Skocz do zawartości

Walka Adrzejka Gołoty


Premo

Rekomendowane odpowiedzi

Beznadziejna "walka". Z boksem mialo to malo wspolnego...

 

A komentatorzy...

 

Ale sie balem, ze lekarz niedopusci go do kolejnej rundy.

 

Przeciez widzial... Czy przypadkiem za duzo boksu u niemiaszkow nie ogladasz?

 

g.

 

Przypadkiem nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzienniku.pl obiecuja: obejrzyj walke Goloty z Mollem... i dupa, nigdzie zadnego linka. A filmik juz z ostatniej rundy i powtorek jest na youtube:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=s1zGtJWIP_k

 

p.s. @nie-ASO - ta furka z podpisu to twoja? Bo wczoraj widzialem identyczna, albo prawie identyczna u Marka. Tylko co ona taka wybebeszona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się pasjonujecie. Gołota to bandzior i debil. A że Polak to tylko obciach. Co z niego za bokser?? :lol: Jak trafiał na prawdziwych bokserów to długo to nie trwało i albo go znosili albo sam wiał.

A tak swoją drogą to te jego ciosy jakieś takie bez mocy są. Jakby chciał spoliczkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą to te jego ciosy jakieś takie bez mocy są. Jakby chciał spoliczkować.

a chciałbyś sprawdzić czy naprawdę jego ciosy mają moc..? wątpie kolego, bo byś robił dalej niż widział

Nie udawało mu się do tej pory zdobyć pasa, i niektóre walki kończył fatalnie ale to dla niego wiele milionów budziło się w nocy by obejrzeć jego walke

Dla mnie on jest prawdziwym bokserem, mniejszym szacunkiem darze Michalczewskiego bo jego wiele walk było ustawionych.

Ja osobiście Gołocie życzę jak najlepiej bo dostarczał niejednokrotnie wielkich emocji ( nie tylko negatywnych ale i pozytywnych jak to miało miejsce dzisiejszej nocy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chciałbyś sprawdzić czy naprawdę jego ciosy mają moc..? wątpie kolego, bo byś robił dalej niż widział

Nie bardzo wiem co to ma niby oznaczać? Myślisz że jestem bokserem wagi ciężkiej?

Nie udawało mu się do tej pory zdobyć pasa, i niektóre walki kończył fatalnie ale to dla niego wiele milionów budziło się w nocy by obejrzeć jego walke

Dla mnie on jest prawdziwym bokserem, mniejszym szacunkiem darze Michalczewskiego bo jego wiele walk było ustawionych.

Ja osobiście Gołocie życzę jak najlepiej bo dostarczał niejednokrotnie wielkich emocji ( nie tylko negatywnych ale i pozytywnych jak to miało miejsce dzisiejszej nocy)

Wolny kraj. Idoli można sobie wybierać jakiś sie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minimus, pasjonujemy się boksem jakbyś nie zauważył, a andrzej w ostatnim dziesięcioleciu przysporzył najwięcej emocji Polskiemu kibicowi. gołota przynajmniej ludzi nie okrada na ulicy...mógł być rzeźimiechem na pradze a jakoś wylądował gdzie indziej.

co do jego IQ wiadomo, że geniuszem nie jest, ale wstydu Polsce to przynosi mniej niż wałęsa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minimus, pasjonujemy się boksem jakbyś nie zauważył, a andrzej w ostatnim dziesięcioleciu przysporzył najwięcej emocji Polskiemu kibicowi. gołota przynajmniej ludzi nie okrada na ulicy...mógł być rzeźimiechem na pradze a jakoś wylądował gdzie indziej.

co do jego IQ wiadomo, że geniuszem nie jest, ale wstydu Polsce to przynosi mniej niż wałęsa :wink:

 

Popieram !

Będziemy go oceniać jak skończy karierę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się pasjonujecie. Gołota to bandzior i debil. A że Polak to tylko obciach. Co z niego za bokser?? :lol: Jak trafiał na prawdziwych bokserów to długo to nie trwało i albo go znosili albo sam wiał.

A tak swoją drogą to te jego ciosy jakieś takie bez mocy są. Jakby chciał spoliczkować.

 

Typowo ignoranckie podejście - zgnoić, opluć, umniejszyć wtedy jestem cool i to nie jest obciach.

Dla Ciebie kolego Małysz, Kubica też są źli? Któryś z nich ma doktorat, jest mega intelektualistą?

Nie. Ale wszyscy trzej (Gołota, Małysz, Kubica) weszli do grona najlepszych w swojej dyscyplinie, jakoś sobie tam radzą, ale za samo to należy im się szacunek. Co z tego że mają czasami gorszy dzień albo brakuje im jeszcze umiejętności. Za samo to że tam już są plus to że są polakami daje mi powód do pasjonowania się i dumy !!!

