Skocz do zawartości

Sygnał dźwiękowy przy przekraczaniu ustalonych obrotów ?


cząstek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciężko idzie :mrgreen: Przekręcasz, ustawiając obroty jakie chcesz, po ustawieniu obrotów czekasz chwile i zamiast wartości obrotów na tym samym wyświetlaczu pojawia się on lub off w zależności jak SE przekręcisz i to jest właśnie włącz/wyłącz PIKANIE :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar, ja, jako zaawansowany i profesjonalny użytkownik STI dopracowywałem ustawienia shift light w pierwszych miesiącach posiadania STI. Od dwóch lat nie zmieniałem tego ustawienia, gdyż jest ono obecnie optymalne 8).

 

I dlatego faktycznie, nie pamiętam siedząc przy komputerze, czy mój opis powyżej jest dokładny. Natomiast jak wsiądę do samochodu, zrobię to odruchowo 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA w Swojej NAJLEPSZEJ STI'05 mam drugi wyświetlacz tam gdzie Wy nie macie :) eheeheheheh, i tam mi sie to wszystko wyświetla okok tego lewego dzyndzla co przemeq pokazał na foto

 

w takim razie (aż dziwne) w 06 nima drugiego wyswietlacza i musicie sobie radzic sami, u mnie na tym wyswietlaczu normalnie pokazuje temperaturę zewnętrzną, nie macie takiego wyświetlacza na zegarach? Macie tylko 1 wyswietlacz?

 

EDIT: nie no przecież widze na foto od Przemqa, ze jest taki wyswietlacz zaraz obok dzyndzla, naprawde nie kumam w czym problem.

 

Aby to ustawić musisz stać autem a nie jechać i mieć odpaloną stacyjkę, może w tym był problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście wibracja w fotelu

To rozwiązanie dobre byłoby dla kobiet - znaczy się przyjemne, tylko z drugiej strony patrząc na ten wynalazek trochę niebezpieczniej zrobiłoby się nam już i tak na niebezpiecznych drogach :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gdzie Wy widzicie to wyswietlajace sie On/Off, bo do tego etapu to sam doszedlem. dioda miga - sygnalizacji dalej nie mam podczas jazdy.

 

"Off" rzeczywiście nie ma. Na tutorialu na youtube też nie. I niby zonk. A jednak nie - zaraz wujek Przemeq Ci powie co i jak 8) :mrgreen:.

 

A jest tak: po jednym przekręceniu tego pokrętła zmienia się ustawienia obrotów przy których włącza się shift light. Trzeba potem puścić to przekrętło i po chwili pojawi się "on", jeśli SL jest aktywny. Trick polega na tym, że jak SL jest wyłączony, nie pojawia się "off", tylko dwie poprzeczne kreseczki "--" - przekręcenie w tym momencie pokrętła w prawo włącza SL gdy jest w pozycji "--". Gdy jest w pozycji "on" przekręcenie w lewo go wyłącza 8).

 

Sieroto, ten sam, na którym ustawiasz obroty. Więc, u Ciebie, to ten pod DCCD - z temperaturą :roll: .

 

Ale z Ciebie pała :roll: :mrgreen: . Ja obroty ustawiam wskazówką na obrotomierzu i - jak wykazałem w tym wątku - nie ma tam wyświetlacza. Stąd pytanie. Jest rzeczywiście obok, ten od temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzimy, że Fuji...... ma nowy problem do rozwiązania. Burza mózgów przy projektowaniu deski nie przewidziała, że pewien procent społeczeństwa jest leworęczna. Aż trudno w to uwierzyć!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...