Skocz do zawartości

Mamo gdzie jesteś ?!


Loucyphre

Rekomendowane odpowiedzi

pragne uspokoić wszystkie dzieciory ...Mamusia ma sie dobrze choć ostatnio mało ją widuje bo ciężko pracuje ale słysze strzałe jak pojawia sie pod zamczyskiem na ul.B., ...co do mojej obecności , a właściwie jej braku to nie ma ona nic wspólnego z nieobecnością Mamci...no może poza drobnym faktem że moja też jest wynikiem nadmiaru pracy...ale mam zamiar sie poprawić..tylko nie wiem co na to moj boss :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się Moniczka nie przepracowuje, bo jak się garba dorobi nie daj Boże, to do foteli kubełkowych się bidula nie wpasuje... :twisted:

.

 

spokojnie...moge mieć najwyżej odciski na palcach od klawiatury, wychodzone nogi za podwyżką :D

 

p.s. a ten garb jakby dało sie z przodu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy bracia i sióstry odbieracie rozłąke z Mamusią, która coraz rzadziej do nas zagląda, ale ja czuje sie opuszczony. Gdzieź te czułe szeptania, och gdziez werbalne pieszczoty...ech Mama w tangu..., :

 

DZIECISKA ZA MAMUNIA TENSKNIA !!!! Niniejszym jezdem wzruszona jak gleba na wiosne we wzorcowym gospodarstwie rolnym. Normalnie mie odebralo wizje i fonie. O ile wizje pies troncal, bo u mamusi ksztaltuje sie na poziomie 17 dioptrii, to wszyskie wiedzo ze fonie posiaduje Dolby Dygital Sru Rand Stereo i to trudno wylanczalnom. Wzruszenie mie scislo za gardlo jak zona w dniu wyplaty czy inny komornik sadowy, a nogi mie sie tak rozdygotali ze ...... parkiet mi sie rozeszed. Do strat materialnych moge dorzucic zupe kartoflowom sztuk jeden talerz, com se jom zalala lzam z racjii wzruszenia . Doszedlam do wniosku ze zycie matki jes pienkne .....znaczy ..... nie liczonc karmienia klatka piersiowa, mycia garow, podcierania dupy, scierania podlogi, prania obesranych gaci, mycia okien, czepania dywanow i naturalnie wieszania firanek....... bo co upiere to sie zbiegnom i mi zabek zostaje.

Mie Lucypher tak normalnie romienkczyl ze cheba mu zapisze w spadku ........... dymion........ no cheba ocipialam.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jeezuu, kurde bracia, siostry LEGENDARNY DYMION dostane (oby pełny chociaż w połowie.

TEEEEE... ty nie bądz taki do przodu!!!ja to musze jeszcze przedyskutować z Mamuską...co to za zdrada??to ja tu własną piersią broniłam tego dymiona, dbałam, głaskałam i takie tam a teraz co :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jeezuu, kurde bracia, siostry LEGENDARNY DYMION dostane (oby pełny chociaż w połowie.

TEEEEE... ty nie bądz taki do przodu!!!ja to musze jeszcze przedyskutować z Mamuską...co to za zdrada??to ja tu własną piersią broniłam tego dymiona, dbałam, głaskałam i takie tam a teraz co :shock:

 

Nio dobra wypijem razem ów dymion, a potem opowiesz mi bajkę i pójdę grzecznie spać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...