Jump to content

Amero

Nowy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Amero

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..
 • Birthday 11/30/1971

Profile Information

 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  Forester 2,5 T
 1. W Legacy jeżeli chodzi o hamulce w przy wymianie użyj klocków od Forestera, są one trochę grubsze i po zamontowaniu trzeba uważać, aby na kilku kilometrach nie zamocno hamować i aby nie spuchły od temperatury. Muszą się ułożyć i lekko zetrzeć. Hamulce o wiele lepiej działają. Ja tak zakładałem od 3 lat i efekt widać od razu na trasie. Przed założeniem lepiej sprawdzić czy w nowych Legacy jest ten sam rozmiar.
 2. Tak jak piszesz z maglownicą i tylnim zawieszeniem w Legacy nic nie zrobili. Drgania pokazują się od 110 do 160 km/h. Jednak jak rozgłosimy to w użytkownikach to powinni zadziałać aby wstydu sobie oszczędzić.
 3. Wyjąsnie od początku. Posiadam dwa Forki, jeden 2,5 XT 2007 - nie mam zastrzeżeń, zawieszenie OK a silnik 2 razy OK, natomiast teraz kupiłem Forka 2008 Diesel 2,0 - komfort OK dla żony (dla mnie osobiścię za miekki, silnik za słaby - teraz byłem w Białce na nartach i jak podjeżdzałem pod ostrą zaśnieżoną górę to dwa razy zgasł mi przy starcie, za trzecim razem dałem mu po garach.) Ale do rzeczy. Zauważyłem, że po pokonaniu prędkości 110 km/h zaczyna drżeć kierownica i buda, więc pojechałem poprawić wyważanie opon. Nic nie pomogło. Zapytałem w ASO co jest a oni odpowiedzieli mi, że mają ten s
 4. Tasior_Miedziak, Czy po wymianie w Legacy '07 sprężyn i amortyzatorów z tyłu auto podniosło się z tyłu? Czy poprawiło się?Amero
 5. Amero

  NAWIGACJA

  Ja mam w Forku wersję Kenwooda 3200 Navi i pasują 4 częściowe płyty DVD od Toyoty, co prawda nie ma głosy ani najbliższych stacji benzynowych ale - liczy, pokazuję drogę i działa b.dobrze.Amero
 6. Antenę najlepiej zamontować na tylniej klapie, tylko trzeba dołożyć filtr przeciwzakłóceniowy na pompę paliwa. Ja miałe taki problem, że nawet ANL w CB nie dawało rady. Z elektronikiem szukałem 2 godz. i hałas był od pompy. Teraz jest OK. Amero.
 7. Dlaczego w wersji Diesel 2,0 po przekroczeniu prędkości 110 km/h są odczuwalne mocne wibracje nadwozia? Były wymieniane opony z felgami na różne a wibrację są nadal nawet bez zdemontowanych kół. W Forku "benzynowym" takich wibracjie nie ma. Stwierdzam, że jest to wada fabryczna! W serwisie nie mają pojęcia co to jest? Amero.
 8. Amero

  Nawigacja.

  W wersji XT nawigacja jest na wyposażeniu. W salonach i dziale technicznym Subaru Polska twierdzili, że nawigacja działa ale tylko na Europę zachodnią( jedna płyta DVD). I tak było. Tydzień temu w serwisie Toyoty pogadałem ze sprzedawcą i dał do sprawdzenia. Działa, liczy, pokazuje ale niestety bez głosu. Ja tylko dokupiłem 4-częściowe płyty DVD z większym terytorium Europy, Węgry też są i chyba Słowacja(muszę sprawdzić).
 9. Amero

  Nawigacja.

  Nawigację mam w wyposażeniu w pulpicie. Mapy mam na płycie DVD i tak ładuję dane jakie potrzebuję.Amero.
 10. Amero

  Nawigacja.

  Pytałem się ostatnio o nawigację na Polskę i otrzymałem wielokrotną odpowiedź nie nie ma. Trochę popytałem i sprawdziłem wersję czteropłytową z Toyoty i działa na całą Europę i Polskę ale bez głosu. Wersja czteropłytowa jest ostatnim wydaniem. Plany które są na płycie są pokazane w instrukcji z opisem. Koszt zakupu 700 zł z Vatem. Jest różnica między 3,5 tyś PLN dokładanym innym systemem a tak mam oryginał za 575 netto. Amero.
×
×
 • Create New...