Skocz do zawartości

19.01 - Kręciołek zimowy - Wieliczka


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko do kreciolkowych wyjadaczy

To bedzie moj pierwszy kreciolek w ktorym bede bral udzial. Macie jakies rady dla nowicjusza

 

Jak będziesz chciał to mogę pojechać z Tobą i Ci coś postaram się podpowiedzieć.

 

Trasa już ustawiaona jest ... chłopaki posprzątali szkła i inne śmieci. Myśle że będzie bardzo fajnie.

 

Halo leszczyk :mrgreen: to gdzie wy to będziecie jeździć :?: po wysypisku :shock: :mrgreen: a dwójkę wogóle wbijesz :?: czy jedynka i wokół śmietnika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanko do kreciolkowych wyjadaczy

To bedzie moj pierwszy kreciolek w ktorym bede bral udzial. Macie jakies rady dla nowicjusza

 

Jak będziesz chciał to mogę pojechać z Tobą i Ci coś postaram się podpowiedzieć.

 

Trasa już ustawiaona jest ... chłopaki posprzątali szkła i inne śmieci. Myśle że będzie bardzo fajnie.

 

Halo leszczyk :mrgreen: to gdzie wy to będziecie jeździć :?: po wysypisku :shock: :mrgreen: a dwójkę wogóle wbijesz :?: czy jedynka i wokół śmietnika :mrgreen:

 

Phiii ????!!!! ..... znalazł się "NIE LESZCZYK" .... dwójka i tak mi cieżko wchodzi więc tylko jedynka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo leszczyk to gdzie wy to będziecie jeździć po wysypisku a dwójkę wogóle wbijesz czy jedynka i wokół śmietnika

STI ma krótkie biegi więc pewnie będzie dwójka. Ja pewnie w GTku będę na jedynce pociągnę ..... chyba,że dzisiaj coś podziałam i rano nie wstanę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do kreciolkowych wyjadaczy

To bedzie moj pierwszy kreciolek w ktorym bede bral udzial. Macie jakies rady dla nowicjusza

 

Jak będziesz chciał to mogę pojechać z Tobą i Ci coś postaram się podpowiedzieć.

 

Trasa już ustawiaona jest ... chłopaki posprzątali szkła i inne śmieci. Myśle że będzie bardzo fajnie.

 

przyjmuje propozycje ;) BTW - akurat zjadlem kebab drobiowy jak zajechales pod swoja budke i naklejales jakies plakaty ;)

 

ja smigam teraz ustawic zbieznosc w mojej furce :P bo zdarzylo mi sie dzisiaj przywalic w kraweznik :???: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, wyniki chyba jeszcze sumują do tej pory :mrgreen: organizacyjnie trochę słabo, ale to chyba ich pierwsza impreza była ... ponoć na następnej już ma być jasno wiadome czy dwie potrącone opony to taryfa :lol: czy jak Pan Bóg przykazał to po prostu dwie potrącone opony (po 5 sek kary) ale mniejsza o to! ważne, że działają i mamy okazję sie spotkać i poupalać!.... podsumowując super zabawa, nasza-klasa mocno obsadzona ale co z tego jak nas wszystkich (nie tylko ALEXa :cool: ) pogodził .... malar :mrgreen:

Kebab u Daniela faktycznie w porządku... mamy godzinę 21:33 i zero objawów zatrucia :twisted:

 

pozdr/

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie spółka Alexowe "paści" i sam ALEX zagrali w jednej dróżynie !!!!!! Objechał mnie jak złoto. GRATULACJE. Pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczów. Myśle że czeba coś na tym placu "wykminić" może jakieś mini kręciołki Forumowe.

Poczekaj, aż sobie kupię taki kask jak Ty to dopiero zobaczysz :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie spółka Alexowe "paści" i sam ALEX zagrali w jednej dróżynie !!!!!! Objechał mnie jak złoto. GRATULACJE. Pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczów. Myśle że czeba coś na tym placu "wykminić" może jakieś mini kręciołki Forumowe.

dobrze prawisz :) w niedziele proszę to będę się stawiał niezawodnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że czeba coś na tym placu "wykminić" może jakieś mini kręciołki Forumowe.

rozmawialem wczoraj zorganizatorami - faktyczie ich pierwszy raz a za plac zaplacili 250 z wiec mozna by sie zrzucic i cos tam wykminic!! ja chetny !! :)

ileee? super, nawet w kilka osób można się zebrać. potwierdzam chętność po raz drugi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że czeba coś na tym placu "wykminić" może jakieś mini kręciołki Forumowe.

rozmawialem wczoraj zorganizatorami - faktyczie ich pierwszy raz a za plac zaplacili 250 z wiec mozna by sie zrzucic i cos tam wykminic!! ja chetny !! :)

ileee? !

 

POWTARZAM 250 PLN'ow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...