Skocz do zawartości

Forum będzie istniało.


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

vero, przyznam, ze nie wiem, bo chyba przegapiłem całą akcję, ale z tego co widzę, to nie. Ma jeden pasek, ale to raczej nie blokuje pisania.

 

EDIT

Jednak okazuje się, że zakaz pisania jest, wprowadzony poprzez blokadę logowania.

 

aflinta, dziękuję za odpowiedź

 

To jest śmieszne! Nie. Wróć. To jest ŻAŁOSNE! Nie przypominam sobie, takiej kary dla forumowicza, a w dodatku za post którego nie ma... Demokracja, przestrzeganie zasad? Jeśli te pojęcia są tak rozumiane przez SIP to będzie trzeba z prawnikiem i mikroskopem czytać wszystkie faktury, potwierdzenia itp.

 

Fakt. Trochę się uniosłem, ale czy naprawdę nikt nie widzi jakie to jest niepoważne :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Reasumując: dzisiejsze działanie jest niczym innym jak przestrzeganiem zasad ustalonych 5 lat temu, nie ma tu nic nowego. To, że przez wiele czasu nikt tego nie pilnował jest teraz odbierane jako "zamach" na wolność słowa na forum. Spójrzcie jednak na to z pewnej perspektywy i zadajcie sobie pytanie czy normy obowiązujące na tym forum są jakieś drastyczne? Czy faktycznie Wasza wolność wypowiedzi jest tłumiona? Bo jeżeli posty napastliwe, odnoszące się "ad personam" oraz zwykłe pomówienia mamy traktować jako "wolność słowa" to ja się na to nie godzę.

Pozdrawiam

 

Święte słowa.

 

Kochani,

Concept X jest niemal identyczny z modelem, który będzie serią (zewnętrznie, wnętrze będzie klasyczne). Ten zielony samochód na fotkach to SportBack w wersji 2.0 Turbo Ralliart - i ma być odpowiedzią na WRX-a, zwykły Lancernik ma mieć silniki od 1.8 po 2,4 MIVEC (z czego wersja 2.0 ma mieć napęd na 4 buty - opcjonalny). Jeśli chodzi o wygląd - IMO jeden z najładniejszych samochodów na rynku. Nie wiem czego się czepiacie...Ja myślę, że jak ten samochód wejdzie do sprzedaży to w końcu będę bogaty ;):mrgreen:

 

Pazdrawliajem

Jesteś bogaty? :wink:

 

To też Twoje:

 

Moim zadaniem jest zaktywowanie większej ilości ludzi na forum bez ingerowania w system już obowiązujący.Jeżeli nie zda to egzaminu - trudno, odpuszczę i założę swoje forum, ale na razie będę próbował i może mi się uda. Na razie z The Forum zrobił chat dla kilkudziesięciu użytkowników, którzy i tak wiedzą w zasadzie wszystko o Subaru i nie widzą potrzeby dalej o tym gadać. Tak się sklada, że Subaru (jako marka) sprzedaje się coraz lepiej a co za tym idzie rośnie ilość nowych ludzi na forum, nie widzę powodu, żeby ich odrzucać ( a już z pewnością nie widzi tego SIP) a tak się dzieje. Forum straciło swoją przyjazność i mało kto jest w stanie wytrzymać tu dłużej, nie licząc kilku wyjątków (vide Gal ;) ) Nie zastanowilo Cię, że jakoś zaczyna brakować tu osobowości, które dawniej kształtowały klimat? Że prawie zanikł Waldemar Biela, Śmiech'u a i Pumex traci serce? Zadałeś sobie pytanie dlaczego? I żeby nie było, nie jest to wina ani administratora ani moderatorów, forum robi się hermetyczne (co ma swój urok, choć na krótko) a jest to forum marki Subaru, gdzie spotyka (a w zasadzie powinno) coraz więcej ludzi.

 

Udało Ci się?

 

I teraz własnym głosem, nie bardzo rozumiem o co Wam chodzi? Czy stało się coś co odebrało Wam forum? Zabrało jego klimat? Czy ktoś w ogóle zauważył, że ten post to ankieta? Że decyzja należy do użytkowników? Ktoś (oprócz Moderatora) dostał pasek? Jest propozycja - w moim odczuciu dobra, ale jeżeli forumowicze się na nią nie zgodzą - nie będzie podziału. Bo nie. Nie chcę (a wiem też, że i Flipper) żadnych rewolucji i zmiany będą TYLKO za przyzwoleniem użytkowników. Ale działa to w obie strony - jeżeli będzie na TAK - zmiany zajdą.