Patriotyzmu więcej życzę a mniej chęci do psucia komuś humoru.

 

Olleo tak to moje auto a wybebeszone bo się przekłada na słuszną stronę :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minimus, pasjonujemy się boksem jakbyś nie zauważył, a andrzej w ostatnim dziesięcioleciu przysporzył najwięcej emocji Polskiemu kibicowi. .......

co do jego IQ wiadomo, że geniuszem nie jest, ale wstydu Polsce to przynosi mniej niż wałęsa :wink:

 

Popieram !

Będziemy go oceniać jak skończy karierę !

a to jeszcze nie skonczyl :?:

 

:mrgreen:

zart oczywiscie :wink: , mysle ze obie strony maja racje, idiota jest, ale kazda walke ogladam . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo ignoranckie podejście - zgnoić, opluć, umniejszyć wtedy jestem cool i to nie jest obciach.
Przesadzasz, a wręcz histeryzujesz.
Dla Ciebie kolego Małysz' date=' Kubica też są źli? Któryś z nich ma doktorat, jest mega intelektualistą? [/quote']

Nie, to są faktycznie dobrzy sportowcy, którzy wiele sobą reprezentują (szczególnie Małysz). Wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy.

Ale wszyscy trzej (Gołota, Małysz, Kubica) weszli do grona najlepszych w swojej dyscyplinie,...
Moim zdaniem dwaj nie trzej.
polakami

Polakami!!! Jeśli już mówisz o patriotyźmie to okaż to naciskając shift.

Patriotyzmu więcej życzę

A ten komentaż to jest po prostu głupi. Sorry, ale co ma patriotyzm wspólnego z Gołotą? Patriotyzm to chyba jednak coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj założyłem wątek dla ludzi którzy się interesowali tym co działo się wczoraj w nocy. Ty wszedłeś na niego tylko po to żeby powiedzieć: ale z was idioci, bo boks jest głupi Gołota jest głupi i wszystko bez sensu. Coś wniosła twoja wypowiedz ciekawego? Poza psuciem wątku - nic.

Za "polakami" przepraszam - przeoczenie. Ale skończy temat pogadajmy o Gołocie.

 

A jest o czym bo walka była ciekawa choć nie piękna przez niską głowę Molla. Jest już cała na youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołota to bandzior i debil.

Jestem chyba na cenzurowanym. :shock:

Jak ostatnio nazwałem jakoś osobę publiczna Subaryta przypomniał mi parę paragrafów z KK i edytował sam osobiście mój post.

 

Może sam wyedytuj zanim trafisz na czarną listę modów na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj założyłem wątek dla ludzi którzy się interesowali tym co działo się wczoraj w nocy. Ty wszedłeś na niego tylko po to żeby powiedzieć: ale z was idioci, bo boks jest głupi Gołota jest głupi i wszystko bez sensu. Coś wniosła twoja wypowiedz ciekawego? Poza psuciem wątku - nic.

No coż, taki już urok forum publicznego. Każdy się może wypowiadać i wyrażać swoją opinię. Niestety moja się diametralnie różni od Twojej, ale to absolutnie nie oznacza, że uważam, że jesteś idiotą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się pasjonujecie. Gołota to bandzior i debil. A że Polak to tylko obciach. Co z niego za bokser?? :lol: Jak trafiał na prawdziwych bokserów to długo to nie trwało i albo go znosili albo sam wiał.

A tak swoją drogą to te jego ciosy jakieś takie bez mocy są. Jakby chciał spoliczkować.

 

Jakby nie patrzeć to w Polsce Gołota nie miał i nie ma sobie równych. Saleta coś kiedyś chciał z nim spróbować ale dobrze że do tego nie doszło bo by mogło wyglądać jak Gołota-Tyson tylko że w drugą stronę.

 

Ja tam Gołotę lubię, podobne emocje że chce się wstawać o 5 w nocy były chyba tylko wtedy jak Michalczewski walczył. Skoro według Ciebie to że jest Polakiem to obciach to pozostawię to bez komentarza.

 

Po ,,spoliczkowaniu" przez Gołotę myśle, że jakiś tydzień byś dochodził do siebie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

haha znalazłem wątek o naszym znanym i lubianym bokserze 8)

 

Andrzej Gołota powraca na ring i według tej informacji będzie walczył po raz trzeci z Riddickiem Bowe :idea::idea: :

 

http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Andrz ... omosc.html

 

to razem mają prawie 90 lat :wink: :mrgreen: oj będzie ciekawie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...