Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Coś przynajmniej chłopak popróbuje co robić jak mu tylna oś ucieknie- w sumie nie wiem czy wiocha- skoro na naukach bezpiecznej jazdy zamiast kół tylnych zakłada się takie specjalne przypominające budową te z wózka marketowego.

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.independent.co.uk/news/world/americas/stefonknee-wolschtt-transgender-father-leaves-family-in-toronto-to-start-new-life-as-a-six-year-old-a6769051.html

46-letni mężczyzna stwierdził, że czuje się kobietą. Ponadto postanowił/a, że będzie dalej żyć jako 6-letnia dziewczynka. Opuścił/a rodzinę i żyje z nową, która go/ją adoptowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pokoju wchodzi strasznie pobity hrabia.
- Hrabio, co się panu stało?! - pyta Jan.
- Dostałem w twarz od barona.
- Od barona? Przecież to chucherko! Musiał mieć coś w ręku!
- Miał. Łopatę.
- A pan, panie hrabio? Nie miał pan nic w ręku?
- Miałem. Lewą pierś żony barona. Piękna rzecz, nie przeczę, ale do walki zupełnie się nie nadaje.

  • Lajk 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Do pokoju wchodzi strasznie pobity hrabia. - Hrabio, co się panu stało?! - pyta Jan. - Dostałem w twarz od barona. - Od barona? Przecież to chucherko! Musiał mieć coś w ręku! - Miał. Łopatę. - A pan, panie hrabio? Nie miał pan nic w ręku? - Miałem. Lewą pierś żony barona. Piękna rzecz, nie przeczę, ale do walki zupełnie się nie nadaje.
Jaka arystokracja, taki lokaj, język, pierś i oręż ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...