Pozdrawiam

 

Zaktualizowały sie niektóre wypowiedzi i pytania.

Zmiany zaszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o wybaczenie - późna pora

Rozumiem, że zbyt póxna na udzielanie odpowiedzi w innych wątkach :roll:

 

Ja widzę to inaczej, po prostu udało się skromnej grupce ludzi stworzyć problem, mianowicie wstrzymanie się od "polcania" oraz reklmowania na nie swojej platformie innych podmiotów gospodarczych (przecież tylko tyle...) urosło do "wojny o wolność słowa".

EE tam wojna Panie Subaryto, chodziło po prostu o to, że część osób nie potrafiła pojąć dlaczego jedni użytkownicy zostali potraktowani gorzej niż inni.

Krótko: WrcFan został usunięty, ponieważ umieścił link do strony firmy motoryzacyjnej. Inni to robią (inni moderatorzy też) i ich nie wyrzucacie. To i proszę się nie dziwić, że ludzi to podrażniło, szczególnie tych, któży szczególnie cenili kolegę Wurca. Ludzi drażni naprawdę jak się "prawo" stosuje wybiórczo, nawet jeśli się to czyni raz na ruski rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest ten świat - to jedno co uniwersalne.

Na forum przebywam niecałe dwa lata i tak jak już kiedyś napisałem, to forum wydawało mi się "rajcowne" pod każdym względem. Ludzie i atmosfera to była ta forumowa "sól ziemi czarnej". Nie będę ukrywał, że takie postacie jak WRCfan,WiS,Jarmaj, Bilex, Lucyferus i Fido_ powodowały, że na The Forum po prostu chciało się zajrzeć, poczytać...nawet nie koniecznie pisać ;-)

 

Zagłosowałem na opcję nr 1 ale jest mi cholernie smutno, że tzw. sprawy poszły w takim a nie innym kierunku.Banowanie ??? Usuwanie postów ???

Z całą odpowiedzialnością i gotowością przyjęcie konsekwencji za słowa, które za chwilę padną : HAŃBA NA RESORACH :evil:

Szkoda... :cry:

 

Grzegorz Gierczak b&c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko: WrcFan został usunięty, ponieważ umieścił link do strony firmy motoryzacyjnej. Inni to robią (inni moderatorzy też) i ich nie wyrzucacie.

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=583267#583267

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=583280#583280

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od "pewnego czasu" wole przeglądać The Forum jak Gość ale tym razem (niestety) musiałem się zalogować.

Jedyne podsumowanie jakie mi się nasuwa po przeczytaniu wiadomych wątków jest jedno - żal dupę ściska.

"Figury akrobatyczne" wykonywane przez Formumowiczów, Moderatorów, oraz Szanowną Dyrekcję (kolejność PRZYPADKOWA!) przypominają mi że jesteśmy Polakami i mieszkamy w Polsce.

To kolejny nic nie wnoszący post za który poproszę pasek - może być za Off lub bluzg "dupa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko: WrcFan został usunięty, ponieważ umieścił link do strony firmy motoryzacyjnej. Inni to robią (inni moderatorzy też) i ich nie wyrzucacie.

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=583267#583267

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=583280#583280

 

Ok, dzięki Artur. Jakoś to umknęło w natłoku tych wszystkich postów.

 

Warto jednak aby precyzyjniej wyrażać pewne sprawy w tłumaczeniu nam podstaw decyzji: został wyrzucony nie za umieszczenie linku a za to, że jest moderatorem na innym konkurencyjnym forum i umieścił link do strony firmy motoryzacyjnej. Czyli spełnił 2 warunki, a nie tak jak pozostali tylko jeden. Jasna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Dyrektorze,

 

Dziekuje za zakonczenie ankiety i przedstawienie swojej opinii. Z wielona rzeczami sie zgadzam, jest kilka o ktorych bym podyskutowal ale nie jestem w stanie pisac teraz poniewaz w kazdym nowo zalozonym watku robi sie zadyma, ktora niczego dobrego nie robi a raczej przeszkadza. Ogranicze sie wiec do podziekowania za Ankiete, poswiecony czas na czytanie tylu naszych postow i wyjasnieniu swojego stanowiska w tym poscie. Rozumiem i szanuje i jak juz nadmienilem po czesci jest to moja opinia.

