Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

od 23 do 25 maja
160 zł. x 2(liczba dni)=320 zł

nie wiem czego nie rozumiesz, od 23 do 25 to dwie doby 160 za dobę to w sumie 320, jabyś nie liczył,

do tego dochodzą jeszcze koszta uczestnictwa w zależności od ilości osób i ich stastusu (członek klubu, student, inny...)

od jutra rusza strona zlotu i mają być też inne noclegi do wyboru (patrz wyżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...trochę daleko te Plejady, ale widzę, że jakaś reprezentacja (apal) wybiera się z Trójmiasta. Jedzie ktoś jeszcze, może w grupie będzie bliżej :mrgreen:

Aha czy jak zabiorę ze sobą młodego 7 latka, to będzie narzekać tata, ale nudy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czy jak zabiorę ze sobą młodego 7 latka, to będzie narzekać tata, ale nudy?
Moi chłopcy się nie nudzili w zeszłym roku na trasie terenowej, ale w tym roku powiedzieli, że chcą na szosową, więc się zobaczy. :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiam swoją 6-ciolatkę w domu, bo obawiam się że się wynudzi. Poza tym dla niej wycieczka do Gdyni to baaaardzo daleko. Obawiam się, że ciągłe pytania "kiedy dojedziemy" i "daleko jeszcze" doprowadziłyby nas do szału - tak samo jak pewnego sławnego ogra :wink:

Z tego co się zorientowałam, to ma być zorganizowane profesjonalne przedszkole dla dzieci.

Pozdrawiam.

ps. tak blisko mamy do siebie, a spotkamy się tak daleko :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiam swoją 6-ciolatkę w domu, bo obawiam się że się wynudzi. Poza tym dla niej wycieczka do Gdyni to baaaardzo daleko. Obawiam się, że ciągłe pytania "kiedy dojedziemy" i "daleko jeszcze" doprowadziłyby nas do szału - tak samo jak pewnego sławnego ogra :wink:

Z tego co się zorientowałam, to ma być zorganizowane profesjonalne przedszkole dla dzieci.

Pozdrawiam.

ps. tak blisko mamy do siebie, a spotkamy się tak daleko :roll:

Mój jest zaprawiony w boju, jak odbierałem Imprezę w Nowym Targu :mrgreen: to mi towarzyszył i był zachwycony. Najpierw całą noc pociagiem, a potem cały dzień samochodem. Po prostu super, następne auto to chyba w Burundi kupię :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto jedzie do Pensjonatu Gallery ?

Ja

 

Aha czy jak zabiorę ze sobą młodego 7 latka, to będzie narzekać tata, ale nudy?

Sporo osób (w tym ja) jedzie z dzieciakami, więc nudzić się nie powinien. Co najwyżej może być trochę zmęczony spędzeniem całego dnia w samochodzie (w sobotę) :wink: Wiele zależy od tego, czy uda Ci się wciągnąć młodego w rywalizację, zainteresować tym, co będziecie robić :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek73, w sumie chodzi o zabawę, ale młody może mieć spore problemy z odczytaniem książki drogowej. Moja lepsza połowa w zeszłym roku też nie chciała, ale po Plejadach stwierdziła, że na następny zlot musimy pojechać. Tym razem z dzieciakami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek73, w sumie chodzi o zabawę, ale młody może mieć spore problemy z odczytaniem książki drogowej. Moja lepsza połowa w zeszłym roku też nie chciała, ale po Plejadach stwierdziła, że na następny zlot musimy pojechać. Tym razem z dzieciakami :mrgreen:

Czyli trzeba zacząć urabiać małżonkę, są jakieś fajne sklepy z wyposażeniem wnętrz w okolicy :mrgreen: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek73, nie wiem, czy są. Mojej się podobało, choć sklepów nie było :wink:

Damy radę bez sklepów :wink:

Wysłałem poprawiony formularz, uwzględniający małżonkę i czekam.

Dziękujemy za wypełnienie wniosku o uczestnictwo w V Zlocie Plejad. Dalsze informacje zostaną przesłane na adres mailowy podany w formularzu.

Po jakim czasie powinni odpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku będą inne konkurencje, ponoć najwięcej punktów, będzie za fedrowanie :mrgreen:
Tak podobno są, z wyposażeniem dla sztolni :mrgreen: :mrgreen:

 

urabus, skonałem ze śmiechu :lol: Nie dziwię się, że na Plejadach jest super atmosfera, zaczęła się już tutaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...