Skocz do zawartości

19.01 - Kręciołek zimowy - Wieliczka


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla Forumowiczów startujących w kręciołku Wielickim "KEBAB u Daniela" zapewni zastaw śniadaniowy dla załogi (kierowca + pilot). Zapraszam.

Dla mnie też??? :mrgreen: O jejku,jadę napewno!!! :mrgreen:

 

jejku, Daniel, wzruszyłem się :mrgreen: , BTW, po ile porcji na głowę :roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guma, pytajniki są bo jak napisałem jest duża szansa, a nie 100% pewności .... ale myślę że damy radę! Zwłaszcza, że lista elektryzuje :cool: clio16v team krk vs. subaraki team wieliczka :twisted: ..... a po ofercie Daniela to już musowo trzeba jechać :!: :razz:

 

WRC fan, czy będziesz miał aparat czy nie, to zostałeś namaszczony przez kopka na swojego "tymczasowego" zastępcę :cool: także jak masz ochotę to zapraszam :grin:

 

charlie, jak coś to zebrać Cię czy nie jedziesz :?: siakiś fotokamerooperator by sie przydał :razz:

 

1. Daniel

2. Alex

3. Kuba (kubek)

4. Guma

5. lolek

6. matt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla zachęty.

 

Nawierzchnia na placu jest asfaltowa i raczej równa. Dla Forumowiczów startujących w kręciołku Wielickim "KEBAB u Daniela" zapewni zastaw śniadaniowy dla załogi (kierowca + pilot). Zapraszam.

 

to i ja sie skusze moim wiekowym swistakiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, jak coś to zebrać Cię czy nie jedziesz :?: siakiś fotokamerooperator by sie przydał :razz:

domyślam się, że by się Wam, przydał jakiś uwieczniacz :P namawiam jeszcze kumpla z Puga 205, ale jeszcze się nie zdecydował (będzie w klasie z Wami :lol: )

co do transportu to normalnie bym pewnie nie odmówił, ale chcę zdążyć na basenik na 13, więc pojadę swoim i zobaczymy ile mi będzie dane nafocić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Forumowiczów startujących w kręciołku Wielickim "KEBAB u Daniela" zapewni zastaw śniadaniowy dla załogi (kierowca + pilot)

Aaaaa, jeszcze bardziej się podłamałem, że nie mogę pojechać :( I pal sześć, że moja klasa wypada tak, że razem z turbo byłbym liczony w jednym worku, ale tego starter packa nie mogę przeboleć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do kreciolkowych wyjadaczy ;)

To bedzie moj pierwszy kreciolek w ktorym bede bral udzial. Macie jakies rady dla nowicjusza :?: :?:

 

 

 

guma, OK. choc szczerze mowiac wolalbym zebys dzisiaj po niego wpadl, zebym go jutro mial z powrotem... musze go do rodzicow odwiezc w niedziele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyzo, nie napinaj się, pojedź spokojnie, patrz jak inni pokonują trasę, to tylko zabawa. Najwięcej czasu traci się na ułańskiej fantazji :)

 

zobaczymy jak to będzie :cool: byle bym nie byl ostatni :P;) hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do kreciolkowych wyjadaczy

To bedzie moj pierwszy kreciolek w ktorym bede bral udzial. Macie jakies rady dla nowicjusza

 

Jak będziesz chciał to mogę pojechać z Tobą i Ci coś postaram się podpowiedzieć.

 

Trasa już ustawiaona jest ... chłopaki posprzątali szkła i inne śmieci. Myśle że będzie bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...