 

Rozumiem tez ze sa osoby dla ktorych to co sie dzieje teraz na tym Forum to policzek - poniewaz napisali kilka tysiecy postow wiecej niz ja, spedzili kilka tysiecy godzin przed monitorem wiecej niz ja i z wiekszoscia starych wyjadaczy znaja sie na codzien i niejedna butelke wypili. Ja nie mam az tak emocjonalnego podejscia do Forum. Ale mam takie do ludzi, ktorzy tutaj bytuja no i oczywiscie do marki.

 

Teraz sie dowiaduje (z opoznieniem) ze funkcjonuje juz drugie forum-subaru, a na tym toczy sie pyskowka o wolnosci slowa. Poniewaz przychodze na te Forum w zamiarach aby sie czegos dowiedziec i spotkac ciekawych i milych ludzi, pozwolcie wiec ze sie wstrzymam od dyskusji w tych watkach az ci co wypili ze soba litry wodki badz pyskuja do siebie w postach albo sie dogadaja albo sie wirtualnie pozabijaja. A wtedy kazdy uzytkownik znajdzie dla siebie odpowiednie Forum Subaru albo Forum Vauxhala :twisted:

 

Wojtek Kuczynski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy cel tego zamieszania tak ogromny że go nie ogarniam, czy tak mały że go nie dostrzegam, nasuwa się pytanie czy w związku z tym iż wróg taki mały (4t) czy aby działo nie było za duże :?: , a efekt taki że wokoło pobojowisko a ranni po obu stronach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poczatku napisalem ze to bylo bicie piany,,socjotechniczne,,(nie wiem po co wlasciwie)

 

mam jednak nieodparte wrazenie ze glownym podgrzewaczem i biciopieniaczem w tym watku jestes wlasnie Ty drogi SUBARYTO.dziwie sie rowniez ze usunales kolege wisa.byl jedna z barwniejszych postaci...szkoda

 

moze na wakacje bys pojechal odpoczal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Chcialbym sie przypomniec z pytaniem - konkretnie czyja decyzja WiS zostal pozbawiony mozliwosci logowania na forum SIP?

 

Moja. Skonsultowana, lecz zasadniczo moja.

Kolejny wpis nie wnosił niczego do zawartości merytorycznej, lecz stanowił jedynie demagogiczną próbę "rozdmuchania rozróby".

Przypominam w tym miejscu sekwencję zdarzeń:

W/w Forumowicz przed złożeniem "oferty" wyraził się o mnie pogardzliwie na Państwa Forum (podobnie jak i o innych Forumowiczach - patrz cytaty Krebelki)

W związku z powyższym zapewnienie o "szacunku" i "dobrej woli" nie odzwierciedla jego rzeczywistego stosunku do mnie.

Mógł do tego odnieść się w pierwszym poście, lecz tego nie zrobił. "Wygrana" w niecelowej dyskusji demagogicznej stała się ważniejsza, niż osiągnięcie faktycznego porozumienia

 

Zdaję sobie w pełni sprawę, że jako politolog dysponuje on pełną, profesjonalną gamą środków werbalnego kształtowania opinii publicznej.

Na tej demagogicznej płaszczyźnie nie będę próbował się z nim publicznie mierzyć - nie służyłoby to uspokojeniu atmosfery. Dlatego zaproponowałem PW. Propozycja nie została przyjęta ....

 

 

Z poważaniem

 

 

Witold Rogalski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja. Skonsultowana, lecz zasadniczo moja.

Kolejny wpis nie wnosił niczego do zawartości merytorycznej, lecz stanowił jedynie demagogiczną próbę "rozdmuchania rozróby".

 

No to gratuluje Dyrekcji finezji i klasy w kultywowaniu wolnosci slowa na tym forum.

Zwlaszcza biorac pod uwage sposob, w jaki WiS zostal "uciszony" - troche tak z grubej rury, choc wystarczylby pasek. No ale coz - widac Dyrekcja faktycznie jest drazliwa.

