Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zreszta czasem pilotowi moze cos wyskoczyc... niespodziewanie

No piloci... miejcie sie na bacznosci... :twisted:

Nigdy nie wiadomo jaka cegla spadnie na glowe w drewnianym kosciele... niespodziewanie... :mrgreen::twisted:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

to nie ja... to Chojny... :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z udziału nie zrezygnuję, ale na 99% będę miał wolny pokój (apartament z łozem małżeńskim) w hotelu Lorien.

Alex zakladasz, ze sie wieczorem sponiewierasz i nie dasz rady doczolgac do pokoju? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś przypadkiem nie ma ochoty (a raczej konieczności, bo ochoty to na pewno nie), żeby zrezygnować z udziału?

Z udziału nie zrezygnuję, ale na 99% będę miał wolny pokój (apartament z łozem małżeńskim) w hotelu Lorien.

 

ok - dzięki za propozycję

jutro/pojutrze wyjaśni się pewnie, czy uda się jeszcze jakimś cudem dostać na listę

może ze zorganizowanym noclegiem będzie łatwiej

 

pozdrawiam i - mam nadzieję - do zobaczenia na plejadach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialbym szanse poznac was wszystkich =)

 

i własnie to jest bezcenne, nawet mastercard wymięka :mrgreen:

 

 

 

ps. będziemy jak co roku starali rzucać sie w oko, patrz to własnie ja w zeszlym roku w konkursie barmańskim zrobiłem najlepśniejszego drina i to własnie ja byłem strasznie zbulwersowany, ze nic nie wygrałem :roll: :mrgreen:

Alex to ten, co choćby nie wiem czym i jak kiepsko jechał, to i tak będzie na pudle, wiesz na chłop ma układy :wink:

i między innymi dlatego sie wszyscy go trzymamy.

(no bo przecież nie z sympatii :mrgreen: )

 

kto tam jeszcze :roll: ...

 

o :!: , przemeq- to ten gość, co się błąka między stolikami, bo nikt nie chce z nim siedzieć :mrgreen:

 

carfit- jego jeszcze nie było, ale jego firma, ta od robót ziemnych, nie pamietam, ale ma cos wspólnego z SIP'em, więc też gość ma pudło zaklepane. (a poza tym, poznasz go bo będzie najwiekszymi bokami chodził, zwłaszcza po wieczornej imprezie) :mrgreen:

 

lucek- jego poznasz, bo bedzie to jedyna załoga, która nie wystartuje w sobotę :mrgreen:

 

pumexŁan- jak ktoś do ciebie rano zapuka pytając czy masz jakąś wódkę, to będzie to właśnie on :!: :wink:

 

C.D.N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem klientem SIP, forumowiczem i klubowiczem. Zaproszenia nie dostałem!!!

Proszę SIP o naprawienie błędu :!:

dkrz - przykre :cry: . Próbuj reklamować może Ci się jeszcze uda załapać.

Ja też nie dostałem zaproszenia, ale byłem czujny jak waszka i udało mi się w czasie oficjalnych zapisów :cool: :cool: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam... Zajrzalem w zeszlym roku na pare godzin na biesiade Plejadowa, a poznalem zaledwie paru forumowiczow. Szkoda, ze te koszulki nie beda z nickiem - mialbym szanse poznac was wszystkich =)

 

wystarczyłoby, żeby organizator zadbał o identyfikatory dla każdego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam... Zajrzalem w zeszlym roku na pare godzin na biesiade Plejadowa, a poznalem zaledwie paru forumowiczow. Szkoda, ze te koszulki nie beda z nickiem - mialbym szanse poznac was wszystkich =)

wystarczyłoby, żeby organizator zadbał o identyfikatory dla każdego :cool:

Ja staram się na imprezce być w koszulce Forumowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C.D.N.

