Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Ten artykuł nadaje się tu idealnie bo nie wiem jak inni, ale ja się ubawiłem jak nigdy. Po raz kolejny widać jakich to "znawców" zatrudnia interia :mrgreen::mrgreen: :roll:

 

 

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosc ... 689065,324

Igi,

ale ten artykuł jest bardzo trafny... Ja bynajmniej zgadzam się z autorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie stare, ale mnie dziś ubawiło:

 

Wchodzi facet do baru i mówi do barmana:

- Setka dla mnie, setka dla orkiestry i setka dla ciebie!

Wszyscy wypili zadowoleni, ale jak przyszło do płacenia okazało się, że facet nie ma kasy.

Barman wziął gościa za fraki i wykopał go z lokalu.

Na drugi dzień wieczorem facet pojawia się jak gdyby nigdy nic i rzuca:

- Setka dla mnie i setka dla orkiestry!

- A dla mnie to już nic? - pyta barman

- Dla ciebie nie, bo jak wypijesz, to zaczynasz rozrabiać...

:mrgreen:

 

A jak to pisałem to przypomniała mi jeszcze jedna z moich ulubionych scenek filmowych:

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igi,

ale ten artykuł jest bardzo trafny... Ja bynajmniej zgadzam się z autorem.

 

 

No tak tylko co ma wspólnego 4x4 z prześwitem? I do tego co ma 4x4 do SUV-ow które w większości mają napęd na jedną oś z dołączaną drugą (pseudo 4x4). Chodzi mi o to, że autor artykułu nawiązuje do tego, iż 4x4 to od razu oznacza ogromną wysoką terenówkę (no jeśli popatrzeć na Impreze, czy jakiś A4 w quatro no to.. wysokie :mrgreen: ). Druga sprawa to taka, że co mają wspólnego opony i felgi do wysokości zawieszenia? No może i większe tłumienie, ale i tu nie jest sztuką je zepsuć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sam koniec autor napisał coś trafnego:należy podjąć decyzję w jakich warunkach będziemy używać auta,i generalnie do czego będzie nam służyć,bo dopłata kilku czy kilkunastu tys do 4x4,jeśli kręcimy się wokół komina po mieście może być bezsensem,ja do tej pory jeździłem FWD (laguna,tfu zarazo!!) i nie było problemu,bo nie ma co robic z naszych zim hakiejśc syberii,gdzie wyprawa ośka w trasę to mega zadanie ,którego podejmują się hardkorzy :mrgreen:

Podobnie jak ślepa wiara w to ,że mam to ESP czy inne 4x4 tzn ,że nic mnie z drogi nie wyrzuci :D

Po prostu kupno 4x4 dla kilkunastu dni w roku nie ma sensu.

Inna kwestia to zauważenie,iż większości 4x4 kojarzy się z terenówką lub suvem :D

 

a własnie;przypomniała mi się historia związana z zima i napędem 4x4,było to chyba 3 lata temu we wrocku na Torze Rakietowa,motoryzacyjna impreza z okazji WOŚP,masa autek,od cholery Subru,Miśków Evo i wszelakiej maści RWD,ludzie zaczęli się ścigać,mierzyć ze sobą i na start podjechało BMW M3 E36,coś tam podłubane było,z 321KM coś pod 400 się nazbierało,i na start podjechało Lupo,wszyscy w smiech :mrgreen::mrgreen: start i bawara rycząc niemiłosiernie szukała przyczepności,a Lupo po prostu pojechało :mrgreen:

 

-- Pt wrz 02, 2011 1:24 pm --

 

link do jednej z fotek z tamtej imprezki :Dhttp://www.bolec.info/index.php?op=gall ... &pic=12835

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku, gdy spadł pierwszy śnieg, zakopałem się WRXem pod firmą. W śniegu max 10cm. Musiałem prosić kumpli, aby mnie wypchnęli. Nikt mający FWD nie miał problemów z wyjechaniem, poza jedną piękną czarną Imprezą ;-) Po prostu nie zdążyłem zmienić na czas opon i zostałem z letnimi 225/45R17. Lepsze FWD na dobrej gumie niż AWD z kiepską :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sam koniec autor napisał coś trafnego:należy podjąć decyzję w jakich warunkach będziemy używać auta,i generalnie do czego będzie nam służyć,bo dopłata kilku czy kilkunastu tys do 4x4,jeśli kręcimy się wokół komina po mieście może być bezsensem,ja do tej pory jeździłem FWD (laguna,tfu zarazo!!) i nie było problemu,bo nie ma co robic z naszych zim hakiejśc syberii,gdzie wyprawa ośka w trasę to mega zadanie ,którego podejmują się hardkorzy :mrgreen:

Podobnie jak ślepa wiara w to ,że mam to ESP czy inne 4x4 tzn ,że nic mnie z drogi nie wyrzuci :D

Po prostu kupno 4x4 dla kilkunastu dni w roku nie ma sensu.

Igi,

mnie więcej właśnie o to chodziło... :wink:

Jedynie dodałbym do ostatniego zdania... dla zdecydowanej większości Polaków :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra 8)

byscie sie wziely i cos wkleily, a nie tylko picie i picie :wink: :P:mrgreen::mrgreen:

pić trzeba bo można umrzeć z pragnienia jak mi to dzisiaj zasugerował zento :mrgreen: 8)

ja tam coś kiedyś wklejałam, ale było to tak świetne, że teraz już nie mam czym tego przebić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...