 

Tak swoja droga - jako forumowicz odbieram jako pogardliwe i obrazliwe takze niektore wypowiedzi Subaryty - czy cos z tego wynika? Nie. Jak rozumiem znow sa rowni i rowniejsi.

A szkoda - bo jako moderator zwlaszcza, Subaryta sam tez powinien umiec nabrac pewnej oglady i przemyslec czasem tresc i forme swoich wypowiedzi.

No ale to on jest moderatorem.

I by byc szczerym - takze do tonu wypowiedzi Dyrekcji moznaby czasem miec uwagi.

A takze do tego, co w tych wypowiedziach mozna znalezc, a co z uporem od prawie dwoch tygodni mimo wielokrotnych pytan bylo pomijane - co takze zakrawa na pewien brak szacunku do rozmowcow.

A wykrecanie sie wiecznie watpliwa kultura rozmowcow, przy tej temperaturze dyskusji jest nieco zenujace - zwlaszcza, ze istotne pytania byly powtarzane wielokrotnie, wychodzily spod roznych rak, nie tylko tych "niekulturalnych". Sprawialo raczej wrazenie latwej wymowki, wygodnej dla wytlumaczenia braku istotnych odpowiedzi.

Szkoda... Ale moze faktycznie to efekt tego, ze niezaleznie od ankiet i dyskusji SIP ma i tak swoje wlasne plany, wprowadzane rekoma Subaryty.

I owszem - mozna powypraszac niepokornych uzytkownikow - mysle, ze tragedii nie bedzie.

Jedyna szkoda to ta - ze forum SIP zostaje po tym wszystkim z niesmaczna atmosfera i skompromitowanym moderatorem/adminem.

 

[ Dodano: Wto Sty 15, 2008 11:11 am ]

Spójrzcie jednak na to z pewnej perspektywy i zadajcie sobie pytanie czy normy obowiązujące na tym forum są jakieś drastyczne? Czy faktycznie Wasza wolność wypowiedzi jest tłumiona?

 

Szczerze?

2 razy TAK

Jak daleko bym sie nie odsuwal od forum SIP celem uzyskania lepszej perspektywy widze coraz to nowe rygory wprowadzane na forum.

O tlumieniu wolnosci wypowiedzi po przypadku WiSa w ogole jakby szkoda sie wypowiadac - jaki jest kon, kazdy widzi.

Niezaleznie od charakteru uwag WiSa pod katem Dyrekcji, szkoda, ze forumowicze zostali pozbawieni mozliwosci przeczytania tychze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoja droga - jako forumowicz odbieram jako pogardliwe i obrazliwe takze niektore wypowiedzi Subaryty - czy cos z tego wynika?

No cóż, Twoje prawo to oceniać. Za swoje (istotnie niewłaściwe) zachowanie w temacie "Moderatora" przeprosiłem i robię co mogę, żeby błędu nie popełnić. Jeżeli uważasz, że gdzieś nie zachowałem odpowiedniej formy wypowiedzi (poza wspomnianym wątkiem) proszę o link do mojej wypowiedzi. Z chęcią ją edytuję i za obrażenie czy pomówienie kogokolwiek przeproszę. Podobnie jak Witek nie posługujesz się konkretami. Jedynie hogi zadał sobie rochę trudu, żeby wyciągnąć moje wypowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby zlagodzic protekcjonalny ton swoich wypowiedzi musialbys wlasciwie wszystko przepisac od nowa.

Ale zeby daleko nie szukac - ton wypowiedzi o 6latkach w tymze chociazby watku.

Z calym szacunkiem - my nie jestesmy uczniami, a ty nie jestes nauczycielem, zeby w takim tonie pouczac, sprawiajac wrazenie, jakbys dawal upust swojemu poczuciu waznosci.

Ale OK - niech bedzie zgoda w tym temacie - moze ja to zle interpretuje, moze po prostu taki masz sposob wypowiedzi w sposob zupelnie niezamierzony.

 

EDIT:

Zreszta mysle, ze trzepanie piany w powyzszym temacie i tak minelo sie juz dawno z celem.

Obym byl zlym prorokiem co do sytuacji na tym forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ja to zle interpretuje, moze po prostu taki masz sposob wypowiedzi w sposob zupelnie niezamierzony.

