Skocz do zawartości

Nawigacja.


Amero

Rekomendowane odpowiedzi

Po wprowadzeniu punktu docelowego i policzeniu tras, pokazuje sie mapa z punktem docelowym w srodku -strona 28 w instrukcji.

Na dole ekranu masz 3 przyciski: chg. route, 3 routes i start. Wybierasz chg. route.

Wybierz dest&way points i tam mozesz dodawac punkty posrednie i je sortowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wprowadzeniu punktu docelowego i policzeniu tras, pokazuje sie mapa z punktem docelowym w srodku -strona 28 w instrukcji.

Na dole ekranu masz 3 przyciski: chg. route, 3 routes i start. Wybierasz chg. route.

Wybierz dest&way points i tam mozesz dodawac punkty posrednie i je sortowac.

 

 

kurna chyba mamy inne softy bo w moim tego nie ma. Kiedy kupowałeś auto ?

No i skąd masz instrukcje :) Mi nie dali a ogólnej do samochodu nie ma ani słowa o navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna chyba mamy inne softy bo w moim tego nie ma. Kiedy kupowałeś auto ?

No i skąd masz instrukcje :) Mi nie dali a ogólnej do samochodu nie ma ani słowa o navi.

 

Kupowalem Forestera w maju 2010. Moja nawigacja to Kenwood FXDD07EF2.

W zestawie dostalem 3 ksiazeczki: serwisowa, instrukcja samochodu i instrukcja nawigacji.

Mam plik z instrukcja nawigacji po angielsku, ale zbyt duzy aby go wyslac e-mailem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna chyba mamy inne softy bo w moim tego nie ma. Kiedy kupowałeś auto ?

No i skąd masz instrukcje :) Mi nie dali a ogólnej do samochodu nie ma ani słowa o navi.

 

Kupowalem Forestera w maju 2010. Moja nawigacja to Kenwood FXDD07EF2.

W zestawie dostalem 3 ksiazeczki: serwisowa, instrukcja samochodu i instrukcja nawigacji.

Mam plik z instrukcja nawigacji po angielsku, ale zbyt duzy aby go wyslac e-mailem.

 

wielkie dzięki za info.

Forek jest z SIP ? Pytam bo mój ma mapy PL i wiem, że jest inny soft do navi.

Na PM prześlę dostęp do mojego FTP i z góry dziękuje za przekopiowanie instrukcji.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za info.

Forek jest z SIP ? Pytam bo mój ma mapy PL i wiem, że jest inny soft do navi.

Na PM prześlę dostęp do mojego FTP i z góry dziękuje za przekopiowanie instrukcji.

 

pzdr

Forester jest kupiony i uzytkowany w Norwegii. Plik jest z instrukcja amerykanska, ale z tego co widzialem niewiele sie rozni od tej, ktora dostalem z samochodem. Jak dasz mi dostep to zladuje plik. Jaki masz typ nawigacji.

Gdzies mi sie przewinelo w internecie, ze MY11 bedzie mial nawigacje TomToma, a nie Kenwooda. Dla nas to musztarda po obiedzie.....

 

-- Pt sie 27, 2010 10:32 am --

 

Wyslalem plik. Potwierdz, ze doszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze kazdy koncesjoner SIPu wstawia co innego. Mnie do forka my10 wstawili eclips (chyba mapa tomtoma). Musze powalczyc z uaktualnieniem bo na drogach ktore istnieja od 5 lat pokazuje mi trawe, ale zatp pokazuje nawet jak przejechac przez podwoka rolnikow ;) nie piszac ze trzeba zapytac o zgode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło. Właśnie ściągam.

Wielkie dzięki.

 

pzdr.

I jak poszlo porownywanie instrukcji z nawigacja?

 

 

pierwsze oględziny wskazują, że mamy tą samą wersję ale dokładne oględziny przeprowadzę jak tylko znajdę chwilę czasu. Po urlopie mam urwanie głowy...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem, ze przy jezdzie baz wcisnietego pedalu gazu np. jazda z gorki, wyswietlacz pokazuje chwilowe zuzycie paliwa na poziomie 2.0 l/100km, natomiast w nawigacji pokazywane zuzycie jezt rowne 0.0 l/100km.

Czy ktos wiek skad ta roznica?

W innych samochodach, ktorymi jezdzilem wskazania komputera przy takiej jezdzie zawsze byly rowne 0. Czemu w SUbaru pokazuje 2.0 l/100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzałem i doszedłem w końcu jak ustawić miejsca pośrednie. Jest trochę inaczej niż koledzy mówili ale da się.

także hura....

 

No to gratulacje

 

gdzie w navi wyświetlane są dane z pseudo komputerka ?

Wcisnij przycis INFO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ikona na ekranie ? u mnie nie ma przycisków na desce :)

A jaka masz nawigacje? U mnie sa przyciski obok ekranu. Mam Kenwooda FXDD07EF2.Mowisz tez, ze punkty posrednie na trasie sa w inny sposob wprowadzane.

Wyglada na to, ze mamy inne nawigacje. Zobacz na obrazek na stronie 7 w instrukcji, ktora Ci wyslalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W OBK jest inna konsola. Nie mam bocznych przycisków. Soft wygląda podobnie ale może różnić detalami.

Z oznaczeń znalazłem tylko info, że mam wersje softu 2009 v.1. super świeża :evil:

To znaczy, ze mamy inne, choc podobne nawigacje....... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj ekran wyglada podobnie, ale przyciskow rzeczywiscie nie ma......... :shock:

U mnie jest taka jak na 16-tej stronie broszurki Forestera:

http://www.subaru.pl/docs/brochures/2010/forester.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...