Skocz do zawartości

Jak wam sie podoba jazda OBK??


Matej

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio na tym forum przeczytalem, ze nawet Majewski, pseudonim Szymon, jezdzi OBK ;)

 

Mi OBK sie jezdzi cudownie, szczegolnie, kiedy kombiak objezdza silujacych sie kandydatow do kopania :D A tak powaznie, nie zauwazylem, zeby OBK sie gorzej sprawowal w koleinach niz poprzednie moje samochody. Zawsze mozna kupic walec i jezdzic wolniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na tym forum przeczytalem, ze nawet Majewski, pseudonim Szymon, jezdzi OBK ;)

i to czarnym :)

 

ale co to znaczy "buja na koleinach"? Też jeździłem (120kkm) Modneo MKIII i na koleinach zachowywał się podobnie - na letnich oponach nawet uciążliwiej, bo koleiny go "wciągały"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezdziles samochodem, ktory by nie bujal na koleinach? No chyba ze opony 175 od Tico lub mniejsze, jest szansa ze sie tak wpasuja w koleiny, ze bedzie w miare rowno jechal.

Pewnie ze jezdzilem podam 3 przyklady: Ford Mondeo z 2002 Peugeot 406 z 96 i Subaru Impreza z 2003 jestem w 100% przekonany ze te samochody sie tak nie zachowuja jak OBK!! a OBK jezdzilem dwoma z tego samego roku jeden moj drugi kumpla jeden ma przejechane 100tys km drugi 15 tys w obu efekt jest identyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezlym stanie ale efekt bujania jest.

Jeżeli to wersja US to tak może być...

Co wiecej Impreza ma duze wieksze kola i szersze i tego czegos nie ma

Nie bardzo mozna porównywac Impreze z OBK...

AK

 

Nie porownuje. Da sie zmienic na zawieszenie na polskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porownuje. Da sie zmienic na zawieszenie na polskie?

Prawdopodobnie tak. Z OBK MY 04/05 amortyzatory bo były troche twardsze niz następne ale trzeba sprawdzić czy pasują w otwory górnych mocowań...bo coś tam mogłobyc nie tak...Tył bez problemu.

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matej, A mozesz mi powiedziec jaki jest powod dla ktorego nie cierpisz audi ? bo vw, skoda i seat to jeszcze jestem w stanie zrozumiec. A prawda jest taka ze czesto audi pod wieloma wzgledami jest lepsze od Subaru. Chociazby jesli idzie o wolnossace silniki, automatyczne skrzynie, uklad kierowniczy, hamulce (mowa o serwisowkach) i naped tez bardzo nie odstaje. Chyba ze image marki Ci nie lezy ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze :Chyba ze image marki mi nie lezy. Po drugie mialem owe dziadowskie audi mialo maly przebieg bez dzwona 2l w benz co 100km litr oleju brak. Po 3 cena audi, po 4 dalej kojarzy mi sie z wiocha. A i nie lubie jej jeszcze z tego powodu ze jest zwiazana z szmelcwagenem i ze jest niemiecka niemcow tez nie lubie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawda jest taka ze czesto audi pod wieloma wzgledami jest lepsze od Subaru. Chociazby jesli idzie o wolnossace silniki, automatyczne skrzynie, uklad kierowniczy, hamulce (mowa o serwisowkach) i naped tez bardzo nie odstaje.

o wow...

 

mnie przed audi odstrasza to , że kradną auta, że kradną części, lusterka, wycieraczki itd, że ubezp. drogie, że jednak nie jest tak bezawaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buja na koleinach (i bez kolein też) to Jeep Grand Cherokee (dziadek) :wink: po prostu żyje własnym życiem, a jak się przesiądę do OBK, to jakbym sportowym autem jechał z twardym zawieszeniem itp. :lol:

 

a tak serio to bujać OBK nie buja za bardzo, czasem są natomiast kłopoty z utrzymaniem kierunku jazdy na wprost, zauważyłem przy tym, że na zimówkach (kupione przeze mnie GY) jet lepiej niż na letnich (odziedziczone po poprzednim właścicielu Pirelli P6) :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...