Skocz do zawartości

19.01 - Kręciołek zimowy - Wieliczka


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

są JUŻ wyniki na stronie ..... Alex nawet na stronie napisali, że maluch Cię pokonał :razz: ... ale nie przejmuj się resztę forum w tym i mnie nawet dwa! :twisted: .... a no i ze strony wyczytałem, że Ty jakimś STI jechałeś?! to wszystko przez ten różowy znaczek :mrgreen:

 

WYNIKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guma skąd przy twoim czasie taryfa ?????

Z tego co pamiętam według Organizatorów 2 opony = taryfa. Idiotyczne przepisy, ale tak było. Daniel też dostał za to taryfę.

P.S.Fajne nazwisko ma mój pilot...LENCZOK Paweł. Dodam, że Buffy sam wypelniał nasze zgłoszenie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guma skąd przy twoim czasie taryfa ?????

Z tego co pamiętam według Organizatorów 2 opony = taryfa. Idiotyczne przepisy, ale tak było. Daniel też dostał za to taryfę.

P.S.Fajne nazwisko ma mój pilot...LENCZOK Paweł. Dodam, że Buffy sam wypelniał nasze zgłoszenie :mrgreen:

 

ALEX, ale ja obydwa przejazdy miałem czyste :wink: , poza tym drugi przejazd miałem 1.43 :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, luzik.... Lenczok paweł dał rade, u mnie nawet nie pomylił trasy :twisted:

 

lolek, nie "się" okazało :razz: , tylko ja stałem przy facecie i mu powiedziałem, że ta druga to mu przed oczami chyba się potrąciła :cool:

 

natomiast później rozmawiałem z Artkiem i to info, że opone przy nawrocie można brać z której się chce strony było nieprawdziwe i powinna być za to taryfa .... co po niektórzy przemkneli niezauważenie :razz: :mrgreen:

 

pozdr. matt

P.S. już mam ochotę na jakieś kolejne kręciołko-zawody :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...