Skocz do zawartości

Rajdowe Spekulacje. Sezon 2005


wrx33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja uwielbiam brzmienie niskoobrotowych V8

 

a kto nie lubi 8) Ale "number one" jak dla mnie to wykręcony boxerek Subaru z głośnym BOVem :wink: Aczkolwiek jest troche autek oprócz Szuwarków które ślicznie chodzą i bardzo mi sie podoba ich śpiew np. dziś słyszałem Coopera S - jak na rzędową 4-ke brzmi świetnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nim też m.in. myślałem :wink: . BTW po Krakowie jezdzi czarny Mercedes SL wersja AMG (nie znam sie na tych dokładnych oznaczeniach Meroli) i bulgot też ma zapierający dech...aż sie szyby w oknach trzęsą :twisted: bardzo podobny dźwięk do SLR'a (mówie na podstawie tego co widziałem/słyszałem w TV, bo na żywo nie miałem jeszcze możliwości zobaczenia SLR'a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do tematu klasy S-2000, pozwole sobie zacytować fragment wywiadu z Leszkiem Kuzajem, z najnowszego numeru WRC :

 

WRC: A nie myślisz o aucie Super 2000? Przyglądałeś się już któremuś z tych samochodów ?

 

LK: Śledzę wszystkie nowości, które pojawiają sie w rajdach. Taka jest moja praca. Również Subaru powoli kończy budowe takiego auta. Jednostka napędowa jest już opracowana. W planach naszego zespołu jest pewien udział przy konstrukcji tego samochodu. Być może będziemy uczestniczyć w testach. Wszystko okaże się na początku przyszłego roku.

 

:shock: :shock: :shock: Subaru przygotowuje auto klasy S2000?! Rajdowa Impreza bez turbo...hmm..jakoś mi to nie pasi...ciekawe jak będzie śmigać. W gruncie rzeczy Subaru ma dobrą baze do budowy takiego auta (Impreza). Nie ma potrzeby takiej rzeźby jak to ma miejsce we Fiacie i reszcie aut tej klasy....

 

a Wy co o tym pomyśle sądzicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gruncie rzeczy Subaru ma dobrą baze do budowy takiego auta (Impreza). Nie ma potrzeby takiej rzeźby jak to ma miejsce we Fiacie i reszcie aut tej klasy....

 

O ile dobrze pamiętam, to wszystkie S2000 miały mieć ten sam napęd od jednego producenta, a to juz by się kłóciło z Imprezą?

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to wszystkie S2000 miały mieć ten sam napęd od jednego producenta, a to juz by się kłóciło z Imprezą?

 

Wow, szczerze mówiąc ja pierwsze słysze o tym napędzie od jednego producenta. Trzeba by to gdzies posprawdzać w jakichś regulaminach. Z drugiej strony, wątpie żeby Kuzaj aż takie farmazony sadził, musi coś w tym być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dopuszcza..no fajnie..ale to troche za mało..jak znam życie to kierowcy ubiorą sie teraz w wojenne barwy mówiąc że przywiozą WRCe a jak przyjdzie co do czego i przeliczą ile kasy zostanie im na kolejny sezon jak pojadą N-ką ...a wtedy zaczną ukazywać się informacje prasowe że zagraniczna wypożyczalnie nie dotrzymała warunków umowy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak zapraszam :)

No chyba się faktycznie wybiorę. Będziemy musieli się jakoś spiknąć, przewodnik po stolicy wręcz konieczny! Zresztą może tym razem ja na prawy i pojedziemy Cossim? :wink:

 

A tak przy temacie, może ktoś wybiera się na Cieszyńską Barbórkę?

http://www.ak-cieszynski.ox.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą może tym razem ja na prawy i pojedziemy Cossim?

 

 

Siur :)

 

No to mam dodatkowy motywator do walki o wolną sobotę! Jak już będzie bliżej terminu, to ustalimy szczegóły

 

A tak przy temacie, może ktoś wybiera się na Cieszyńską Barbórkę?

http://www.ak-cieszynski.ox.pl/

 

Ja :-D

 

No proszę, no to trzeba się jakoś umówić. Chyba najlepiej będzie gdzieś na miejscu?

Ponoć w środę na stronie mają pojawić sie mapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...