Tak sądzę, uwierz mi, że ostatnią rzeczą jaką chciałbym epatować na forum to protekcjonalizm (z resztą niby czym miałby być usprawiedliwiony?) Dlatego mam propozycję, spróbuj traktować moje wypowiedzi jako wypowiedzi człowieka życzliwego a nie złośliwca, który znajduje sadystyczną radochę w sprzeczaniu się z ludźmi "dla sportu". Podejmuję tematy trudne, prawda, dbam, żeby forumowicze znali przyczyny takich a nie innych zachowań (inną rzeczą jest Wasza ocena tych powodów) oraz dyskutuję próbując bronić swoich racji. Pewnie zdarzyło mi się kilka wypowiedzi naznaczonych negatywnymi emocjami (jestem tylko człowiekiem) i stąd moja (autentyczna) prośba o zwracanie mi na to uwagi. Nie mam oporów przed edycją własnych postów, ba zmiany zdania o ile rzeczowo, ktoś pokaże mi, że nie mam racji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie przypomniec z pytaniem - konkretnie czyja decyzja WiS zostal pozbawiony mozliwosci logowania na forum SIP?

 

Moja. Skonsultowana, lecz zasadniczo moja.

Kolejny wpis nie wnosił niczego do zawartości merytorycznej, lecz stanowił jedynie demagogiczną próbę "rozdmuchania rozróby".

 

Dlaczego w takim razie nie został ów post zostawiony, żeby inni mogli go przeczytać i sami ocenić? Karać za coś czego nie ma to nie jest demokratyczne, rzekłbym, że wręcz bardzo totalitarne.

 

 

Zdaję sobie w pełni sprawę, że jako politolog dysponuje on pełną, profesjonalną gamą środków werbalnego kształtowania opinii publicznej.

Na tej demagogicznej płaszczyźnie nie będę próbował się z nim publicznie mierzyć - nie służyłoby to uspokojeniu atmosfery. Dlatego zaproponowałem PW. Propozycja nie została przyjęta ....

 

Czy uważa pan Dyrektor, że użytkownicy forum są ułomni umysłowo i trzeba ich chronić? Sami nie potrafią ocenić co jest demagogią, a co nie? Wyraźnie stawia pan wyżej swoje umiejętności wykrywania demagogów wyżej niż umiejętności wszystkich innych forumowiczów. Na jakiejś konkretnej podstawie?

 

Ja tam jestem młody i głupi, ale ktoś kto ma dom, firmę i szmat lat doświadczenia na karku, mógłby się poczuć obrażony stawianiem go w pozycji głupiej owieczki, która nawet nie wie co jest dla niej dobre, a tym bardziej nie potrafi wyciągać autonomicznych wniosków.

 

 

Pozdrawiam,

Witold "Witek" Paluch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze sami siebie nie "slyszycie".

Zaczynam poprostu przechodzic na jedną ze stron i moja neutralność szlag trafia. A juz wogole to mnie szlag trafia jak to czytam.

Gorzej jak dzieci. I to sie tyczy wszystkich.

A juz wogole nie rozumiem dlaczego WiS-a sie "ktoś" tu pozbył. Wybaczcie ale jesli ktoś chce by darzyć go szacunkiem i poważaniem to chyba nie tędy droga. Są inne, lepsze sposoby pozyskiwania autorytetu.

Ja to widze tak -

Ludzie biją piane bo to oni tworzą forum, chcą wolnosci wiekszej niz do tej pory; Dyrekcja - chce dobrze dla ludzie ale jakos to nie wychodzi bo uwaza ze ludzie sie czepiają i MUSI postawić na swoim,bo to forum SIP. :shock: ; Subaryta - przytakuje Dyrekcji bo...no wlasnie bo...Bo pełni tu funkcję admina, Boga i diabli wiedzą kogo jeszcze.

I tak naprawde nikt z nikim sie dogadac nie potrafi poniewaz kazdy chce swoje. Zasady, bla bla bla. A nikt nie mysli o tym ze gdyby nie Dyrekcja to ogrom wiedzy na tym forum by nie istniał. A z drugiej strony - gdyby nie uzytkownicy to tego orgomu wiedzy wogole by tu nie bylo.

