Skocz do zawartości

Jak wam sie podoba jazda OBK??


Matej

Rekomendowane odpowiedzi

Po drugie mialem owe dziadowskie audi mialo maly przebieg bez dzwona 2l w benz co 100km litr oleju brak.
My mamy teraz czwarte Audi i jakoś żadne oleju nie brało. No może to pierwsze jak miało już przebieg 280kkm to brał 1l/1000km.... Strasznie dużo :roll:

 

Po 3 cena audi

Na kawior trzeba załużyć :P

 

po 4 dalej kojarzy mi sie z wiocha

A niebieskie Subaru z złotymi felgami to wieśniackie nie jest ?? Np. w porównaniu z RS4 czy chociaż S4 ? :P

 

A i nie lubie jej jeszcze z tego powodu ze jest zwiazana z szmelcwagenem

Faktem jest, że Audi to VW dla zamożnych, ale różnią się nieco prestiżem te dwie firmy.

 

ze jest niemiecka niemcow tez nie lubie. :)

To już indywidualna sprawa każdego, tak samo jak i to że:

Chyba ze image marki mi nie lezy

Wiec z tym ostatnim nie mogę Ci nic zarzucić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie się bardzo podoba, przy dużych prędkościach wychyla się na zakrętach, ale tak musi być z takim prześwitem i dobrym kompromisem między komfortem a pewnością prowadzenia. W koleinach jeżdzę z uśmiechem na ustach i luźnym zwieraczem. Poprzednio BMW jak jechałem na Poznań, to cały spocony czy nie urwę czegoś spod spodu oraz musiałem trzymać się tak kurczowo kierownicy, że jak dojechałem to miałem przedramiona jak POPEY :mrgreen: Kapeć 255/35R18 + twardy zawias - does not work in Poland - not at all. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W speszal edyszyn GT byly 155, ja mowie o jeszcze lepszej wersji Joanna Brodzik edyszyn, zanim sie z suzuki zwiazala.

 

A tak powaznie, "jazda Tico to ryzyko", nie jezdzilem, nie wiem, moze i 135, niech się tym martwią kierowcy tych pudelek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie mialem owe dziadowskie audi mialo maly przebieg bez dzwona 2l w benz co 100km litr oleju brak.
My mamy teraz czwarte Audi i jakoś żadne oleju nie brało. No może to pierwsze jak miało już przebieg 280kkm to brał 1l/1000km.... Strasznie dużo :roll:

 

Po 3 cena audi

Na kawior trzeba załużyć :P

 

po 4 dalej kojarzy mi sie z wiocha

A niebieskie Subaru z złotymi felgami to wieśniackie nie jest ?? Np. w porównaniu z RS4 czy chociaż S4 ? :P

 

 

A i nie lubie jej jeszcze z tego powodu ze jest zwiazana z szmelcwagenem

Faktem jest, że Audi to VW dla zamożnych, ale różnią się nieco prestiżem te dwie firmy.

 

ze jest niemiecka niemcow tez nie lubie. :)

To już indywidualna sprawa każdego, tak samo jak i to że:

Chyba ze image marki mi nie lezy

Wiec z tym ostatnim nie mogę Ci nic zarzucić :P

 

Tylko ze Subaru STI zaplacisz na max 200tys a za wiesniackie audi rs czy s4 ileod 350 tys w gore?? Po drugie to jest moje zdanie i twoje mnie wcale nie obchodzi dlamnie to jest dziad i tyle. Jak jezdzilem 2 letnia Audi A6 to chyba bylo mnie stac na nia?? co jak myslisz ?? a to ze to taczka z gnojem to juz inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie na temat.

 

http://de.truveo.com/DMAX-D-Motor-Audi- ... 3992625061

 

podsumowanie. Tim powiedzial ze inzynierowie od Audi powinni przejechac sie subaru zeby wiedzieli co spass robi (a mowi to niemiec). Jednym slowem rs4 do troche takie wozidelko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby impreza miala swoja V8 to by ja do enzo porownywali a nie do smiesznego audi. MOze to tez nie na temat ale wkurza mnie porownanie turbo diesla do wolnossacej benz, a co jest jak wyjmiemy turbo?? albo wlozymy turbo do benz. Wydaje mi sie ze rs i s nie powinno sie porownywac z Impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby impreza miala swoja V8 to by ja do enzo porownywali a nie do smiesznego audi. MOze to tez nie na temat ale wkurza mnie porownanie turbo diesla do wolnossacej benz, a co jest jak wyjmiemy turbo?? albo wlozymy turbo do benz. Wydaje mi sie ze rs i s nie powinno sie porownywac z Impreza.

