać np. z archiwum otomoto, ale sprawdzanie każdego wklejonego linka w temacie "czy znacie tego subaraka" bywa uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przenioslem na forum organizacyjne.

 

A jesli chodzi o moje zdanie - to duza spontanicznosc off-topowa :wink: bedzie powodowala, ze zaraz pojawia sie inne linki i zrobi sie ponownie balagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk - adam.str dobrze gada - Subarek nie ma tyle co A4 i jeżeli tematy byłyby nazywane zgodnie ze schematem to nawet szukajka nie byłaby potrzebna, wystarczyłoby zerknąć w dział i przelecieć nagłówki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk - adam.str dobrze gada - Subarek nie ma tyle co A4 i jeżeli tematy byłyby nazywane zgodnie ze schematem to nawet szukajka nie byłaby potrzebna, wystarczyłoby zerknąć w dział i przelecieć nagłówki :roll:

 

Zgadzam się. Dobry temat posta (najlepiej jednolity i zgodny z wymyślonym kanonem ;) ) i szukajka niepotrzebna.. no i bałagan będzie mniejszy niż

w obecnym jednym temacie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk - adam.str dobrze gada - Subarek nie ma tyle co A4 i jeżeli tematy byłyby nazywane zgodnie ze schematem to nawet szukajka nie byłaby potrzebna, wystarczyłoby zerknąć w dział i przelecieć nagłówki :roll:

 

napisałem, że Subaru nie jest tyle żeby się gubić w jednym wątku a nie w jednym dziale (czyt. jest dobrze tak jak jest) a potem napisałem, że mimo to pomysł mi się podoba (czyt. było by jeszcze lepiej) a teraz myślę sobie, kiedy ktoś wyskoczy z regulaminem i powie że to forum SIP i trzeba tu promować nowego Legacy Diesla, a nie używane szroty. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat posta (najlepiej jednolity i zgodny z wymyślonym kanonem ;) ) i szukajka niepotrzebna.

 

Już kiedyś była koncepcja, żeby auta z tematu "Czy znacie tego Subaraka" też były oznaczane wg. jakiegoś tam wzoru i to nie wypaliło. Wg mnie to jest nie do upilnowania, no chyba, że mody będą usuwać każdy post niezgodny z wzorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to jest nie do upilnowania, no chyba, że mody będą usuwać każdy post niezgodny z wzorem.

 

Albo będa mili i będą poprawiać aby był zgodny z wzorem. :wink: :roll:

Ewentualnie będą upraszać autorów tematu o dostosowanie, jeli nie będzie reakcji wywalać wątek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...