 

gość który zamiast raz, zgodnie z opisem próby, obraca beczkę razy pięć a po skończonym przejeździe idzie ją uściskać to na 100% Bary :twisted:

 

 

kiedy widzisz na wielkim ekranie przez godzinę same Subaraki a na moment pokazują napastowanego przez piękna kobietę gościa to właśnie poznałeś Intakawrx :mrgreen:

 

odgrywającym hejnał na szklanym instrumencie i to wcale nie w południe a przez całą noc co piętnaście minut będzie smiechu, ostatecznie poznasz gościa po gitarze :wink:

 

również bardzo łatwo rozpoznać właścicieli US-speców ślęczących nad trasą przejazdu z kalkulatorem w reku, przeliczających mile na cywilizowane kilometry :lol:

 

przeszywający ciemność nocy, roznoszący się w promieniu 100km od bazy zlotu huk boxerów to wcale nie są nocne treningi lecz nadciągająca… hm… obojętnie co bo przecież nikt nie jeździ nielegali :cool:

 

okrzyk „07 zgłoś się” nie oznacza wezwania agentów służb specjalnych a rozeznania tematu i szacunkowego zakończenia, niekończącego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w zeszlym roku w konkursie barmańskim zrobiłem najlepśniejszego drina

fakt... pol litra czystej zalales... kolejna polowka czystej i wyszedl "pure drink" :mrgreen:

 

lucek- jego poznasz, bo bedzie to jedyna załoga, która nie wystartuje w sobotę

Lucek sie nie wybiera na Plejady :roll:

 

pumexŁan- jak ktoś do ciebie rano zapuka pytając czy masz jakąś wódkę, to będzie to właśnie on

a jesli ktos na to odpowie, ze ma - ale ciepla - to bedzie wlasnie guma, :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. będziemy jak co roku starali rzucać sie w oko, patrz to własnie ja w zeszlym roku w konkursie barmańskim zrobiłem najlepśniejszego drina i to własnie ja byłem strasznie zbulwersowany, ze nic nie wygrałem :roll: :mrgreen:

Ciebie wskazano mi na poprzednich Plejadach jako jednego z pierwszych =) Ale nie wiem, czy jeszcze rozpoznam.

lucek- jego poznasz, bo bedzie to jedyna załoga, która nie wystartuje w sobotę :mrgreen:

Lucka juz znam - na ostatnich Chlejadach robil mi za oddech smierci na moich plecach po drodze ze Zlotego Stoku do Ladka Zdroj =)

 

pumexŁan- jak ktoś do ciebie rano zapuka pytając czy masz jakąś wódkę, to będzie to właśnie on :!: :wink:

Znam =) Ale to wlasnie Lucek rano szukal Pumexa =)

 

Chojny - my sie juz poznalismy i nawet wskazywales mi Intakawrx =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guma napisał/a:

pumexŁan- jak ktoś do ciebie rano zapuka pytając czy masz jakąś wódkę, to będzie to właśnie on

 

Znam =) Ale to wlasnie Lucek rano szukal Pumexa =)

hehe... cienko szukal :mrgreen: 2 lyki z manierki gumy i poszedl dalej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C.D.N.

 

gość który zamiast raz, zgodnie z opisem próby, obraca beczkę razy pięć a po skończonym przejeździe idzie ją uściskać to na 100% Bary :twisted:

 

 

kiedy widzisz na wielkim ekranie przez godzinę same Subaraki a na moment pokazują napastowanego przez piękna kobietę gościa to właśnie poznałeś Intakawrx :mrgreen:

 

odgrywającym hejnał na szklanym instrumencie i to wcale nie w południe a przez całą noc co piętnaście minut będzie smiechu, ostatecznie poznasz gościa po gitarze :wink:

 

również bardzo łatwo rozpoznać właścicieli US-speców ślęczących nad trasą przejazdu z kalkulatorem w reku, przeliczających mile na cywilizowane kilometry :lol:

 

przeszywający ciemność nocy, roznoszący się w promieniu 100km od bazy zlotu huk boxerów to wcale nie są nocne treningi lecz nadciągająca… hm… obojętnie co bo przecież nikt nie jeździ nielegali :cool:

 

okrzyk „07 zgłoś się” nie oznacza wezwania agentów służb specjalnych a rozeznania tematu i szacunkowego zakończenia, niekończącego :roll:

 

nic dodac :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

kiedy widzisz na wielkim ekranie przez godzinę same Subaraki a na moment pokazują napastowanego przez piękna kobietę gościa to właśnie poznałeś Intakawrx :mrgreen:

 

To wszytko było ukartowane w celu kreowania mojego macho wizerunku :P

I tej wersji będę sie trzymać :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...