 

Gdzie w tym porównaniu masz turbo diesla, albo wolnossącą benzynę :?: :shock: Poza tym V-ka w subaru :?: :lol:

Może uzupełnij wiedzę: RS4 i WRX STi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie mialem owe dziadowskie audi mialo maly przebieg bez dzwona 2l w benz co 100km litr oleju brak.

mam 1,9TDi jako drugie auto w rodzinie i nie narzekam. po 5.000km od ostatniego przegladu zapasowy literek oleju pozostal fabrycznie zakrecony. Przebieg 180.000 km i rocznik 98.

 

Po 3 cena audi

w ten sposob rozumujac - kochajmy Tico i tanie chińskie samochody.

 

po 4 dalej kojarzy mi sie z wiocha.

dziekuje, faktycznie lubie pojechac na wieś - odetchnac od "wielkomiejskich klimatow"

 

i ze jest niemiecka niemcow tez nie lubie

a to juz kompletnie niemerytoryczny jesli chodzi o motoryzacje argument.

 

Po drugie to jest moje zdanie i twoje mnie wcale nie obchodzi

Matej - spasuj troche - jak Cie nie interesuje zdanie innych to moze nie wchodz na forum dyskusyjne - tylko idz do hyde Parku wyglaszac monologi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie mialem owe dziadowskie audi mialo maly przebieg bez dzwona 2l w benz co 100km litr oleju brak.

mam 1,9TDi jako drugie auto w rodzinie i nie narzekam. po 5.000km od ostatniego przegladu zapasowy literek oleju pozostal fabrycznie zakrecony. Przebieg 180.000 km i rocznik 98.

 

Po 3 cena audi

w ten sposob rozumujac - kochajmy Tico i tanie chińskie samochody.

 

po 4 dalej kojarzy mi sie z wiocha.

dziekuje, faktycznie lubie pojechac na wieś - odetchnac od "wielkomiejskich klimatow"

 

i ze jest niemiecka niemcow tez nie lubie

a to juz kompletnie niemerytoryczny jesli chodzi o motoryzacje argument.

 

Po drugie to jest moje zdanie i twoje mnie wcale nie obchodzi

Matej - spasuj troche - jak Cie nie interesuje zdanie innych to moze nie wchodz na forum dyskusyjne - tylko idz do hyde Parku wyglaszac monologi.

twoje tez mnie nie interesuje dalej nie lubie audi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matej, akurat to mnie nie boli, bo poruszam sie bodajze 4-tym Subaru. Boli mnie jedynie forma wypowiedzi w tonie: "nie interesuje mnie twoje zdanie". Dyskusja opiera sie na przedstawianiu swoich racji i odnoszeniu sie do zdania innych. I dlatego to nazywa sie forum dyskusyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wogole robisz na forum subaru nie pomysliles sie?? albo boli Cie to ze nie masz Subaru?? .

 

pumex1

..:: Platinium Forumus ::..

 

Auto: SI GT MY99, AUDI A4 TDi Quattro

Posty: 4117

Skąd: Poznań/Warszawa

 

Proponuje kurs czytania ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest odczuwalna różnica w jeździe Obk (komfort, prowadzenie) pomiedzy felgami 16" i 17" (i oczywiście wyższymi/niższymi oponami)? Zastanawiam się nad zamianą na wieksze (na 17") i jestem ciekaw, czy jednak ma to sens (w w typowych, drogowych warunkach). Wiem, że niższe opony są np. stabilniejsze na zakrętach, ale czy przy Obk to się da odczuć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest odczuwalna różnica w jeździe Obk (komfort, prowadzenie) pomiedzy felgami 16" i 17" (i oczywiście wyższymi/niższymi oponami)? Zastanawiam się nad zamianą na wieksze (na 17") i jestem ciekaw, czy jednak ma to sens (w w typowych, drogowych warunkach). Wiem, że niższe opony są np. stabilniejsze na zakrętach, ale czy przy Obk to się da odczuć?

 

Po "twardych" dziurach zdecydowanie wygodniej jest na 16", różnica szczególnie odczuwalna przy wjeżdżaniu na krawężniki. Na równym i krętym asfalcie zdecydowanie lepiej sprawują się 17", tak więc zależy kto co lubi i po czym będzie jeździł :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwykłym legacy 17 wyjeżdżają z fabryki

swoją drogą super - najgorsze są nieproporcjonalne koła

np seria w passacie - 16 cali i takie luzy w nadkolach beznadziejne

proporcje to klucz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...