Wiec moje pytania brzmia - po co tu komu uzytkownicy? oraz po co tu Dyrekcja.

Pozwole sobie odpowiedziec - bez uzytkowników nie ma forum. Bez Dyrekcji - jest. Inne, na innym serwerze. Łaski bez.

Niech to kurna da do myslenia niektorym ludziom bo naprawde gdy czytam takie cyrki ktore sie tu wyprawia to zaczynam żałować ze sie tu wogole zarejestrowałem... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie hogi zadał sobie rochę trudu, żeby wyciągnąć moje wypowiedzi.

Wyciągnąć łatwo, ja je bardzo dobrze pamiętam.

Mocno mnie wtedy zdziwiło Twoje "wejście smoka".

 

Jak ktoś podobno mądrzejszy ode mnie kiedyś powiedział:

"Nieważne jak kto zaczyna, ważne jak kto kończy..."

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brnę przez te posty i brnę i muszę przyznać, że jestem zażenowany poziomem dyskusji. Wydaje mi się, że nie jest to forum biznesmenów, a fanów Subaru, zatem będąc tu tworzymy coś w rodzaju sieci przyjaznych sobie ludzi - dlaczego zatem się tak nie zachowujemy?

 

Moja sugestia do P. Rogalskiego i Subaryty: Panowie, ja rozumiem wasze racje i nawet z wieloma punktami się zgadzam, ale skoro sami uważacie się za forumowiczy, to dlaczego się jak forumowicze nie zachowujecie? Pod Waszymi postami (zwłaszcza P. Rogalskiego) czai się straszny chłód i jakaś taka wrogość wobec reszty. Może się mylę ale takie jest moje odczucie i myślę, że wielu innych forumowiczów również.

 

Czekam już prawie dwa tygodnie, aż atmosfera się trochę rozluźni i zaczniemy się tu traktować jak ludzie (tak jak do tej pory), a ja widzę, że w dalszym ciągu wiele osób patrzy na innych wilkiem.

 

Naprawdę czas skończyć te przepychanki i postarać się odkręcić to co się stało (bo nie wierzę w zdania typu "już za późno". Nie ma się co unosić honorem - mówię do obu stron - trochę życzliwości i otwartości, a problemy same się zaczną rozwiązywać. Ekipo "buntowników" z alternatywnego forum - apeluję do Was: wracajcie, bo rozłam niczemu nie służy i zdajecie sobie sprawę chyba, że mimo starań, drugie forum nie będzie takie jak to.

 

Do Dyrekcji: banowanie WiS-a było naprawdę niepotrzebny posunięciem, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Niezależnie co tam napisał, warto się wstrzymać, choćby po to, żeby pokazać prawdziwą dobrą wolę i chęć współpracy.

 

Dlatego proszę wszystkich o "wygładzenie postów" - zupełnie nie potrzebne są wszystkie złośliwości zawarte w postach typu zrobiliście tak, a tak, ale tego się właśnie po was spodziewałem. Takie wstawki niczego dobrego nie przynoszą.

 

Kochani - ja zostaję tu, mam nadzieję, że Wy również. Liczę, że Ci którzy odeszli z własnej woli, bądź zmuszeni. Nie ma co toczyć takich bojów, to tylko forum, ale i aż Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Na forum przebywam niecałe dwa lata i tak jak już kiedyś napisałem, to forum wydawało mi się "rajcowne" pod każdym względem. Ludzie i atmosfera to była ta forumowa "sól ziemi czarnej". Nie będę ukrywał, że takie postacie jak WRCfan,WiS,Jarmaj, Bilex, Lucyferus i Fido_ powodowały, że na The Forum po prostu chciało się zajrzeć, poczytać...nawet nie koniecznie pisać ;-)

...

 

Zdrówko.

 

FUKS, tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak WAS ale mnie już to zaczyna męczyć, po co jest ten wątek, tamten był inny? Coraz rzadziej tu zaglądam i myślę, że nie tylko ja. Subaryta po raz drugi dla mnie przesadził. Dyrekcja zachowuje się jak dyktator który ma swoich żołnierzy którzy pilnują, żeby przypadkiem Go nie obrażać. Przepraszam nie miałem zamiaru nikogo urazić ale tego się nie da już czytać.

 

Z poważaniem

Leszek Dobrucki

 

 

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...